برگزیده های پرشین تولز

حرفه ای ها کمک کنند

--_یوسف _--

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من تازه تو این فروم اومدم...میبخشید چند تا سوال داشتم....
من کاملا با HYIP ...SURF....Paid Mail ,Click....Network marketing آشنا هستم فقط چندتا سوال از حرفه ای ها داشتم....
اول اینکه به نظر شما بهترین روش و بهترین سایت در هر زمینه چیه یا کدومه که واقعا پول پرداخت کرده و به دست شما در ایران رسیده.....
دوم اینکه: این فارکس چیه ...توضیح کامل...
سوم اینکه:به نظر شما بهترین روش برای درآوردن پول زیاد و سریع کدوم روشه.
چهارم اینکه:بهترین سایت برای خرید ایگولد و اتقال به ایران کدوم هست.و روش کارش...

دوستان شرمنده اینجا ماشاال.. اینقدر تاپیک زیاده من دیدم طول میکشه به نتیجه برسم واسه همین از حرفه ای ها کمک خواستم....ممنونم

h53067

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از --_یوسف _-- :
من کاملا با HYIP ...SURF....Paid Mail ,Click....Network marketing آشنا هستم فقط چندتا سوال از حرفه ای ها داشتم....
اول اینکه به نظر شما بهترین روش و بهترین سایت در هر زمینه چیه یا کدومه که واقعا پول پرداخت کرده و به دست شما در ایران رسیده.....
چهارم اینکه:بهترین سایت برای خرید ایگولد و اتقال به ایران کدوم هست.و روش کارش...

دوستان شرمنده اینجا ماشاال.. اینقدر تاپیک زیاده من دیدم طول میکشه به نتیجه برسم واسه همین از حرفه ای ها کمک خواستم....ممنونم
به نظر من بهترین سایت در حال حاضر سایت 12 دیلیه که لینکش تو امضام هست
برای خرید و فروش ایگولد هم میتونید از این سایت استفاده کنید مطمئنه
iran-egold.com
در مورد فارکس هم اونقدر مطلب زیاده که نمیشه اینجا تو ضیح داد ......
اگه کار ی داشتی pm بزن!!:)

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
به نقل از --_یوسف _-- :

1-به نظر من اصلا دنبال بهترين سايت نريد.چون بهرين سايت ها هم بالا خره يه روزي جمع مي كنن و مي رن.
2-فاركس يه جور بازار بورس هست با اين تفاوت كه جهاني هست.به نظر من دنبال اين كار نريد چون اگر بخواين به صورت مبتدي وارد بشيد به احتمال 90 % ضرر مي كنيد.
3-بهترين روش كه فكر كنم هايپ باشه.ولي بايد وارد باشي تا بتوني از اونا پول دربياري وگرنه ضرر مي كني.
4-من me-gold رو پيشنهاد مي كنم.
در ضمن من حرفه اي نيستم.بايد ببخشيد.

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز

من دیگه سایتهای هایپ رو به هیچ کس معرفی نمی کنم البته بیشتر به این علت که سایت با اسم و رسمی که قابل سرمایه گذاری باشه فعلا پیدا نمیشه

دور paid to click & email رو هم خط بکش فقط سرکاریه اونهایی هم که پرداخت دارند در حدود چند سنت هست که حتی پول تلفن و اینترنت شما هم در نمیاد

در حال حاضر پیشنهاد من بهترین سایت نتورک موجود است .
سایت ای.ان.تی.ماتریکس
دارای دو پلان طلایی 200 دلار و نقره ای 20 دلار با 20 رده پورسانت دهی بعلاوه پورسانت دهی به ازاء زیرمجموعه مستقیم

این سایت از امروز اعلام کرده به خاطر کریسمس تا اول ژوئن برای ثبت نام در پلان طلایی 100 دلار و نقره ای 10 دلار میگیره یعنی 50 درصد تخفیف

در ضمن 6 جایزه گذاشته 500 دلار و 700 دلار و 1000 دلار برای همه اعضاء که قرعه کشی میشه و روز اول ژوئن پرداخت میکنه
و سه جایزه هم به صورت زیر
کسی که ای دی 300 رو ریجستر کنه 500 دلار کسی که ای دی 400 رو ریجستر کنه 700 دلار و کسی که ای دی 500 رو ریجستر کنه 1000 دلار
در ضمن این سایت اعلام کرده که برج 6 سال 2006 میلادی اقدام به پرداخت سود ماهیانه میکنه که در پلان طلایی بین 10 تا 40 خواهد بود و در پلان نقره ای بین 1 - 4 دلار

باید بگم که آخرین کسی که از طریق گروه ما عضو شده شماره آی دیش 229 می باشد که این مربوط به 2 روز پیش است

جهت دیدن کامل توضیحات می توانید از سایت زیر استفاده کنید
http://www.house-gold.com

اگر ایگولد به مقدار زیاد میخواهی بخری با وجودی که خودم فروشنده هستم ولی می گولد رو پیشنهاد می کنم
البته خودم فعلا یا یکماهی خرید و فروش نمی کنم به دلایلی

diba777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
سايت هاي معتبري كه من تا بحال از آنها پرداختي داشتم بشرح زيرند.
دوستان لطف كنند بگويند به غير از سايت هاي زير چه سايت هاي معتبر ديگه وجود دارند.لطفا درصد هاي هر يك و
نحوه استفاده هم را بفرماييد:
http://grandhits.com/?ref=15080
http://www.6dailysurf.com/?ref=25909
http://www.12dailypro.com/?ref=90441
http://www.50cent2surf.com/?ref=21819
البته يادآورشوم كه اين 12ديلي يه چيز ديگه ست

meysam66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت همه دوستان
بچه ها من یه پیشنهاد دارم
چرا گروهی کار نکنیم
ما می تونیم مثل نتورک مارکتینگ تیمی کار کنیم
پرزنت بزاریم وکلی کار دیگه
به نظر من این کار ما یه شغل مناسب برای هر ایرانیه
پس چرا به صورت اصولی ارائه نشه

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
attachment.php

بهترین یعنی این که در بالا می بینید تاریخها را توجه کنید منظورم مدت زمان فعالیت می باشد.

حسن این سیستم همانطور که قبلا هم گفتم عدم تعادل و پرداخت اتوماتیک است

jalal_iran_2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک خبر خوب برات دارم یک سایت خوب برای سر مایه گزاری پیدا کردم که سود خوب و منطقی داره تمام شرایط گلدن استار داره و گواهینامه NETIAB داره از اعتبار بالای بر خور دار است این سایت, سایت انحصاری شرکت XTD است این شرکت در چین در شهر شانکهای ثبت شده است که تو می تونی برای اطلاعات ثبت سایت به خود سایت بری این شرکت کارش
ترانزیت کالا های چینی به تمام نقاط دنیا است و این شرکت در سال 2004 یک موسسهء مالی اعتباری در چین راه اندازی کرده است که اوراقی مشارکت در طرحهای ترانزیتی ارائه می دهد به گفته این شرکت این شرکت قرار بود در سال 2004 سایت خود را راه اندازی کند و برای بهبود طرح امنیتی سایت پروژه به یک سال به تابی غ افتاد که چند هفته پیش روی اینترنت رفت سیستم سود دهی این سایت با شرکتش فرق دارد شرکت با راه اندازی سیستم حمل نقل دریای خود هم زمان سایت خود را هم راه اندازی کرد شما می توانید
از شرکت اصلی در چین اوراق های مشارکت در ترانزیت کالا را بخرید این اوراق ها سالانه 170% سود دارد برای 2 سال است و سود و اصل پولش را دولت چین طزمین کرده است شرکت در طرح سایتش از این اوراق ها استفاده نمیکند این سایت با سیستم حمل نقل دریای اکس تی دی کار می کند و روزانه 1.5% برای
120 روز در حالت ترکیبی 1% در حالت معمولی است شما می توانید اصل پول خود را بعد از دوره مقرر برداشت کنید ولی اگر قبل از اینکه مدت زمان شما به پایان برسد اصل سرمایه خود را درخواست کنید 25%
از اصل موجودی شما کم می شود و مابقی را به شما پرداخت می کند این شرکت در روزهای یک شنبه
پرداخت می کند یعنی اگر شما پول خود ر در روز پنجشنبه در خواست دهید در روز یک شنبه پول را به ای گولد شما می ریزد در این سایت برای Referral تا سه مر حله کمیسیون در نظر گرفته شده است مرحله
اول 6% مرحله دوم 3% و مرحله سوم 1% یعنی اینکه شما یک نفر را به سیستم معرفی کنید 6% از اصل موجودی آن شخص را به شما می دهند و اگر زیر مجموعه شما یک نفر را معرفی کند دوباره 3% از زیر مجموعه آن می گیرد و..... این سیستم از بهترین سویچ های امنیت برخوردار است به گفته مدیران سایت
سیستم هیچ گونه احتیاجی بهSSL ندارد کلیه اطلاعات بانک اطلاعاتی سیستم کده شده بوده و می زان کد شوند گی
یک میلیون کلمه به عدد 0و1 است که برابر با SSL256bitاست این سیستم را مهندسین سایت
طراحی کردند که در طرهی آن حدود 6 ماه طول کشید این سیستم فقط مخصوص سایت اکس تی دی
طراحی شده و هیچ سایت آن را ندارد از دیگر خوبی این سایت و آمل دوم در تاخیر راه اندازی سایت
ساخت سیستم هوشمند DDOS ANTIاست که فوقالعاده است و سیستم 100% از حملات این برنامه محفوظ
است وقتی شما می خواهید به حساب خود در سایت بروید اول باید یو زر نم و رمز خود را وارد کنید
و بعد از چک شدن رمز یو زر نم شما سه سوعیچ امنیتی سایت روشن شده و و شما برای تست که آیا یک سیستم DDOS هستین به یک صفه می برد و اگر سیستم هوش مصنوعی سایت به شما شک کند که شما
یک سیستم DDOS ای پی کامپیوتر شما را لاک می کند و دیگر نمیتوانانید به سایت بروید میزان خطای این سیستم یک به یک میلیارد است پس نگران نباشید با شما کار ندارد خوبی این سیستم این است که
دیگر دچار هک شدن نمیشود و مثل گلدون استار پدر سوخته فرار نمیکند پس از تایید شما برای شما یک
اکس زاه عر میشود که شما باید عدد یا حروف داخل آن را در فیلد مخصوص وارد کنید یکی از بهترین توجه این عدد امنیتی یکی از بهترین سیستم زد هک دنیا است اکس های که برای نمایش برای شما زاه عر
می شوند تا
شماره و یا عدد آن را در فیلد مورد نظر وارد کنید بی نهایت رنگ طرح دارد و عدد و حروف با هم دی گر مخلوط هستند و به حروف بزرگ و کوچک به شدت حساس است که تا بحال هیچ سایتی این سیستم را ندارد حتی ای گولد پس از ورود به حساب خود سیستم دارای منو های چون
Intensive Sector – Inbox – referral--- history-- control Panelکه در مورد هر کدوم تک تک توضیح میدهم
Intensive Sector: این بخش برای سرمایه گزاری و دیدن سود و در خواست دادن سود خود و........ شما برای ورود به این بخش پس از کلید کردن بروی دگمه این بخش باید تاریخ تولد خود را وارد کنید توجه کنید موقع وارد کردن تاریخ تولد حتما در مورد آن متمعا شوید اگر تا سه مرتبه تاریخ تولد خود را اشتباه وارد کنید دیگر تا فردا نمی توانید به حساب خو بروید حساب به مدّت یک روز بسته می شود وقتی وارد سیستم خود شوید فعل در جدول همه خانه ها صفر است و یک پیغام در بالی صفحه مبنی بر اینکه شما هنوز ثبت نام
شما کامل نشده است و تا15 روز فرصت دارید تا حد اقل 10 دلار در سیستم سرمایه گزاری کنید پس از سرمایه گزاری بخشهای برداشت پول در قسمت موجودی اصلی تان باز می شود توجه در هر قسمت که موجودی روی 0 باشد بخشهای برداشت کردن پول و اضافه کردن آن پوا به اصل سرمایه پنهان می شود
توجه شما تا سه مرتبه بیشتر نمیتوانید در سیستم سرمایه گزاری کنید و بعد از سه بار یه صورت اتوماتیک بخش سرمایه گزاری در اکانت شما حذف می شود و دیگر نمیتوانید سرمایه گزاری کنید برای در خواست پول خو حتما باید در هر درخواست موجودی شما بالاتر از 5 دلار باشد وبرای افزودن سود را کمسیون رفرار به سرمایه اصلی حد اق پول باید 1سنت باشد در زیر شما می توانید حالت سرمایه گزاری خود را
تعغیر دهید یعنی هر وقت که خواستید می توانید حالت ترکی بی را را روشن کنید و یا خاموش کنید
ولی اگر حالت ترکیبی روشن باشد به شما 1.5% سود میدهد و در غیر این صورت به شما 1% سود میدهد

2- Inbox: شاید یکی از بهترین اقدامات این سیستم ایجاد یک مسنجر داخلی و حرفه ای است که شما می توانید با دیگر اعضا سایت ارتباط برقرار کنید و در این منو منو های دیگری هست که خودتون برید باهاش کار (توجه وقتی پول به حساب شما واریز شد سایت برای شما ایمیل نمیزند اطلاعات و پیغام خود را از طریق مسنجر به شما اطلاع میدهد و از طریق history )

3-referral : این منو برای دیدن افرادی که از طریق شما در سایت عضو شدن و مقدار سرمایه گزاری آنها و مقدار کمیسیون داده شده به شما و تاریخ سرمایه گزاری آنها و در مر حله چند از طرف شما عضو شدن
و... شما منی توانید ایمیل آنها را ببینید طبق گفته سایت برای حفظ اطلاعات افراد ش به به شما اطلاعات خصوصی مثل ایمیل و محل کشور و شما ره تلفن را به شما نشان منی دهد شما می توانید با مسنجر داخلی سایت با آنها برقرار کنید و دیگر کار در این بخش دریافت لینک و بنر مخصوص شما است که هر کس با این
بنر در سایت ثبت نام کند زیر مجموعه شما می شود (توجه سیستم طوری طراحی شده است که شما می توانید با دو نام و دو شماره ای گولد در سیستم سرمایه گزاری کنید و لی اگر زیر مجموعه خودتان و زیر مجموعه های تان شوید تمام حساب ها که مخصوص شما است و زیر مجموعه شما را می بند و 50% از اصل موجودی شما کم می کند وا باغی پول شما را به شما پس میدهد و دیگر نمیتوانید در این سیستم ثبت نام کنید )
4- History این بخش کلیه اقدامات صورت گرفته از جمله سرمایه گزاری در خواست پول و اضافه شدن سرمایه را به شما اطلاع می دهد

5- control Panel : می توانید اطلاعات شخصی و رمز خود را عوض کنید

می دانی چرا من در این سیستم سرمایه گزاری کردم بهترین دلی لم این بود که این شرکت در چین ثبت شده است و می دانید جزای فساد اقساطی در چین چیست ؟
چینی ها به خاطر سه دلار اعدام می کنند چه برسد اینکه یک شرکت چینی بیاد میلیونها دلار کلاه برداری کنند
اگر ما را قابل بدانید با لینک پاین در سایت عضو شوید
(توجه شما تا 15فرصد دارید در سیستم سرمایه گزاری کنید ودر غیر این صورت حساب شما دلیت می شود)

اگر ارزش را نداشت یک طومار برایش درست نمی کردم اگر ما را غابل میدانی با لینک پاین عضو شو
HTTP://www.xtdltd.com/default.asp?Referral=jak

بالا