برگزیده های پرشین تولز

حذف شود

ugraphic

Registered User
لایک‌ها
14
دوست عزیز همونطور که دیدید اینجا من پیشنهاد بالا دادم و اینجا قبول کردن پیام خصوصی هم دادم بعد زدن زیرش در خصوصی-
یک امتیاز منفی هم الان براشون ثبت میکنم که مزایده های الکی نزاره
دوست گرامی ، دامنه رو شما قیمت پایینی خواستید ، و بنده تمایلی به فروش نداشتم ، قیمت اصلی دامنه بالاتر از این چیزی که شما گفتی ، با این کارتون اصلا دامنه رو به شما نمی فروشم ، قیمت آخر هم 3 میلیون تومان هست

ugraphic

Registered User
لایک‌ها
14
لطفا در تاپیک جوو رو متشنج نکنید ، قیمت شما پاین بود ، بنده قبول نکردم ، حالا شما از لجتون این امتیاز منفی و دادین و اصلا مهم نیست. لطفا تکرار نشه در غیر اینصورت گزارش میدم

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
لطفا در تاپیک جوو رو متشنج نکنید ، قیمت شما پاین بود ، بنده قبول نکردم ، حالا شما از لجتون این امتیاز منفی و دادین و اصلا مهم نیست. لطفا تکرار نشه در غیر اینصورت گزارش میدم
"در خصوصی جهت خرید پیام بفرستید تا لینک درگاه رو ارسال کنم براتون" این یعنی قبول نکردم !!! خوبه هست اینجا - نقش بازی نکنید گزارش چی !! بدی من گزارش میدم تاپیک قفل شه سر کار میزاری ملت رو

ugraphic

Registered User
لایک‌ها
14
"در خصوصی جهت خرید پیام بفرستید تا لینک درگاه رو ارسال کنم براتون" این یعنی قبول نکردم !!! خوبه هست اینجا - نقش بازی نکنید گزارش چی !! بدی من گزارش میدم تاپیک قفل شه سر کار میزاری ملت رو
جوو متشنج نکن داری قیمت 3 بخر نداری نخر ، 500 تومن مغزم تاپ برنداشته بخوام این دامنه رو بفروشم

بالا