برگزیده های پرشین تولز

خطای فنی حساب کردن امتیاز بازارچه تکراری از یک کاربر

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
سلامی دوباره خدمت مدیران

مشکل قبلی که گفتم که هنوز مورد لطف دوستان قرار نگرفته و جوابی براش داده نشد

مشکل جدید که باعث شده امتیاز بازارچه فیک هم زیاد داده بشه اینه که در سیستم جدید انجمن اگه یک کاربر 20 بار امتیاز بازارچه به یک نفر بده 20 تا امتیاز بهش اضافه میشه ! یعنی مثلا یکی بیاد به دوستش تو انجمن 20 دفعه تحت عنوان معامله های تکراری هی امتیاز بده 20 عدد به امتیاز اون شخص اضافه میشه !! در صورتی که در سیستم قبلی انجمن به این صورت بود که از هر کاربر فقط یکبار امتیاز به کاربر دیگه مورد قبول بود و بقیه امتیاز ها فقط در صفحه امتیاز ها ثبت میشد و به عدد امتیاز اون شخص گیرنده دوباره اضافه نمیشد ! اینجوری جلوی خیلی از دوست بازی و رفیق بازی و امتیاز بازی هم گرفته میشد , چون امتیاز برای اینه که بگه مثلا این کاربر که داره امتیاز میده با کاربر گیرنده معامله داشته و بهش اعتماد داره و راضی بوده ! ولی اینکه دوباره بیاد تو یه معامله دیگه امتیاز بده و بازم محاسبه بشه عین اینه که هی داد بزنه من از این کاربر راضی هستم ! خب وقتی یکدفعه امتیاز داده دیگه معلوم شده دیگه این قضیه و نیازی نیست دوباره عدد امتیاز اون شخص با امتیاز دوباره بالا بره !

در ضمن من خودم امتیازم الان بالای 300 هست خیلی از این جور امتیاز ها دارم در نتیجه سودی که برام نداره هیچی از امتیاز هام کم هم میشه ولی روش درست امتیاز دادن همون بوده که در سیستم قبلی انجمن بود

امیدوارم که بررسی کنن مدیران و هر طور صلاح هست انجام بدن

bestmusic

Registered User
لایک‌ها
31

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
داداش خیلی حرف قشنگی زدی. اگه اینطوری شده باید جلوشو بگیرند ولی خوب شما از خودت شروع می کرد یه نمونش به ACTION_GAMER هفت تا امتیاز مثبت دادی اونم به شما دوازده تا داده از این هفت تا شش تا مربوط به همین چند روزه;)
شما اگه ۲ دقیقه خوب متنی که زدم میخوندی میدیدی که من نمیگم که کاربرا امتیاز ندن به هم وقتی ۲۰ بار معامله میکنن ، میگم وقتی امتیاز میدن مثل قدیم همون ۱ بار از هر کاربر حساب بشه نه اینکه وقتی من برای هر بار معامله امتیاز خودم رو دادم بازم به اون کاربر امتیاز اضافه بشه ، و باز هم اگه یکم دقت میکردی دیدی که زدم با این کار امتیاز های فعلی خود من هم کم میشه که درستش هم همینه که امتیاز های بعدی از یک کاربر دیگه محاسبه نشه مثل قدیم و سیستم قبلی

Sent from my iPhone using Tapatalk

bestmusic

Registered User
لایک‌ها
31
آقا من حرفمو پس میگیرم تو فیدبکای شما گفتند خیلی خوش خولقو و مهربونی گفتم یه انتقادی کرده باشم که عکسش ثابت شد. منم میخوام تمام امتیاز تکراری حذف بشه و از این تعریف و تمجیدا و مبالغه و هندونه کیلویی زیر بغل گذاشتن تو فیدبکها جلوگیری بشه.

faramobile

Registered User
لایک‌ها
921
آقا من حرفمو پس میگیرم تو فیدبکای شما گفتند خیلی خوش خولقو و مهربونی گفتم یه انتقادی کرده باشم که عکسش ثابت شد. منم میخوام تمام امتیاز تکراری حذف بشه و از این تعریف و تمجیدا و مبالغه و هندونه کیلویی زیر بغل گذاشتن تو فیدبکها جلوگیری بشه.
بله قصد شما کاملا معلومه ! نمردیمو این مدل انتقاد هم دیدم !
-------------------------------------------------------------------------------------

مدیران عزیز لطفا یه گوشه چشمی به این قضیه هم بندازن ممنون میشیم , یه پاسخ هم بدین تکلیفش مشخص بشه لطف کردید

بالا