nexpay

حساب بانكي اينترنتي

شروع موضوع توسط raminonline ‏4 سپتامبر 2005 در انجمن ویژه کاربران عمومی

1. raminonline

raminonline Registered User

سلام
    من ميخواستم واسه سايتم تبليغ بگيرم ولي نميخواستم واسه چك كردن حساب هر دقيقه تو بانك برم.
    ميخوام بدونم كسي يه حساب تو همين بانكهاي ايران ميشناسه كه با اينترنت يا تلفن بشه چكش كرد
    بانك سپه اين كارو ميكنه ولي تو تبليغ تلويزيون ميگه حساب جاري طلايي(چه فرقي با حسابهاي ديگه داره؟)
    ممنون

2. FireFly

FireFly کاربر تازه وارد

بهترین کار افتتاح حساب سیبا است ، میتونی ملی کارت بگیری بعدش تو سایت بانک ملی عضو بشی و مشخصات حساب سیبای خودت را وارد کنی ... اگر پرینتر داری فرم درخواست مخصوصی هست که میتونی پرینت بگیری به شعبه ای که حساب سیبای خودت رو افتتاح کردی مراجعه کنی تا صحت امضا رو تایید کنند و به اداره انفورماتیک بانک ملی بفرستن تا صورتحصاب سیبات تو سایتشون فعال بشه و بتونی واریزی ها و کلا عملکرد حسابت رو ببینی ... اگر هم چاپگر نداری باز میتونی به بانک مراجعه کنی و فرم درخواست صورتحصاب اینترنتی رو بگیری و پر کنی ... توجه داشته باش در هر دو حال اول باید یک حساب برای خودت تو سایت بانک ملی بسازی :

آدرس ایجاد حساب برای سیبای بانک ملی :

http://www.bmi.ir/mbsweb/bankmelli/Login.aspx

رو << کاربر جدید >> کلیک کن و عضو بشو

در ضمن با استفاده از شماره تلفن 22266800 هم میتونی با تلفنبانک سیبا ارتباط برقرار کنی و از وضعیت و موجودی حساب خودت باخبر بشی ... البته مثل اینکه با کارتهایی که جدیدا صادر می کنند مشکل داره !

3. daftarekhaterat

daftarekhaterat Registered User

البته مشكل اين حسابها اينه كه معمولا آخرين اطلاعاتشون مربوط به يكي 2 يا 3 روز پيش هست و يه مقدار با تاخير آپديت ميشن.

4. FireFly

FireFly کاربر تازه وارد

خوب در این مورد تجربه ندارم ... چون الان چند هفته ای هست که درخواست دادم به بانک تا صورت حساب الکترونیکیم فعال بشه ولی مثل همه کارهاشون فکر کنم باید چند ماهی برم و پیگیری کنم تا به نتیجه برسم و در پایان هم به قول شما اطلاعات قدیمی در اختیارمون میزاره ... کارت خود من با تلفنبانک مشکل داره چندین بار هم درخواست کردم بررسی کنن ولی هنوز که هنوزه میگه رمز عبور صحیح نیست.

به هر حال فعلا تنها راه چاره همینه ... البته در مورد بقیه بانک ها مثل سامان یا پارسیان اطلاع ندارم ... اگر مطمئن بشم که کاراشون دقیق تر و منظم تره بدون لحظه ای تامل یه حساب باز خواهم کرد.

5. daftarekhaterat

شما وقتي با تلفنبانك تماس ميگيري به جاي وارد كردن شماره حسابت، اون شماره كارت سيبار و وارد كن. من هم چند بار تست كردم ديدم با شماره كارت جواب ميده.

6. FireFly

FireFly کاربر تازه وارد

دفتر خاطرات ... راستش نمیدونم از اول شروع کنم به وارد کردن شماره کارت یا نه ؟ آخه اینطور که به نظر می رسه بعد از 13 شماره خودبخود چک میشه در حالی که شماره کارت 16 رقمی است... شما از کدوم قسمت وارد می کنید .. مثلا شماره کارت من به این صورت است :

xxxx yyyy zzzz wwww

بعد رو صورت حساب های ATM هم چهار تا صفر را به همراه چهار رقم آخر ميزاره كه باز تلفنبانك قبول نميكنه... اگر راهنمايي كنيد ممنون ميشم.

7. daftarekhaterat

نه ديگه. شما اون 4 تا صفر رو كه نبايد بگيري. همون 16 تا رقم روي كارت رو بايد بزني. واسه من كه مشكلي پيش نمياد.

8. FireFly

FireFly کاربر تازه وارد

با تشکر همین الان تست کردم و جواب داد... این کارمندهای بانک به عقلشون نرسید اینو به من بگن و گفتن که مشکل رو بررسی میکنن ... خلاصه ممنون از اینکه کمک کردید.

9. Reza364

Reza364 Registered User

بانك سامان و صاردات هم اين امكانو دارن (هم تلفن بانك دارن هم اينترنت بانك)
    البته مال صادرات روبراه تره سامان تازه را انداخته.هنوز كار داره.تلفن بانك صادرات هم لحظه اي آپديت ميشه همين الان اگه حسابت تراكنشي داشته باشه همون لحظه تو تلفن بانك صادرات ميتوني چك بكني .البته همه اين امكانات مال حساب سپهر صادرات هست تلفنشم 22266566-021

10. Reza364

Reza364 Registered User

البته اينترنت بانك صادرات چند ساعت تاخير داره اعمالي كه امروز با حساب انجام ميدي از ساعت 24 همان شب ميتوني با اينترنت چك بكني

11. raminonline

خوب مثل اينكه مال صادرات بهتره
    حالا چجوري بايد حساب سپهر صادرات رو باز كرد؟

12. Reza364

Reza364 Registered User

هيچي بايد بري يكي از شعبي كه امكان سپهر دارن يه سري فرم هست بسته به اينكه جاري ميخواي يا پس انداز بايد پرشون كني تو تهران دو سه روزه كارتتو ميدن اگرم براي پس انداز كارت نخواي ميتوني دفترچه بگيري البته كار با تلفن بانك با دفترچه سخت تره!

13. avajang.com .leftjee.ir.right
  14. Reza364

Reza364 Registered User

فقط اگه اينترنت بانك بخواي همون موقع كه فرما رو پر ميكني فرم درخوايت اونرو هم پر كن چون يه مدت طول ميكشه تا فعال بشه(حدود دو هفته ) البته تلفن بانك از اول فعاله

15. FireFly

FireFly کاربر تازه وارد

سپهرکارت

خدمتي است ويژه براي حسابهاي قرض الحسنه جاري ، پس انداز ، و سرمايه گذاري کوتاه مدت .

امکان اتصال همزمان يک سپهر کارت به حسابهاي قرض الحسنه جاري ، پس انداز و يا سرمايه گذاري کوتاه مدت موجب شده است که سپهر کارت نيز علاوه بر دسته چک و دفترچه حساب ، بعنوان يک ابزار مطمئن براي دريافت و پرداخت از حسابهاي مذکور استفاده شود .

با افتتاح حساب قرض الحسنه جاري ، پس انداز و يا حساب سرمايه گذاري کوتاه مدت سپهر ، علاوه بر دريافت دسته چکها و دفترچه هاي جديد مي توان از سپهر کارت نيز استفاده نمود و از مزاياي آن به شرح ذيل بهرمند شد .
    دارندگان سپهر کارت مي توانند :

· با مراجعه به کليه شعب بانک صادرات مجهز به سيستم متمرکز سپهر و با در دست داشتن کارت شناسائي معتبر نسبت به واريز يا برداشت وجه به/ از حسابهاي سپهري اقدام نمايند .
    · در تمام اوقات شبانه روز از خدمات دستگاههاي خود پرداز (ATM ) کليه بانکها و موسسات مالي عضو شتاب بهره مند شوند .
    · نسبت به پرداخت وجه خدمات و يا کالاهاي مورد نياز از طريق پايانه هاي فروش ( دستگاه POS ) کليه بانکها و مؤسسات مالي عضو شتاب اقدام نمايند .

* اعضائ فعلي شتاب ( شبکه تبادل اطلاعات بين بانکي ) عبارتند از :

بانک صادرات ايران
    بانک توسعه صادرات ايران
    بانک صنعت و معدن
    بانک ملت
    بانک تجارت

بانک سپه
    بانک کشاورزي
    بانک ملي ايران
    بانک سامان
    پست بانک

بانک رفاه
    بانک پارسيان
    بانک کارآفرين

http://www.saderbank.com/sepehr.aspx?j=sepehr&i=inner/Sepehr/fs3-0.htm

16. shervin

shervin ASP.net

من سپهر دارم وقتي درخواست دادم. 2 روز نشد که درست شد. خيلي هم زود اطلاعات مياد رو سايت.

17. raminonline

ممنون از همتون كه راهنمايي كردين
    ميرم ببينم چي ميشه
    يه سوال ديگه هم داشتم
    چطوري يه حساب وا كنم كه بين‌المللي باشه يعني طرف بتونه از هر جاي دنيا پول بريزه به حساب من :happy:

18. daftarekhaterat

اوه نه!
    گمونم بانك توسعه صادرات همچين كارهايي ميكنه البته دردسر و موجودي اوليه اش رو اگه به جون بخري. اطلاعات بيشتر توي همين فوروم هست اگه بگردي!

19. m_amin

m_amin Registered User

سیستم اینترنتش رو میگی؟
    واقعا؟
    اخه من رقتم گفت هنوز راه نیفتاده

20. shervin

shervin ASP.net

اگه حسابش اينترنتي باشه که محشر ميشه اگرم منظورت غير اينترنتي باشه که ميتوني يه حساب ارزي وا کني.
    اگه اون حسابي که ميگي اينترينتي هست يه توضيحي بي زحمت بده

21. ali313

ali313 Registered User

زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
    سيبا و سپهر يك تلفن بانك آنلاين دارند ميتوني صورتحساب از طريق كامپيوتر به صورت فاكس دريافت كني
    جاري طلايي بانك سپه و جام بانك ملت از اين حساب به اون حساب از طريق اينترنت تا سقف يك ميليون تومن مي توني پول بريزي
    بعضي شركتها هستند كه سيستم مستر كارت و ... توي سايتت ميزارن بعدش يه درصدي كم مي كنن بقيش رو هم ماه به ماه بهت ميدن

zarpopخرید بک لینک عسل طبیعی و گرده گل ایرانیfootbal