برگزیده های پرشین تولز

حل مشکل بازی های دیتا دار در اندروید

Discus Fish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام بر همگی
خواستم ببینم کسی تا حالا بازی آسفالت 8 رو روی گوشی الجی جی 3 نصب کرده؟ کسی هست بتونه منو راهنمایی کنه؟

elieng

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام.من بازی despicable me:minion rush رو دانلود کردم با دیتاش که نصب کنم،گفته بود پوشه دیتا رو تو مسیر
android/obb
قرار بدم.اوجا گذاشتم اجرا کردم ولی باز نیاز به اینترنت داشت و میخواست دیتا دانلود کنه.تو پوشه
adndroid /data
هم کپی کردم محض احتیاط وای باز همونحوری بود حالا نمیدونم باید چیکار کنم.راه حلش چیه؟
بعد یه سوال دیگه هم داشتم.بعضی از بازی هایی که دانلود میکنم دیتاش چند پارته.اونارو چکارش باید بکنم؟
تبلتمم مدل گلکسی تب 2 هستش

khazi123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با عرض سلام وخسته نباشید من میخوام بازی فوتبال فیفا 2011 یا همون us.konami.pes2011رو تو گوشیم نصب کنم متاسفانه هم فایل apkو هم حجم دیتاش رو دانلود میکنم وطبق برنامه پیش میرم ولی هر بار با مشکل مواجه میشم گواهی اوقات تقاضای حجم 50 مگابایتیش رو میکنم برا دانلود میشه راهنماییم کنید

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام دوستان

من گوشیم اینه
http://www.digikala.com/Product/DKP...IM/گوشی-موبایل-اسمارت-کورال-S5201-دو-سیم-کارت

چندین بازی hd دانلود کردم و بازی کردم مشکلی نداشتم مثل DEAD TRIGGER 1.9.0 و The Conduit و .......

اما امروز بازی LEGO ® City My City 1.0.0 دانلود کردم هم دیتا obb رو
http://www.apktops.ir/android-lego-city-my-city-1-0-0.html/

وقتی بازی نصب کردم و دیتا ریختم تو فایل obb و بازی اجرا کردم بازی اجرا شد و بالا اومد منو اول بازی اومد و دکمه ادامه بازی اومد وقتی روش زدم بعد از بازی میپره بیرون

میدونید چرا؟

اگر این یکی بازی هم دانلود کنم ممکنه دوباره همین مشکل پیش بیاد ؟
http://www.apktops.ir/android-lego-batman-beyond-gotham.html/

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
این پوشه ی Obb که حتمی باید حرف O بزرگ باشه ، واسه گوشی من این طور نیست . هر کاریم میکنم نه میتونم پوشه رو حذف کنم ، نه اینکه حرف " O " رو توش بزرگ کنم . هر پوشه ی " Obb " که میسازمم به هیچ عنوان به پوشه ی "Android "انتقال داده نمیشه . الان بازیِ Dungeon Hunter 4 با حجم نزدیک به 2 گیگ رو دستم مونده نصب نمیشه ! :(:general410::general208::general107:
نه دوست عزیز،حتما نباید O بزرگ باشه،اتفاقا باید کوچیک باشه!

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
فکر میکنم مشکل اکثر دوستان اینه که دیتا رو درست کپی نمیکنن!
ببینید وقتی که دیتا رو دانلود میکنید بعد از اکسترکت کردن یه پوشه دارید که داخل اون پوشه یه فایل با پسوند obb وجود داره
به ذهنم رسید که شاید اکثر دوستان خود فایل رو کپی میکنن.فایل xxxx.obb نباید کپی شه؛فولدر رو باید توی پوشه obb کپی کنید!

سلام.من بعضی از بازی های دیتا دار رو که نصب میکنم بعد از تموم شدن صفحه ی لویدینگ به جای شروع بازی میره بیرون مشکل چیه؟

بازی با سیستم عامل هماهنگ نیست؛ورژن جدید بازی رو نصب کنید

mehdi-b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
جدیدا بازی هارو نصب میکنم تو مرحله initializing گیر میکنه راه حلش چیه؟

pakan1734

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بازی Sky Gamblers: Air Supremacy رو همراه دیتاش و فایل نصبی دانلود و نصب کردم. اما ...
بعد از دانلود دیتای بازی و نصب بازی و قرار دادن در مسیر android/obb که قبلا فولدری به نام obb نبود (مجبور شدم بسازم) ، بازی رو اجرا کردم و بازی وقتی برای اولین بار که میخواد بالا بیاد پیام میده که باید دیتا دانلود کنه و در نتیجه نهایتا با این پیغام مواجه میشم:
.! download failed because the resources could not be found! check your google account validity
من اینترنتم پر سرعته و راحت 1 گیگ رو در عرض نیم ساعت دانلود میکنه اما باز هم این پیغام رو میده!!

در نتیجه بازی بالا نمیاد و در همان حالت با همین پیام باقی میمونه!!!
حالا من چیکار کنم؟ دقیقا باید چیکار کنم که بازی بالا بیاد.
لطفا اگر امان داره توضیح بدید چون من تا بحال به همچین مشکلی بر نخوردم.
در ضمن چند تا بازی دیگه هم که دیتا داره مثل brothers in arms 3 رو هم نصب و اجرا کردم ولی دیتاهاش رو پیدا نمیکنم. احتمالا دیتای اونها هر جا باشه باید اونجا همین دیتای بازی رو بریزم. باز هم اگر میتوانید راهنمایی کنید چون من راهی ندارم که بتونم دیتاهای بازی رو مسیر نصبشون رو ببینم!!!

اگر راهی هست که بشه فهمید یا کلا مشکل من حل بشه ممنون میشم

با تشکر

Arminpouladvand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من galaxy note 3 دارم.قبل از اینکه آندروید موبایلم رو به 5 ارتقا بدم هر بازی دیتا داری ک میخواستم اجرا میشد ولی الان ک ارتقا دادم تا میزنم روی nba2k16(بازی بسکتبال دیتا دار)
میره داخل یه صحفه سیاه میاد و خیلی سریع به مدت یک ثانیه بعدش میاد بیرون.

خواهش میکنم کمکم کنید

پوریافرجی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام لطفا یکی مشکل من رو حل کنه لطفا
من بازی MCSM رو گرفتم با دیتا دیتاش رو از طریق ES FILE ریختم تو OBB ولی وقتی تو ستینگ میرم TOTAL رو میزنه پنجاه مگ که دیتای اون بازی 694مگ هست و وقتی خودم به پوشه ی OBBمیرم میزنه 694 تا کامل ریخته شده چکار کنم دارم کمک کنید لطفا.

پوریافرجی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بازی Sky Gamblers: Air Supremacy رو همراه دیتاش و فایل نصبی دانلود و نصب کردم. اما ...
بعد از دانلود دیتای بازی و نصب بازی و قرار دادن در مسیر android/obb که قبلا فولدری به نام obb نبود (مجبور شدم بسازم) ، بازی رو اجرا کردم و بازی وقتی برای اولین بار که میخواد بالا بیاد پیام میده که باید دیتا دانلود کنه و در نتیجه نهایتا با این پیغام مواجه میشم:
.! download failed because the resources could not be found! check your google account validity
من اینترنتم پر سرعته و راحت 1 گیگ رو در عرض نیم ساعت دانلود میکنه اما باز هم این پیغام رو میده!!

در نتیجه بازی بالا نمیاد و در همان حالت با همین پیام باقی میمونه!!!
حالا من چیکار کنم؟ دقیقا باید چیکار کنم که بازی بالا بیاد.
لطفا اگر امان داره توضیح بدید چون من تا بحال به همچین مشکلی بر نخوردم.
در ضمن چند تا بازی دیگه هم که دیتا داره مثل brothers in arms 3 رو هم نصب و اجرا کردم ولی دیتاهاش رو پیدا نمیکنم. احتمالا دیتای اونها هر جا باشه باید اونجا همین دیتای بازی رو بریزم. باز هم اگر میتوانید راهنمایی کنید چون من راهی ندارم که بتونم دیتاهای بازی رو مسیر نصبشون رو ببینم!!!

اگر راهی هست که بشه فهمید یا کلا مشکل من حل بشه ممنون میشم

با تشکر
سلام
لطفا به تنظیمات گوشیتون برید و بازی رو از توی APPLICATION پیدا کنید و بعد ببینید TOTAL رو چقدر زده اگه کمتر از دیتتیی بود که گرفتید دیتا رو حتما اشتباه یا ناقص ریختید.
راستی دیتا رو هم یه بار تو ANDROID/DATA بریزید و امتحان کنید.

s.m.nikoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من بازی pure pool رو دانلود کردم
دیتاش رو هم جای خودش گزاشتم
ولی وقتی میخام برم تو بازی
میگه "برنامهpure poolمتوقف شده است"
لطفا راهنمایی کنین
ممنون✌

hosseyn.12345

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من میخوام بازی raell racing3 رو بازی کنم . دیتا رسیده به 273mb و 65% ولی کامل نمیشه. مونده همون جا
چطور رفعش کنم:general410::general507:

hosseyn.12345

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من میخوام بازی raell racing3 رو بازی کنم . دیتا رسیده به 273mb و 65% ولی کامل نمیشه. مونده همون جا
چطور رفعش کنم:general410::general507:
اصن خدا قوت ، ڪسی جوابمونو نمیده:angrybirds10:

hady 84

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یک تبلت دارم ولی پوشه Obbدر اون وجود نداره و هر کاری هم که دمی کنم ساختهدنمی شود چه کار کنم؟

timass

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بازی Jurassic world رو نصب کردم ولی هر بار که میخوام اجراش کنم 400 مگابایت دانلود میکنه د لیلش چیه روی 2تا گوشی هم تست کردم
لطفاً کمک کنید
مرسی ممنون

بالا