• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

حساب ادسنس جهت نقد کردن درآمد ارزی دوستان دارم

aramfar

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوستان
بنده ساکن مسقط هستم و حساب ادسنس و پی پل و ویزا کارت دارم دوستانی که فعالیتی مانند چنل یوتیوب دارند درامد ارزی دارند یا شرایط دیگه میتونیم با هم همکاری داشته باشیم

amirradan26

Registered User
لایک‌ها
1,537
سلام درصد و شرایط تایید سایت انگلیسی رو برام ارسال کنید . تعداد ورودی گوگل .تعداد مطلب یا مثلا رتبه الکسا و...
و بفرمایید چطور میشه اعتماد کرد ؟

b00s624

Registered User
لایک‌ها
50
سلام لطفا واسه من هم شرایط وبسایت رو ارسال کنید

aramfar

Registered User
لایک‌ها
19
سلام درصد و شرایط تایید سایت انگلیسی رو برام ارسال کنید . تعداد ورودی گوگل .تعداد مطلب یا مثلا رتبه الکسا و...
سلام وقت تون بخیر درصد همکاری من 7 درصد از کل مبلغ تسویه شده از گوگل می باشد در مورد اطمینان هم به این صورت هست که هر ماه تسویه میکنیم

aramfar

Registered User
لایک‌ها
19
در مورد شرایط تایید سایت مشخصا گوگل معیار های خودش رو داره و سایت رو برای تایید قرار میدیم ببینیم تایید میکنه یا نه این پروسه معمولا کمتر از دو روز طول میکشه

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
سلام توی گوددی دامنه هم می توانید بخرید بعد انتقال بدید به پنل ایران ما؟
البته حالت مزایده ای داره که 3 روز دیگه بسته میشه و به همین خاطر نباید از دست بدیمش

لطفا شمارتون (واتساپ) ارسال کنید

aramfar

Registered User
لایک‌ها
19
سلام توی گوددی دامنه هم می توانید بخرید بعد انتقال بدید به پنل ایران ما؟
البته حالت مزایده ای داره که 3 روز دیگه بسته میشه و به همین خاطر نباید از دست بدیمش

لطفا شمارتون (واتساپ) ارسال کنید
خیر متاسفانه از این جور کارهایی که یکبار باشه ترجیح هست انجام ندم چون سودی نداره و همه اش توی بالا و پایین رفتن نرخ دلار هدر میره

بالا