برگزیده های پرشین تولز

حمایت از انرژی صلح امیز هسته ای

وضعیت
موضوع بسته شده است.

atomicngo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
banner.jpg

با سلام
با توجه به رخدادهای اخیر در زمینه هسته ای، ما دانشجویان بر آن شدیم نامه ای را خطاب به شخصیت ها و مجامع بین المللی، در حمایت از حقوق ایران در برخورداری از همه بخشهای انرژی صلح آمیز هسته ای ارسال نماییم. با توجه به اهمیت و ملی بودن موضوع خواهشمند است در انعکاس این فعالیت و گسترش آن جهت جمع آوری امضا، این مجموعه را یاری فرمایید. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.
با تشکر
انجمن دانشجویان حامی انرژی صلح آمیز هسته ای

http://www.atomicnews.ir

mse1445

Registered User
لایک‌ها
2
تشكر از شما

كار بسيار خوبي كردن

واقعا ايران به انواع تكنولوزي و انرزي نياز مبرم داره

همانطور كه همه ملت ها نياز دارن

منم مثل همه ايراني ها از حقوق بحق هسته ايي دفاع ميكنم

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به چه دردمون میخوره جز اینکه با یک انفجار این نیروگاههای درپیت روسی محیط زیست رو تخریب کنیم

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
اولا چند تا ازين تاپيكا مي زنين
هي ما مي پستيم نزنين
پاك مي شه
بن مي شه
گوش نمي كنيد
ثانيا دوست عزيز امضاي شما خلاف قوانين امضاست!
ممكنه امضاي منو اديت كنن!

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
خوب انرژی هسته ای چیز بدی نیست!
اما هر چیزی را دم دسته دیوونه نمیزارن!

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
فعلا كه يه ديوونه بغل گوشمون از اين اسباب بازي هاي خطرناك زياد داره. هر وقت هم كه به سرش بزنه ممكنه هوس كنه چند تا شو بريزه رو سرمون.

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب تا فردا صبح كه احسان از خواب بيدار ميشه وقت هست :D :D
خوب كمي بيايم بررسي كنيم حساب 2 دو تا 4 تاست واقعا قبول نداريد؟
ما تو اين مكان مجازي هم جرائت نداريم درباره سياست بحث كنيم چرا؟
چون حاكميت اين كارو ممنوع كرده و اين سايت با اين همه كارايي فيلتر ميشه و هر جاي ديگه هم بحث بشه همين بلا مياد سرش و از اون بالاتر كسي اگر با نام واقعيش بنويسه ميشه مثل اون وبلاگنويسهاي بدبخت ...
خوب چرا اينو گفتم چون واقعا ربط داره به قضيه هسته اي كه اين روزها حاكميت تمام ابزارشو بكار گرفته تا اينطور وانومد كنه تمام بدبختي حال و آينده ما از نداشتن اين انرژي و اگر اين انرژي باشه ما همه چيز رو با آمپول معجزه گر هسته اي در مان ميكنيم همونطور كه تو اين 27 سال چيزهايي كه قولشو داده بوديم به ارمغان آورديم :)
حاكميت منتخب مردم نيست مردم نقشي در تعيين سياست كلي ندارن حتي رئيس جمهور هم حاكميت براي بقاي خودش براحتي سر منافع ملي رو ميبره براحتي شعار ميده براحتي از كيسه مردم خرج ميكنه براحتي باج ميده براحتي سركوب ميكنه و هر كاري رو براحتي انجام ميده ولي بدون اينكه ذره اي به مردم پاسخگو باشه
خوب ميرسيم به اصل موضوع اين حاكميت ميگه من چرخه سوخت ميخوام تا براتون انرژي توليد كنم و كلي معجزات ديگه كه تمام دردهاي مملكت رو شفا بده مثلا با آمپول هسته اي جلوي واردات بنزين رو كه نصف بودجه مملكت رو هدر ميده مي گيرم بوروكراسي اداري - رانت خواري -آقا زاده بازي -رشوه - و هزار كوفت و زهرمار مملكت رو با آمپول هسته اي درست ميكنم (پينوكيو كجايي!!) نپرسيد كه در كشورهاي خارجي واقعا چقدر انرژي هستهاي موثره چون من كاري ندارم به اين كارها هدف اصلي من داشتن چرخه سوخت در ايران هست و لاغير

خوب حاكميت عزيز تو كه ذره اي براي مردمت ارزش قائل نيستي تو كه اعتصاب كارگر و معلم رو با چماق و زندان جواب ميدي تو كه روزنامها رو فله اي ميبندي تو كه هر كس خلاف نظرت حرف زد جاش در اوينه تو كه در اتخاباتت هر كس همنظرت نيست رد صلاحيت ميشه و در انتخابات هم از نيروهايمعلوم الحال نظامي و شبه نظامي براي پيشبرد كارها در هر زمينهاي استفاده ميكني و تو كه هزاران نابكاري ديگه انجام ميدي چطور بهت ميشه اعتماد كرد بمب درست نكني فقط و فقط بخاطر اينكه حكومت و ديكتاتوري خودتو هم بر ملت و هم بر كل دنيا براي هميشه تحميل كني؟
از لحظه اي كه ايران به بمب دست پيدا كنه آغاز بدبختي من و تو شروع ميشه اينو مطمئن باش
اگر اين انرژي بحث ملي است چرا هيچ احدا الناسي حق صحب درباره اونو در مطبوعات نداره اگر حق ملت است چرا نمي گذاريد كسي نقدي انجام بده معلوم است كه مثل روباه رفتار خودتون رو ادامه ميديد
با سلاح مذهب و جهل توده عوام و ديكتاتوري به جلو ميريد و براي كشورهاي دنيا رجز مي خونيد در هنگام عقب نشيني هم از جيب ملت باجهاي كلان پرداخت مي كنيد
حاكميت فعلي صلاحيت داشتن چرخه سوخت در داخل را ندارد
اگر راست ميگويد طرح موقتي با روسه به مدت 5-10 سال امضا كنه و سوخت رو برا اين مدت از اونجا وارد كنه خودش هم به قول خودش در داخل با آمپول معجزه گر هسته اي شروع به درمان بيماريها كند

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
اينقدر تند ميري كه هر چي آدم بدوئه بهت نميرسه.
من فقط ميدونم كه قبل از انتخاب رئيس جمهور هم همين حرفا رو ميزدي كه قراره مملكت زير و رو بشه و همه رو ميگيرن ميكنن تو حبس، قيمت ها 10 برابر ميشه، آمريكا مياد اينجا رو ميگيره و ... ولي خوب ديديم كه همچين هم ميگفين نشد.
منم كاري به انرژي و سوخت و اين چرنديات ندارم.
من ميگم خيلي خوبه كه سلاح هسته اي داشته باشيم.
رژيم محمدرضا سركوبگر نبود؟ چرا آمريكا داشت براش نيروگاه مي ساخت ولي براي اين رژيم اينهمه مخالفت ميكنه؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
حالا يه سوال!
اگه راي بگيرن و اكثريت ملت به موضوع هسته اي راي مثبت بدن قبول ميكنين يا بازم مثل جريان انتخابات ميگين كه اكثريت نميفهمن؟

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mostafa_gm :
اينقدر تند ميري كه هر چي آدم بدوئه بهت نميرسه.
من فقط ميدونم كه قبل از انتخاب رئيس جمهور هم همين حرفا رو ميزدي كه قراره مملكت زير و رو بشه و همه رو ميگيرن ميكنن تو حبس، قيمت ها 10 برابر ميشه، آمريكا مياد اينجا رو ميگيره و ... ولي خوب ديديم كه همچين هم ميگفين نشد.
منم كاري به انرژي و سوخت و اين چرنديات ندارم.
من ميگم خيلي خوبه كه سلاح هسته اي داشته باشيم.
رژيم محمدرضا سركوبگر نبود؟ چرا آمريكا داشت براش نيروگاه مي ساخت ولي براي اين رژيم اينهمه مخالفت ميكنه؟
بيين نشد ديگه ! چرا دروغ ميگي؟ حيف كه پستاش پاك شده من دقيقا برعكس اينرو گفتم عزيزم گفتم كه هيچ اتفاقي مثلا گرفتن دخترو پسرها و فرستادن چماقداران و پيش نمياد اما يك جريان خزنده كار خودشو ميكنه و الان هم اگر چشمات باز كني مي بينيش واقعا رئيس جمهور محترم دوره ميوفته و فقط در جهت كسب محبوبت براي آينده هست بودجه رو جوري نوشته كه حتي جناح همفكرش دادشون درآمده كه اين ويرانگر اقتصاد در آينده هست
سفسطه بود حرفت

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
به نقل از mostafa_gm :
حالا يه سوال!
اگه راي بگيرن و اكثريت ملت به موضوع هسته اي راي مثبت بدن قبول ميكنين يا بازم مثل جريان انتخابات ميگين كه اكثريت نميفهمن؟

به نظر من ...
راي گيري تو اين جو تك صدايي و تبليغات وسيعي كه انجام ميشه و سركوب منتقدان مبحث هسته اي ..
نتيجه منطقي نداره ..

چون مردم از همه ابعاد اين قضيه اطلاع ندارن ..!
بر اثر تبليغات وسيع مطمئنا 70 درصد راي مثبت خواهد بود !

ژس روش منطقي براي نتيجه گيري نخواهد بود ///
محسن!

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از farhad12 :
بيين نشد ديگه ! چرا دروغ ميگي؟ حيف كه پستاش پاك شده من دقيقا برعكس اينرو گفتم عزيزم گفتم كه هيچ اتفاقي مثلا گرفتن دخترو پسرها و فرستادن چماقداران و پيش نمياد اما يك جريان خزنده كار خودشو ميكنه و الان هم اگر چشمات باز كني مي بينيش واقعا رئيس جمهور محترم دوره ميوفته و فقط در جهت كسب محبوبت براي آينده هست بودجه رو جوري نوشته كه حتي جناح همفكرش دادشون درآمده كه اين ويرانگر اقتصاد در آينده هست
سفسطه بود حرفت
دريك صورت ميشه قبول كرد اينكه آزادانه بشه در مطبوعات در صدا و سيما نقدها گفته بشه بعد مردم تصميم بگيرن
نه اينكه مثل الان مجري و كارشناسهاي خودي و گاهي بقال سر كوچه رو ميارن تا در مورد آب نبات و بستني هسته اي نظر بده و از مزيتهاش بگه
رژيم محمد رضا هم چون با آمريكا ائتلاف داشت آمريكا بهش اجازه داد ( آمريكا هم فرشته نيست و مطمئنا اول فكر منافع خودش هست) اما اين يك سفسطه كاملا آشكاره ( معروف به سفسطه تو هم بدي پس منم بايد بد باشم)
مردم اون رژيمو از بين بردن كه يكي ديگه شبيهش بياد؟ كه دوباره بدتر از قبل بازار چماغ و خفقان حاكم بشه؟
مردم گول شعارهاي مذهبي رو خوردند و فكر كردن با اين كار ايران بعد از اين بهشت ميشه

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از mohsenshahbazi :
به نظر من ...
راي گيري تو اين جو تك صدايي و تبليغات وسيعي كه انجام ميشه و سركوب منتقدان مبحث هسته اي ..
نتيجه منطقي نداره ..

چون مردم از همه ابعاد اين قضيه اطلاع ندارن ..!
بر اثر تبليغات وسيع مطمئنا 70 درصد راي مثبت خواهد بود !

ژس روش منطقي براي نتيجه گيري نخواهد بود ///
محسن!
البته من منظورم كلي بود نه تو اين وضعيت و جو خاصي كه به گفته شما ايجاد شده.

smran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره .. چیز با حالیه ... من هم دوست دارم داشته باشم.

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
بله ..
در صورتي كه مردم از كليه منفعت ها و مضرت هاي اين انرژي آگاه بشن ...
و بعد از اون در مورد اون ازشون راي گيري بشه بنده شخصا تابع اكثريت هستم اگرچه عقيده ام هيچ وقت تغيير نخواهد كرد !

محسن!

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از farhad12 :
دريك صورت ميشه قبول كرد اينكه آزادانه بشه در مطبوعات در صدا و سيما نقدها گفته بشه بعد مردم تصميم بگيرن
نه اينكه مثل الان مجري و كارشناسهاي خودي و گاهي بقال سر كوچه رو ميارن تا در مورد آب نبات و بستني هسته اي نظر بده و از مزيتهاش بگه
رژيم محمد رضا هم چون با آمريكا ائتلاف داشت آمريكا بهش اجازه داد ( آمريكا هم فرشته نيست و مطمئنا اول فكر منافع خودش هست) اما اين يك سفسطه كاملا آشكاره ( معروف به سفسطه تو هم بدي پس منم بايد بد باشم)
مردم اون رژيمو از بين بردن كه يكي ديگه شبيهش بياد؟ كه دوباره بدتر از قبل بازار چماغ و خفقان حاكم بشه؟
مردم گول شعارهاي مذهبي رو خوردند و فكر كردن با اين كار ايران بعد از اين بهشت ميشه
درسته ولي منافع ملي رو نبايد با سياست قاطي كرد.
حالا اين رژيم هر جايي كه بره نميتونه سلاح يا دانش هسته اي رو با خودش ببره. مگه اون رژيم نداشت؟ انواع تسليحات، ولي دووم نياورد. مطمئنا سلاح هسته اي هم نميتونه بقاي اين حكومت يا هر حكومت ديگه اي رو تضمين كنه اگه بخواد به ملتش ظلم كنه.
اين دانش مال اين ملته. حقشه. ايراني چيش از پاكستاني و كره اي و چيني كمتره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا