برگزیده های پرشین تولز

حراج آخر فصل انواع جوهر چاپگر شروع شد

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
3.jpg

با سلام به همگی
اکثر فعالان این بازارچه ی قدیمی از فروشندگان معتبر اینترنتی ایران هستند و بالطبع سر و کار زیادی با چاپگر و چاپ و رنگ و ... خواهند داشت.

بنده جهت رفاه حال این دوستان جوهرهای مخصوص و با کیفیت و قیمت فوق العاده مناسب رو در حجمهای 65cc الی 220 لیتر برای مصارف شخصی و فروشگاهی و عمده ارائه خواهم کرد.

یکسری از مزایای جوهر گاما رو براتون عنوان میکنم:

1)اولین جوهر درجهان، سازگار با تکنولوژی هد تمام چاپگرها !
2)تنها جوهر تولید شده با مواد معدنی و گیاهی در جهان !
3)با جوهرهای گاما، هد کارتریج خشک نمی شود!
4)تنها جوهر دارای PH خنثی جهت افزایش طول عمر هد!

همچنین از دوستانی که توانایی داشته باشند در زمینه نمایندگی و مرکز پخش در سراسر کشور در صورت نیاز و صلاحدید استفاده خواهد شد.

دوستان عزیز میتونن براحتی و از طریق فروشگاه جوهر تجهیز گاما اقدام به ثبت سفارش بکنن.

یک توضیح کوتاه در مورد قیمتها....اگه دوستان مستقیماً از طریق فروشگاه جوهر خریدشون رو انجام بدن قیمت در نظر گرفته شده زیر قیمت فروش در بازار خواهد بود.
اگر هم علاقه ای به ثبت نام در فروشگاه نداشته باشید و بخواهید که خرید از طریق نمایندگیهای موجود و یا فروشگاههای متفرقه انجام بگیره به قیمتهای فروشگاه 20 درصد اضافه خواهد شد.
همه این موارد تو فروشگاه تو قسمت راهنمای خرید هر جوهر بصورت کامل توضیح داده شده.

بطور مثال الان قیمت جوهر 200 سی سی برای تمامی مدلها یکسان و فقط 4750 تومان هستش...که در بیرون از فروشگاه جوهر قیمتش 5500 تومن خواهد بود.

انواع جوهر برای پرینترهای اپسون و کنون و اچ پی و همچنین انواع جوهر مخصوص پلاترهای سبک و سنگین از طریق فروشگاه عرضه خواهد شد.

فروشگاه جوهر تجهیز گاما

فایل های ضمیمه

• IMG_7528.jpg
    IMG_7528.jpg
    28.3 KB · نمایش ها: 155
Last edited:

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
لیست چاپگرهای اپسون که میشه بهشون تانک وصل کرد و هزینه ها رو نزدیک به صفر کرد :

epson Stylus C41/ C43/ CX1500/ C45

epson T21/ C79/ C90/ CX5500/ C92/ CX5600/ CX3900/ CX6900/ CX4900/ CX5900/ CX4905/ CX5505

Epson T26/ TX106/ TX109 /TX117 / C91/ CX4300

epson C110

epson Stylus T50/ TX700/ R270/ R290/ R295/ R390/ RX590/ RX690/ 1410

epson R200/R300/R320/RX500/RX600/RX620

epson 1290

epson R1900

Epson R800/ R1800

لیست چاپگرهای کنون که میشه بهشون تانک وصل کرد و هزینه ها رو نزدیک به صفر کرد :

canon PIXMA iX4000/ iX 5000/ iP3300

canon PIXMA iP 4200/iP 4300/ iP4500/ iP 5200/ iP5200R/ iP 5300/ MP500/ MP530/ MP600/ MP600R/ MP610/ MP800/ MP800R/ MP810/ MP830

Canon PIXMA iP 3600/ 4600/ MP540/ MP620/ MP630/ MP980​

لیست چاپگرهای hp که میشه بهشون تانک وصل کرد و هزینه ها رو نزدیک به صفر کرد :

hp K550/ K850/ K5400/ K8600/ L7580​

لیست پلاترهای hp که میشه بهشون تانک وصل کرد و هزینه ها رو نزدیک به صفر کرد :

hp 130
hp 500 /800
hp 510
hp T1100
hp 2000

مشخصات فنی جوهر

جوهرهای حاضر با بالاترین تکنولوژی روز دنیا و بهترین مواد اولیه اروپائی و آمریکائی تولید و در اختیار شما مصرف کنندگان عزیز قرار گرفته است. از این رو این جوهرها دارای مشخصات منحصر به فردی میباشد که موجب گردیده هیچ رقیب خارجی ارزان قیمتی همچون چین و همچنین جوهرهای با کیفیت اروپائی و امریکائی توان رقابت با محصول تولید شده را نداشته باشند بگونه ای که برخی از مزایای جوهر صرفا برای اولین بار در دنیا در این محصول یافت می گردد. از این رو با اشاره به برخی از این مزایا، به حسن انتخاب شما مصرف کننده عزیز ارج می نهیم و امیدواریم موجب رضایت شما را با حفظ کیفیت کارتریجهای اورجینال بهمراه کاهش بهای مصرف شما را فراهم کرده باشیم.

1) سیستم فیلتراسیون جوهر توسط نانو ممبرین (غشا) های پلی استری که از بالاترین تکنولوژی در فیلتر نمودن کوچکترین ناخالصی بهره جسته، وجود هرگونه ناخالصی را غیرممکن می سازد.

2) استفاده از مواد اولیه طبیعی علاوه بر حفظ محیط زیست، خطرات استنشاق و تماس جوهر را برای کاربران به حداقل می رساند چراکه مواد اولیه جوهرهای مشکی با مواد معدنی و رنگی با مواد گیاهی به گونه ای فرموله شده که تمام خصوصیات مورد انتظار از جوهر مرغوب را دارا باشد.

3) فرمولاسیون این جوهرها بگونه ای طراحی گردیده که در عین چرب بودن جوهر جهت بالا بردن مدت زمان خشک شدن جوهر روی هد چاپگر تا یکماه، خاصیت آب دوستی جوهر نیز حفظ گردد.

4) عدم چسبندگی و لغزندگی جوهر موجب گردیده به هیچ وجه در مسیر حرکت جوهر تا لحظه پرتاب از هد، رسوب، انسداد و تجمع جوهر صورت نگیرد و جوهر مورد نیاز هد بصورت پیوسته تامین گردد.

5) غلظت استاندارد جوهر موجب گردیده با تکنولوژی های مختلف در هد چاپگر بهترین سازگاری را داشته و عمر هد، و به طبع آن افزایش تعداد دفعات شارژ را برای مصرف کنندگان فراهم آورد.

6) استفاده از ادتیوهای نانو مواد آنتی باکتریال باعث میکروب زدائی و حفظ خاصیت Activation جوهر در دراز مدت گردیده و همین موضوع زمان فساد جوهر را تا 8 سال افزایش می دهد.

7) سازگاری کامل با جوهرهای موجود در کارتریج و همچنین نشانگر جوهر از دیگر مشخصات ویژه این جوهرها می باشد.

لطفاً جهت دریافت لیست قیمت و سایر مشخصات همینجا اعلام بفرمایید.

دوستان عزیز توجه بفرمایید عنوان تاپیک جوهر چاپگر هستش که داخل پرانتز عنوان شده برای انواع تانک و کارتریجهای قابل شارژ.
در حال حاظر هیچگونه تانک و کارتریجی به فروش نمیرسد فقط جوهر برای تمامی مدلهایی که از تانک و کارتریجهای قابل شارژ استفاده میکنند ارائه خواهد شد.

دوستان عزیز حتماً مدل چاپگرشون رو اعلام بفرمایند.اگر برای مصارف عمده میخوان مقدار خریدشون رو ذکر کنند.

دوستان زیادی پیغام دادند و در مورد جوهر و مارکش توضیح خواستن...توجه همگی عزیزان رو به متن زیر جلب میکنم :

Iran's Nano Scientists Present Modified, Natural Inks for Printers
Written by Scott McMillan Monday, 01 November 2010 16:48

TEHRAN (FNA)- Iranian researchers managed to implement some considerable modifications to printers' ink, which could be used for all types of printers.

Iran_229.jpg

Despite the continuous development of digital media, printing has still remained as the most major means of information transferring/broadcasting in such a way that even the digital age has not been able to ignore it.

Nanotechnology has also contributed to this area and Iranian researchers have managed to implement some considerable modifications to printers' ink. Composed of plant and mineral materials, their modified inks, with the trademark of Gama Inks, are said to be applicable to any printer types.

According to TajhizGama Co. Ltd., the supplier of this product presented at Iran Nano 2010 Festival, Gama inks would not dry in the printhead nozzles for about a month. This is surprisingly a big amount of time knowing that conventional printer inks dry out within a few days in case of being stagnant.

Moreover, by decreasing the volume and weight as well as improving printing process speed and quality, these nano inks provide high quality prints on 80 g papers very similar to those of on-photo glassy papers.

To name the advantages of Gama Inks, one may point to the 40% decrease in ink vaporization inside cartridges, the increased contrast on paper (up to 60%), the extended natural color span, its complete eco-compatibility, and its economic price.​

با تشکر

....

Last edited:

albaloo18

Registered User
لایک‌ها
0
لیست قیمت رو برای من بفرستید لطفا . ممنون

erfan33

همکار سخت افزار
همکار انجمن
لایک‌ها
466
سلام
کارتیج 250 pixma کنون هم برام بفرستید
هر دو رنگ
با تشکر

Uzgorlug

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ليست قيمت کليه کارتريج هاتون لطفا.

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام وعرض خسته نباشید لطفا لیست قیمت مجموعه رو بفرستید واسم درضمن می خواستم بپرسم کاتریج شماره 426 رنگ زد y دستگاه canon مدل 5100 رو دارید یا خیر ؟ مرسی

A-P-Razaghi

Registered User
لایک‌ها
24
براي Canon i560 آيا تانك موجود هست و اگر هست چند ؟ اگر كارتريجهاي قابل شارژ هم داره بگيد لطفا.
ممنون.

Alirezafy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
درود
جوهر مخصوص کارتریج های زیراکس رو هم دارید؟ مثلا wl114؟
سپاس

behzadtak

Registered User
لایک‌ها
3,866
سلام
من یه پرینتر Canin PIXUS MP 520 دارم که کارتریج هاش اینجا پیدا نمیشه .

i36097_PixusMP520.JPG

آیا میتونم از این جوهرها برای شارژش استفاده کنم ؟

آسیبی به کارتریجها نمیزنه ؟

چون شنیدم اصولا کارتریجها بعد از یکبار شارژ شدن دیگه کارائیشون را از دست داده و قابل استفاده نمیباشند .( البته بشتر این اتفاق زمانی می افته از جوهر نامرغوب استفاده بشه )

اگر فکر میکنید کار من را راه میاندازه شرایط را برایم پی ام کنید .

در ضمن اگر کسی از این مدل کارتریج سراغ داشته باشه خریدارم . :)

ممنونم

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
من یه پرینتر Canin PIXUS MP 520 دارم که کارتریج هاش اینجا پیدا نمیشه .

i36097_PixusMP520.JPG

آیا میتونم از این جوهرها برای شارژش استفاده کنم ؟

آسیبی به کارتریجها نمیزنه ؟

چون شنیدم اصولا کارتریجها بعد از یکبار شارژ شدن دیگه کارائیشون را از دست داده و قابل استفاده نمیباشند .( البته بشتر این اتفاق زمانی می افته از جوهر نامرغوب استفاده بشه )

اگر فکر میکنید کار من را راه میاندازه شرایط را برایم پی ام کنید .

در ضمن اگر کسی از این مدل کارتریج سراغ داشته باشه خریدارم . :)

ممنونم

در ادامه فرمایش آقا بهزاد من یه توضیح خلاصه بدم که منم پرینتر جدید کانن چند کاره که گرفتم مثل اینکه کاتریجاش نیست و حتی auto reset کاتریج ها یا مخزن برای مخزنی کردن دستگاه نیست و با توجه به حجم کم و استفاده زیاده بنده من این ها رو با توجه به اینکه می دونستم بار اول آی سی کاتریج ها می سوزه و وقتی توی دستگاه قرار می دید قابل شناسایی برای دستگاه نیست این کار رو کردم و دقیقا همین اتفاق افتاد و دیگه قابل شناسی نست اما یه راه حل وجود داره که بار اول که کاتریج رو وارد دستگاه می کنید دکمه cancel و ok رو به مدت 30 ثانیه با هم بگیرید با این کار دستگاه پرینت می گیره و لی کاتریج ها رو نمیشناسه و نمیتونید بفهمید چقدر از شارژ کاتریج ها باقی مونده من الان تنها مشکلی که دارم رنگ زرد دستگاهم هست که نمیزنه هر چی توی شیراز دنبال کاتریج گشتم پیدا نکردم با تهران هم تماس گرفتم گفتند موجودی نداریم

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
یه کارتریج مشکی و یه رنگی برای HP C4183 می خوام

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
دوستان عزیز دوباره تاکید میکنم...من در حال حاظر فقط جوهر میتونم تقدیمتون بکنم.
برای تانک و کارتریج قابل شارژ هم میتونم فقط راهنمایی کنم.

پس اگه از تانک یا کارتریج قابل شارژ استفاده میکنید مدل چاپگرتون رو بفرمایید تا قیمتها براتون ارسال بشه.
اگر هم تانک و کارتریج قابل شارژ ندارید بزودی لیست چاپگرهایی که امکان استفاده از این سیستمها رو دارند تو همین تاپیک اعلام خواهم کرد.

dvd600

Registered User
لایک‌ها
0
Vox یک لیتری چنده؟

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
سلام
کارتیج 250 pixma کنون هم برام بفرستید
هر دو رنگ
با تشکر

دوست عزیز
متاسفانه در حال حاضر فقط جوهر ارائه میشه...در ضمن چاپگر شما امکان استفاه از تانک رو نداره.
دو حالته...اگر زیاد پرینت رنگی میگیرید باید پرینتر رو عوض کنید و یکی از مدلهای اپسون که تانک میخوره رو بگیرید یا اینکه مثل همین الانتون پول کلان بدید برا کارتریج اصل و تعداد محدودی عکس چاپ کنید.

mahmoud.n25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام

براتون پ.خ دادم

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38

amirrezan95

Registered User
لایک‌ها
9,192
سلام
لطفآ لیست رو برای من نیز بفرستید.

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
با سلام وعرض خسته نباشید لطفا لیست قیمت مجموعه رو بفرستید واسم درضمن می خواستم بپرسم کاتریج شماره 426 رنگ زد y دستگاه canon مدل 5100 رو دارید یا خیر ؟ مرسی

سلام دوست عزیز
این رنگها مشخصه فوق العاده ای که دارند میتونن برای تمامی کدها استفاده بشن.
یعنی میتونید از رنگ زرد کنون برای کلیه چاپگرها استفاه کنید.

بالا