برگزیده های پرشین تولز

حذف شدن حساب کاربری در سایت mypopup.ir

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,270
من هم به شخصه هیچ تهمتی به کسی نزدم
چون از طریق تیکت پاسخ ندادند اینجا مطرح کردم
همچنان صبر می کنیم تا مشکلشون حل شه ...

hossein7genius

Registered User
لایک‌ها
37
سلام

اطلاعات به آخرین بروزرسانی بازگردانی شد. از دوستانی که خاطرشون هست میخوام بررسی کنن و ببینیم این اطلاعات مربوط به چه ساعتی از دیروز میشه.
بنده فکر میکنم اواخر دیشب باشه و فقط حدود نصف روز به کاربران ضرر وارد شده که هنگام واریز بین 10 تا 30 درصد بر اساس میزان درآمد و بازده زمانی اون بابت پوزش از دوستان عزیز و جلب رضایت اضافه واریز خواهیم کرد.

از دوستان عزیز خواهشمندم از ما راضی باشن و این مشکل ناخواسته که بوجود آمده و باعث جا به جا شدن درآمد ها شده رو حلال کنند
:X

Broken Heart

Registered User
لایک‌ها
122
سلام
ببخشید 3 سایت بنده حذف شده!
موجودی درآمد من هم صفر شده!
تقریباً 1 ساعت پیش درست بود ولی الآن این اتفاق افتاده!
خواهشاً پیگیری کنید.
با تشکر

mohsen_najafi78

Registered User
لایک‌ها
140
کل وبسایت های منم حذف شدند . الان هم نمیشه دوباره اونا رو اضافه کرد . پیغام میده که سایت اضافه شد و لی در بخش مدیریت سایت ها نمایش داده نمیشه .

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
DB Error: mySQL Error on Query : SELECT *,DATE_FORMAT(startedon,'%D %b,%Y') as date FROM campaigns WHERE user_id ='660' ORDER BY startedon DESC
More Information:

• Mysql Error : 1194
  • Mysql Error no # : Table 'campaigns' is marked as crashed and should be repaired
  • Date : April 10, 2013, 5:47 pm
  • Referer:
  • Script: /index.php?do=impressions
:blink:

میکرو

Registered User
لایک‌ها
119
DB Error: mySQL Error on Query : SELECT *,DATE_FORMAT(startedon,'%D %b,%Y') as date FROM campaigns WHERE user_id ='698' ORDER BY startedon DESC
More Information:

Mysql Error : 1194
Mysql Error no # : Table 'campaigns' is marked as crashed and should be repaired
Date : April 10, 2013, 6:05 pm
Referer: 1
Script: /index.php?do=campaings

ارور میده . این وب هاستینگ ها هم شورش رو در میارن . اکثرا ناشی هستن .

میکرو

Registered User
لایک‌ها
119
سلام

اطلاعات به آخرین بروزرسانی بازگردانی شد. از دوستانی که خاطرشون هست میخوام بررسی کنن و ببینیم این اطلاعات مربوط به چه ساعتی از دیروز میشه.
بنده فکر میکنم اواخر دیشب باشه و فقط حدود نصف روز به کاربران ضرر وارد شده که هنگام واریز بین 10 تا 30 درصد بر اساس میزان درآمد و بازده زمانی اون بابت پوزش از دوستان عزیز و جلب رضایت اضافه واریز خواهیم کرد.

از دوستان عزیز خواهشمندم از ما راضی باشن و این مشکل ناخواسته که بوجود آمده و باعث جا به جا شدن درآمد ها شده رو حلال کنند

برادر هم سایت هنوز خراب هست و هم به وایز 48 ساعت قبل جوابی ندادید . دقیقا مانند دفعه قبلی .

ولی از سایت پاپ شما کامل باز میشه . این که نمیشه .

mySQL WARNING!
DB Error: mySQL Error on Query : SELECT *,DATE_FORMAT(startedon,'%D %b,%Y') as date FROM campaigns WHERE user_id ='698' ORDER BY startedon DESC
More Information:

Mysql Error no # : Table 'campaigns' is marked as crashed and should be repaired
Date : April 11, 2013, 12:25 am
Script: /index.php?do=impressions

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,270
لطفا پاسخ گویی مداوم باشه تا ما هم در جریان کار قرار بگیریم :rolleyes:

baha2rnezhad

Registered User
لایک‌ها
31
يك خورده صبر داشته باشيد دوستان .ايشاالله كه مشكل حل خواهد شد.
يك خورده هميشه خوش بينانه به موضوعات نگاه كنيد

baha2rnezhad

Registered User
لایک‌ها
31
سلام دوستان
مدیر mypopup هستم

لطفا کمی صبور باشید و فعلا به ما تحمت دزدی و... نزنید
مشکل از طرف میزبان بوده. به دلیل افزایش بازدید و نیاز به سرور قویتر آدرس سرور رو تغییر داده بودن مثل اینکه و ظاهرا اطلاعات رو به 2 - 3 روز قبل برگردونده.
در حال بررسی و حل مشکل هستیم.
خسارت های کاربران هم بررسی شده و پرداخت خواهد شد

از مشکل به وجود آمده واقعا معذرت میخوام
با تقدیم احترام
از اونجايي كه 2 دفعه در واريزيها مبالغ رند كرديد.به نظر من ميشه فعلا به شما اعتماد كرد مگر خلافش ثابت بشه.
ايشا الله كه مشكل هم زودتر حل بشه

میکرو

Registered User
لایک‌ها
119
از اونجايي كه 2 دفعه در واريزيها مبالغ رند كرديد.به نظر من ميشه فعلا به شما اعتماد كرد مگر خلافش ثابت بشه.
ايشا الله كه مشكل هم زودتر حل بشه

توکل به خدا انشالله تا هفته های آینده همه چیز درست میشه . :)

hossein7genius

Registered User
لایک‌ها
37
انشالله تا آخر امروز دیگه درست میشه و بنده هم بک آپ روزانه میگیرم تا یه میزبان بهتر پیدا کنم.

خدا گیر آدمای ... نندازتتون :D

بدون اطلاع ورداشتن روی سرور تغییرات ایجاد کردن. مثلا هاست حرفه ای هم هست و میزبان هم بیش از 7 سال سابقه کار داره

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
سایت الان بالا اومده

با اکانتم می تونم ورود بکنم
فقط اطلاعات کاربری ام خالیه

چی کار کنیم
آخرین بار هم 6 تومن موجودی داشتم

hossein7genius

Registered User
لایک‌ها
37
برادر هم سایت هنوز خراب هست و هم به وایز 48 ساعت قبل جوابی ندادید . دقیقا مانند دفعه قبلی .

ولی از سایت پاپ شما کامل باز میشه . این که نمیشه .

mySQL WARNING!
More Information:

Date : April 11, 2013, 12:25 am
Script: /index.php?do=impressions

سلام دوست عزیز

از اونجایی که دیتابیس ها به یک باره به سرور دیگه ای منتقل شده و شاید منابع سرور ها مشابه نبوده یکی از تیبل ها به حالت خراب شده و یا آسیب دیده درآمده بود که اون رو به اصطلاح repair یا تعمیر کردیم.

چون کد پاپ آپ در صورت بروز مشکل در دیتابیس هم اجرا میشه و یه جوارایی کاری به مشکلات سایت نداره, داره اجرا میشه.

بنده خسارت دوستان رو هم هنگام واریز جبران میکنم.

واریز اینبار هم به خاطر این مشکل به تاخیر افتاد. الان 2 روزه درگیر درست کردن این مشکل هستم و فکر میکنم الان دیگه برطرف شد و یه بک آپ هم در همین لحظه گرفتم.

شما هم بهتره یکم صبور باشید. اگر شما با پرداخت در کمتر از 24 ساعت مشکل دارید پس کارمندای این مملکت چی میکشن که ماهانه درآمدشون رو میگیرن :D
در خیلی از سیستم های مخصوص وبمسترها هم روال 15 روز یا 1 ماه وجود داره. مثل همکاری در فروش ها

باز هم اگر سوالی بود در خدمتم

Last edited:

hossein7genius

Registered User
لایک‌ها
37
سایت الان بالا اومده

با اکانتم می تونم ورود بکنم
فقط اطلاعات کاربری ام خالیه

چی کار کنیم
آخرین بار هم 6 تومن موجودی داشتم

شما طی چه مدتی مبلغ 6.000 تومان موجودی داشتید؟ اطلاعات در تاریخ 21 ام تنها به 1 روز قبل برگشته. یعنی حدود 24 ساعت از درآمد کاربران کم شده که هنگام واریز ها درصدی برای جبران واریز میشه

mohsen_najafi78

Registered User
لایک‌ها
140
سلام
تنها مشکلی که الان داره اینه که پاپ آپ باز میشه ولی شمارش نمیشه . اگه اینم درست کنید اوضاع عادی میشه

hossein7genius

Registered User
لایک‌ها
37
سلام
تنها مشکلی که الان داره اینه که پاپ آپ باز میشه ولی شمارش نمیشه . اگه اینم درست کنید اوضاع عادی میشه

بله در حال حل همین مسئله بودم.

دوستان عزیز انشالله که دیگه از این مشکلات پیش نیاد.

اما اگر اومد با دادن پ.خ میتونید اطلاع رسانی بفرمایید.

چنین مشکلاتی که برای هاست ها پیش میاد معمولا هر 6 ماه 1 بار عادی هست

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
در مدت 4 روز

در ضمئن اکانت کلا ریست شده ... اطلاعات حساب بانکی - اطلاعات وب سایت و مبلغ کسب شده

بالا