برگزیده های پرشین تولز

حرکت عجیب و زشت آبتین وب (abtinweb.com)

msf32

Registered User
لایک‌ها
41
درود
بنده چند تا دامنه توی این سایت دارم که یکیشون دارای اتوریتی بالا و بک لینک قوی هست
این دامنه رو توی همین انجمن برای فروش گذاشتم و یکی از مشتری ها که میخواست بخره اومد پی وی بنده
و گفت این دامنه ریدایرکت میشه ! منم چک کردم دیدم بله ! با اینکه دامنه به طور پیش فرض روی dns های
شرکت آبتین وب هست ؛ دامنه ریدایرکت میشه . چون میدونستم تیکت هارو دیر جواب میدن خودم اقدام کردم
به تغییر dnsها تا جلوی ریدایرکت رو بگیرم . تیکت زدم به آبتین وب و کاملا این موضوع رو رد کرد و گفت کار ما
نبوده و اصلا امکان نداره ریدایرکت صورت بگیره چون هاست نداشتید و دانش فنی شما کم است و...
دامنه خودم khodroo .com هست که ریدایرکت میشد به novatex.ir

rubixfilm

Registered User
لایک‌ها
75
سلام

تا حد امکان از هیچ شرکت هاستینگ در ایران استفاده نکنید.

وبمسترهای قدیمی که دیگه این مورد رو باید حتما خودشون بدونن.

(از این قبیل موارد که شما میفرمایید و همچنین موارد مشابه دیگر در ایران بشدت زیاد شده.)

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
کار یوزر ها بوده وقتی دی ان اس روی هاست باشه طرف میره از اونجا یه هاست میخره دامین شمارو ادون دامین میکنه !

msf32

Registered User
لایک‌ها
41
کار یوزر ها بوده وقتی دی ان اس روی هاست باشه طرف میره از اونجا یه هاست میخره دامین شمارو ادون دامین میکنه !
بله ، اینم ممکنه ولی اینکه آبتین وب دانش فنی رو میکشه وسط و فکر میکنه با بچه طرفه و به طور کلی قضیه رو رد میکنه این خودش بدتر از اصل ماجراس !

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
بله ، اینم ممکنه ولی اینکه آبتین وب دانش فنی رو میکشه وسط و فکر میکنه با بچه طرفه و به طور کلی قضیه رو رد میکنه این خودش بدتر از اصل ماجراس !
اره اکثر هاستینگ ها طوری رفتار میکنن که انگار وبمستر از پشت کوه اومده هاست خریده سایت بزنه

بالا