برگزیده های پرشین تولز

حذف 3w player

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
احتمالا شما هم به فيلمهايي برخورد كرديد كه مدتها واسه دانلودش وقت گذاشتين، اما وقتي كه اومدين نگاش كنيد با اين پيغام روبرو شديد:

3wPlayer.jpg

this media file can only be played using 3wpalyer that is completely free

please visit playon.play3w.com​

اما اين 3wPlayer چيه؟

اگه يه سر به ويكي پديا بزنيد ميبينيد كه بهتره اصلا سراغش نريد.:lol:

اين برنامه ايكه كه گرچه اين فيلم دانلودي شما رو پخش ميكنه اما ميتونه كامپيوترتونو به هزار درد و مرض گرفتار كنه. :(

يه عده آدم مريض نشسته ان، فيلمهايي رو برميدارن، هدرشونو انگولك ميكنن تا اين پيغامو نشون بده، بعد اسم يه فيلم روز رو روش ميذارن و ميذارن تو سايتهاي تورنت.
اون بنده خدايي هم كه از همه جا بي خبره واسه اينكه زحمات دانلودش هدر نره ميره برنامه پليرشو ميگيره و فيلمو تماشا ميكنه به قيمت آلوده شدن كامپيوترش.:happy:

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
چه بايد كرد؟

من به دنبال رفع اين مشكل يه چرخي زدم و به اين فاروم رسيدم.

يه بنده خدايي كه خدا خيرش بده، اونجا يه اسكريپت به زبون پرل نوشته كه اين هدر مسخره رو از فيلم حذف ميكنه و خود فيلمو هم از حالت كد شده درمياره به شكل اولش ذخيره ميكنه.

من كه از زبون پرل سر در نميارم و برنامه اشو هم ندارم. اما تونستم از اين كدها به اين شكل استفاده كنم. يه سر بريد اينجا و برنامه اجرا كننده اسكريپتهاي پرل رو واسه سيستم عامل خودتون دانلود كنيد. مثلا براي ويندوز اين فايلو بگيريد:

http://www.activestate.com/store/download_file.aspx?binGUID=5f03b75f-2bf0-4380-99b2-d55cff4bc233

حالا متن كدي رو كه اون بنده خدا نوشته تو يه فايل با پسوند pl ذخيره كنيد. مثلا decode.pl. بعد بريد همون جايي كه فيلمو ريختيد، دستور زير رو اجرا كنيد:

اسم فيلم تصحيح شده , اسم فيلم خراب decode
مثلا:

decode in.avi out.avi

بسته به سرعت كامپيوتر بعد ار چند دقيقه فيلم سالم out.avi از روي فيلم خراب in.avi ساخته ميشه :happy:

فايل decode.pl رو براتون اتچ ميكنم. اميدوارم همونطوريكه به درد من خورد كار شما رو هم راه بندازه:happy:

فایل های ضمیمه

• decode.zip
    1.1 KB · نمایش ها: 35

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

hush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0