برگزیده های پرشین تولز

حساب ارزی به یورو

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
برای باز کردن حسابی که بشه توش یورو واریز کرد، چیکار باید کرد؟

آیا یک حساب ارزی که به دلار باز شده، کافیه؟

چه حسابی باید باز کرد؟ کجا؟ چجوری؟

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از balabala :
برای باز کردن حسابی که بشه توش یورو واریز کرد، چیکار باید کرد؟

آیا یک حساب ارزی که به دلار باز شده، کافیه؟

چه حسابی باید باز کرد؟ کجا؟ چجوری؟

باز کردن حساب ارزی یورو دقیقا مثل باز کردن حساب ارزی دلار می باشد

شما اگر حساب ارزی دلار داشته باشید باید برای حساب یورو جداگانه اقدام به افتتاح حساب بنمایید
به این دلیل که کد سوئیفیت بانکهای دلار با یورو فرق می کنه حتی اگر مال یک شعبه باشه

همون شعبه ای که حساب ارزی دلار باز کردی مراجعه کن معادل 100 دلار باید یورو برای افتتاح حساب داشته باشی
:)

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از princekin :
باز کردن حساب ارزی یورو دقیقا مثل باز کردن حساب ارزی دلار می باشد

شما اگر حساب ارزی دلار داشته باشید باید برای حساب یورو جداگانه اقدام به افتتاح حساب بنمایید
به این دلیل که کد سوئیفیت بانکهای دلار با یورو فرق می کنه حتی اگر مال یک شعبه باشه

همون شعبه ای که حساب ارزی دلار باز کردی مراجعه کن معادل 100 دلار باید یورو برای افتتاح حساب داشته باشی
:)
خیلی ممنون از توضیحات. واقعا متشکرم.
انوقت من باید 100 دلار بدم، چنجش کنن و حساب یورو رو باز کنن؟ همین؟ چه مدارکی لازمه؟ همون مدارک حساب ارزی به دلار کافیه؟

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
برای ارزهای مختلف مدارک هیچ فرقی نمیکنه و چیز خاصی نمیخواد فقط شناسنامه و کپیش کافیه. اما تا جایی که من میدونم برای یورویی باید ۱۰۰ یورو بریزی نه معادل ۱۰۰ دلار. برای همه ارزها همینطوره. من پوندی تو بانک ملی باز کردم، ۱۰۰ پوند ازم گرفتن.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از Parham.G :
برای ارزهای مختلف مدارک هیچ فرقی نمیکنه و چیز خاصی نمیخواد فقط شناسنامه و کپیش کافیه. اما تا جایی که من میدونم برای یورویی باید ۱۰۰ یورو بریزی نه معادل ۱۰۰ دلار. برای همه ارزها همینطوره. من پوندی تو بانک ملی باز کردم، ۱۰۰ پوند ازم گرفتن.
ببینم اگر من 100 دلار (کمی بیشتر) بدم خودشون چنجش میکنن، چون سر دلاریش گیر داده بودن میگفتن ما نمیدیم باید حتما 100 تا رو شما بیارید! رفتم از بیرون 100 تا تهیه کردم!! :blink:

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
اکثرا (یعنی تا حالا من ندیدم) خودشون چنج نمیکنن و باید از بیرون تهیه کنید.

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از Parham.G :
اکثرا (یعنی تا حالا من ندیدم) خودشون چنج نمیکنن و باید از بیرون تهیه کنید.
:( نمیدونم این دیگه چه سیاستیه! شاید میخوان ارز بیشتری توی شعبه داشته باشن! شاید! من که دلیل دیگه ای نمیبینم. :eek:

به هر حال از لطف شما و پرنس کین متشکرم. جواب سوالام رو گرفتم. :)

تشکر، موفق باشید. :happy:

Alli

Registered User
لایک‌ها
0
بچه ها، اونوقت این حساب ارزی به چه دردایی می خوره؟ یعنی منظورم اینه کدوم سایتا قبول می کنن؟ (البته خودمم چند تا می دونم مثلا moneybooker و اون goldexchnage، اینو گفتم فکر نکنی خیلی بیقم :D) منم خوشم اومده می خوام برم یکی باز کنم :p کدوم بانک بهتره؟

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Alli :
بچه ها، اونوقت این حساب ارزی به چه دردایی می خوره؟ یعنی منظورم اینه کدوم سایتا قبول می کنن؟ (البته خودمم چند تا می دونم مثلا moneybooker و اون goldexchnage، اینو گفتم فکر نکنی خیلی بیقم :D) منم خوشم اومده می خوام برم یکی باز کنم :p کدوم بانک بهتره؟

اشتباه کردی یکمی عرض به حضور شما باز کردن حساب ارزی فقط برای وارد کردن ارز اونهم به مقدار زیاد میخوره چون در مقادیر کم مقدار پورسانتی که میگیرن زیاد مثلا همین لندن گلد اکسچنج 40 دلار میگیره
بنابراین فقط برای مقادیر بالای 1000 بدردمیخوره در ضمن مانی بوکر با حساب ارزی کاری نداره :lol:

Alli

Registered User
لایک‌ها
0
من مگه حرفی از پورسانتش زدم؟ (ضمنا بابا مایه دار)

بعد هم من نگفتم Moneybookers با حساب ارزی کار داره گفتم برای withdraw کردن پول wire transfer هم که همون swift exchange یا به عبارتی حساب ارزی شما باشه رو داره

بالا