• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

حضور ضدبدافزار ایمن نسخه ققنوس در آزمون معتبر و جهانی AV-Comparative

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
تاریخ عضویت
26 جولای 2009
نوشته‌ها
20,098
لایک‌ها
23,611
سن
44
محل سکونت
طهران
با تلاش و همت کارشناسان آزمایشگاه تحلیل بدافزار ایمن که از ۷ ماه پیش با مشارکت شرکت فناپ و همکاری آزمایشگاه خارجی شروع گردیده بود، این آزمایشگاه توانست در یکی از آزمون‌های معتبر جهانی شرکت AV-Comparatives با محصول ضدبدافزار ایمن نسخه ققنوس حضور پیدا نماید.

لازم به ذکر است که نتایج آزمون ارائه شده توسط شرکت AV-Comparatives نشان دهنده توانمندی محصول جدید این آزمایشگاه می‌باشد. امیدواریم در سال ۱۳۹۱ که به فرموده مقام معظم ***** سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی است، بتوانیم علاوه بر محصولات فعلی، تولید سایر محصولات مورد نیاز کاربران و سازمان‌های داخل کشور را فراهم نموده و نگرانی‌های ناشی از جاسوس‌افزارها و تحریم را رفع نمائیم.

آزمایشگاه تحلیل بدافزار ایمن همچنین درصدد است در سال ۱۳۹۱ علاوه بر افزایش کارشناسان و متخصصان خود از فرصت بوجود آمده در جهت تولید ملی گام برداشته و حمایت کاربران داخل کشور را با استفاده نکردن از محصولات قفل شکسته خارجی مشابه بدست آورد.

در پایان امیدواریم تاسیس شورای عالی فضای مجازی نیز بتواند زمینه‌های هر چه بهتر جهت تولید محصولات نرم‌افزاری منجمله ضدویروس را در کشور فراهم نماید تا آزمایشگاه تحلیل بدافزار ایمن با ۱۸ سال سابقه در تولید ضدویروس و سایر تولید کنندگان نرم‌افزار در کشور بتواند با اطمینان نرم‌افزارهای مورد نیاز کشور و جامعه کاربران را تهیه و در بازار کسب وکار عرضه نماید.

برای مشاهده صفحه آزمون و نتایح آن می توانیم به لینک:
Single Product Reviews
مراجعه نمایید.
 
بالا