برگزیده های پرشین تولز

حل مشکل بازی های دیتا دار در اندروید

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
من بازی batman dark night rises رو فایل obb رو دانلود کردم بعد تو فولدر مورد نظر منتقل کردم, وقتی بازی رو اجرا می کنم اول می گه باید آنلاین باشم, آنلاین که می شم چک می کنه می گه بازی با موفقیت دانلود شد روی ok که می زنم از بازی می ره بیرون.
راهی هست که بتونم بازی رو اجرا کنم؟ از سایت اندرودی ها دانلود کرده بودم.

گوشی xperia c هست.
فکر میکنم چیپست xperia c یکم ضعیف باشه واسه این بازی،اما امکا داره دیتا رو اشتباه دانلود کرده باشید

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
درود
من تازه گوشی y300 'گرفتم و هر کاری که کردم دیتا رو روی کارت حافظه نشناخت و بازیهای دیتا دار رو فقط زمانی دیتاشونو میشناسه که روی حافظه داخلی ریخته میشند. آیا همینطور باید باشه؟ من فقط 1 گیگ حافظه در دسترس داخلی دارم رو این گوشی که این بازیهای قابل اجرای منو اینطوری محدود میکنه.
واسه اینکه بتونید دیتای بازی ها رو رو sd بریزید باید گوشیتون روت باشه،اگه واسه روت کردن سوالی داشتید بپرسید

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
این بازی رو دانلو کردم Running.Shadow
دیتاشم ریختم
بازی تا 100% LOAD میشه دوباره بر میگرده به 0% بغعد لز بازی میاد بیرون؟

مشکل از چیه؟

ممکنه دیتارو اشتباه دانلود کرده باشید،یا جای درست کپی نکردید،دیتاش چه نوعیه؟

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
سلام من گوشی sony xperia z1 دارم که همین مشکل Install Blocked رو دارم! ولی تو این گوشی گزینه ی Install Blocked نیست که بخام فعال یا غیر فعالش کنم! لطفا راهنمایی کنید چجوری می تونم برنامه دانلود کنم و بتونم نصبش کنم.با تشکر
داداش تنظیمات هر گوشی با گوشی دیگه فرق میکنه،شما بگید مشکل دقیقا چیه

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
سلام
من بازی plants vs zombies 2 و asphalt 8 رو نصب کردم و دیتای هر دو رو توی پوشه obb ریختم
ولی موقع اجرا میخواد وصل بشه به اینترنت و دانلود کنه و دانلود هم نمیکنه و خطا میده که Download Failed because you may not have purchased this app
کسی هست کمک کنه؟
مرسی
این بازی ها که گفتید آنلاین نیستن که اینترنت بخوان،یا دیتا رو درست نریختید یا بازی کرک شده نیست

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
کل پوشه obb رو cut کردم در کامیپوتر و rename کردم به Obb ولی الان میخوام برگردونم تو گوشی این ارور رو میده :

dl5p8us6g92krr0xf5u0.png
گوگل(ع) توی کیت کت دسترسی به پوشه ی akndroid رو محدود کرد،دیتا رو جای دیگه تو گوشی کپی کن بعد با فایل منیجر از تو خود گوشی به فولدر android انتقال بده

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
دوستان سلام،من با نصب این بازی machinariun
روی گوشیم (huawei y300)مشکل دارم،لطفا راهنمایی کنید
گوشیم داخل دیتا Obb نداره،ساختم بازم جواب نداد،به نظرتون مشکل از کجاست؟
منظورتون چیه که جواب نداد؟
تو فولدر android خودتون میتونید یه new folder بسازید اسمش رو بزارید obb یا data

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
اقامن اسفالت هشت و امازینگ اسپایدر من ۲ رو دان کردم دیتا شون روهم تو Obb ریختم ولی وقتی بازشون می کردم فوری میاد بیرون من تبلتم هواوی چهار هسته اندروید ۴.۳ لطفا جواب بدید
سلام من بازی بتمن رو دان کردم با دیتاش ولی هم تو Obb ریختم هم تو data ولی هرکاری می کنم اجرا نمیشه راهنمایی کن
دوست عزیز،نیاز نیست هم تو obb کپی کنید هم تو Ddata!!!
اگه تو فولدر دیتا یکی دوتا فایل با پسوند obb بود تو obb کپی کن،اگه پوشه بود تو data

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
سلام دوستانِ متخصص
جی تی آ ریختم وقتی میخوام واردش بشم میزنه متاسفانه جی تی آ متوقف شد..
مشکل از کجاس؟
گوشیم G2
رو G2 فک نکنم روون اجرا شه،اما احتمالا گوشی رو آپدیت کنید حل میشه

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
سلام دوستان
من گوشیم samsung S5 هست ولی هر بازی با دیتا نصب میکنم وقتی بازی اجرا میکنم تصویرش کلا سفیده و جزئیات بازی نشون نمیده . لطفا راهنمایی کنین
Need for speed و چند تایی دیگه نصب کردم فایل دیتا رو هم تو پوشه obb gameloft کپی کردم بازم اجرا نشد
تنها بازی HDکه اجرا شد رو گوشیمSHADOW GUN بود که فایل دیتا نداشت
همه مراحل نصبم انجام دادم مو به مو ولی بازم فرقی نداشت
موقع دانلود دقت کن دیتای مربوط به aderno رو دانلود کنی،GPU گوشیتون aderno هست
در ضمن obb خالی،gameloft رو پاک کنید

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
من تمام بازیهای دیتا دارم رو که میخوام اجرا کنم سریع از بازی میاد بیرون و میگه بازی متوقف شده اولش که کمبت 5 رو اجرا کردم یک روز بازی کردم اینم بگم که بازیم انلاین بود و بعد از ان همه ی بازیهای دیتا دارم از کار افتاد باید چیکار کنم؟؟؟
گوشیتون چیه؟

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
فکر میکنم چیپست xperia c یکم ضعیف باشه واسه این بازی،اما امکا داره دیتا رو اشتباه دانلود کرده باشید

آخه اگر ضعیف باشه, نهایتش اینه که افت فریم پیدا می کنه, این حتی تو منو هم نمی ره.

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
آخه اگر ضعیف باشه, نهایتش اینه که افت فریم پیدا می کنه, این حتی تو منو هم نمی ره.
ببین داداش؛دیتا اگه obb باشه واسه همه گوشیا مشترکه،اما اگه دیتای بازیت obb نیست باید دیتای مخصوص GPU گوشیت و دانلود کنی
مرحله ی بعد کپی کردن دیتاست،که اگه جای درست بریزی وقتی بازی رو باز کنی نیاز نیست دوباره دانلود کنه
مشکل شمام احتمالا به همین موارد مربوط میشه،اکثر بازی هایی که از نت میگیرید پچ یا کرک شده هستن،که اگه بازی به نت وصل بشه امکانش زیاده که از کار بیفته
ممکنم هست فایل بازی مشکل داشته باشه
این موارد رو دقت کنید،انشالله اجرا شه،اگر نشد بازی رو از جای دیگه دانلود کنید

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
ببین داداش؛دیتا اگه obb باشه واسه همه گوشیا مشترکه،اما اگه دیتای بازیت obb نیست باید دیتای مخصوص GPU گوشیت و دانلود کنی
مرحله ی بعد کپی کردن دیتاست،که اگه جای درست بریزی وقتی بازی رو باز کنی نیاز نیست دوباره دانلود کنه
مشکل شمام احتمالا به همین موارد مربوط میشه،اکثر بازی هایی که از نت میگیرید پچ یا کرک شده هستن،که اگه بازی به نت وصل بشه امکانش زیاده که از کار بیفته
ممکنم هست فایل بازی مشکل داشته باشه
این موارد رو دقت کنید،انشالله اجرا شه،اگر نشد بازی رو از جای دیگه دانلود کنید

خواهر هستم.
باشه دوباره چک می کنم. شما از چه سایتی بازی های دیتارو دانلود می کنید؟

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124

pegan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
امروز مجبور بودم اطلاعات گوشیمو پاک کنم پوشه obbهم پاک شد.حالا تمام راه های که دوستان گفتن امتحان کردم ولی باز دیتا بازیو میریزم تو پوشه جدید بازی باز نمیکنه تو روخدا یکی یه راه حل اساسی بده من به کستل کلش اعتیاد دارم باید دیتاشو کپی کنم

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
سلام
امروز مجبور بودم اطلاعات گوشیمو پاک کنم پوشه obbهم پاک شد.حالا تمام راه های که دوستان گفتن امتحان کردم ولی باز دیتا بازیو میریزم تو پوشه جدید بازی باز نمیکنه تو روخدا یکی یه راه حل اساسی بده من به کستل کلش اعتیاد دارم باید دیتاشو کپی کنم
داداش تو مموری داخلی گوشیت یه پوشه به اسم Android بساز،داخل این پوشه ی پوشه دیگه به اسم obb بعد توی پوشه ی obb دیتا رو کپی کن

بالا