برگزیده های پرشین تولز

حساسيت ويندوز xpبه بعضي isp ها

nmroshan

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
ويندوز ايكس پي من در اتصال به برخي isp حساسيت دارد و سرعت ارتباط بسيار كم ميشود.در حاليكه براي همين isp اگر از ويندوز ميلينيوم استفاده كنم مشكلي ندارد.(مثلا براي البرز)جالب است كه براي isp هاي ديگر هم در ايكس پي مشكلي ندارم
كسي مشكل مشابه اين داشته؟
آيا راه حلي براي اين مشكل وجود دارد؟

ممنون

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از nmroshan :
ويندوز ايكس پي من در اتصال به برخي isp حساسيت دارد و سرعت ارتباط بسيار كم ميشود.در حاليكه براي همين isp اگر از ويندوز ميلينيوم استفاده كنم مشكلي ندارد.(مثلا براي البرز)جالب است كه براي isp هاي ديگر هم در ايكس پي مشكلي ندارم
كسي مشكل مشابه اين داشته؟
آيا راه حلي براي اين مشكل وجود دارد؟

ممنون
منم داشتم!!!!!!!!!مجبور می شدم به 98 سویچ کنم !!!!!!!!!!!!!ولی الان دیگه ندارم!!!!!!!!!!چراشو نمی دونم؟؟؟؟؟شاید چون سرویس پک و فایروال دارم دیگه اینطور نمیشه!!!!!!!!(الانم اگه بعضی وقتها فایر رو ببندم گاهی وقتا سرعت میاد پایین!!)

nmroshan

کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از mehrdad1355 :
منم داشتم!!!!!!!!!مجبور می شدم به 98 سویچ کنم !!!!!!!!!!!!!ولی الان دیگه ندارم!!!!!!!!!!چراشو نمی دونم؟؟؟؟؟شاید چون سرویس پک و فایروال دارم دیگه اینطور نمیشه!!!!!!!!(الانم اگه بعضی وقتها فایر رو ببندم گاهی وقتا سرعت میاد پایین!!)

ممنون مهرداد
فاير وال خود ويندوز رو استفاده ميكني يا فاير وايل ديگه اي نصب كردي؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
قابل شما رو نداشت رو شن جان ما چاکر شمایم !رو یه ویندوز اکس پیم نوترون سیکوریتی دارم رو اون یکی اکس پیم هم زون الارم!!
راستی شما موقع کویک ریپلای تو فروم مشکل پیدا نمی کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nmroshan

کاربر فعال
لایک‌ها
1
ممنون
نه مشكلي براي كوييك ريپلاي ندارم

بالا