برگزیده های پرشین تولز

حمایت از انرژی صلح امیز هسته ای

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
شما اينو نگو که نشونميده خودت مطالعه نداري. يني ميخواي بگي نفت بهتره؟ واقعا زمينه اطلاعاتيتون خيلي بالاس.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
ببخشيد مگه قراره هر چيزي فقط واسه سود ماليش باشه ضمنا طرح هاي به اين بزرگي هيچ وقت واسه سود آوري روي 10 سال برنامه ريزي نميشن.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
4 تا مطلب تو اخبارو رديف کردن ميشه اطلاعات؟

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برو عزيز من
بي خيال ما شو
وقتي منظور من رو 180 درجه برعكس تفسير مي كني من ديگه چي بگم ؟

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از farhad12 :
برو عزيز من
بي خيال ما شو
وقتي منظور من رو 180 درجه برعكس تفسير مي كني من ديگه چي بگم ؟

:) :) :) :)

ولی شروین جان شما رو اینطور تصور نمی کردم ;)

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shervinrv :
ببخشيد مگه قراره هر چيزي فقط واسه سود ماليش باشه ضمنا طرح هاي به اين بزرگي هيچ وقت واسه سود آوري روي 10 سال برنامه ريزي نميشن.
اين حرفت خيلي جالب بود :lol:
و من رو بكلي از ادامه بحث با شما منصرف كرد :(
به جان خودم من تا حالا نشنيدم روايتي چيزي داشته باشيم كه احداث نيروگاه هسته اي علاوه بر سود مالي از اجر اخروي هم برخورداره

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
در ضمن فرهاد جان حرف های شما کاملاً منطقی و آگاهانه هستش
البته برای کسانی که توش تامل کنند
برای دوستانی که اسیر صدا و سیما و دیگر توپخانه های دروغ شلیک کنی ( به قول مهندس بازرگان ) شدند واقعاً متاسفم
:eek:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
عزيز منظورم اوني نبود که شما گفتيد.
منم پشيمون شدم ميدونيد شما چجوري بحث ميکنيد؟ اونقدر داد ميزنيد که صداي طرف بهتون نرسه بعد احساس پيروزي ميکنيد.
البته اين بحث ها و اختلاف نظر ها نبايد لطمه اي به دوستيمون بزنه.
به هر حال اين بحث فايده اي نداره بايد بشينيم ببينيم چه بلايي سرمون ميارن

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Electronics Art :
در ضمن فرهاد جان حرف های شما کاملاً منطقی و آگاهانه هستش
البته برای کسانی که توش تامل کنند
برای دوستانی که اسیر صدا و سیما و دیگر توپخانه های دروغ شلیک کنی ( به قول مهندس بازرگان ) شدند واقعاً متاسفم
:eek:
همين توپخانه دروغ شليك كني هست كه كاراهشون رو رديف مي كنه
اگر نبود چرا نگذاشتند كروبي كه از خودشون هم هست و در دله دزديهاي اوايل با هم بودند حتي در خارج از كشور تلوزيون خصوصي بزنه؟ اطلاعات زنگ ميزنه بعه افخمي و اونها هم ديگه خفه ميشن !!!!!!!!
معلومه كه اين توپخانه رو از دست نميدن
مهندس موسوي در همين انتخابات 2 تا شرط گذاشت يكيش اين بود كه بايد يك شبكه رو حداقل در اختيارش بزارن يا اينكه تلوزيون مخصوص دولت رو تاسيس كنه تا مثل خاتمي بدبخت و بي عرضه اونقدر كارهاشو وارونه جلو ندن
گفتند برو كشكتو بساب

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از shervinrv :
شما يني اينقدر ساده اي يا بقيه احمق . فکر کردي اگه مسئله مهمي نبود اينقدر سرش داد و قال راه ميوفتاد بگزريم که خيلي از بهونه ها واسه گير دادن به ايرانه. ولي اينقدرام که شما فکر ميکني مسئله ساده نيست اينا هر 20 سال يه بار يه راه بهتر واسه انرژي پيدا ميکنن ولي ميدوني چه هزينه اي داره تعويض سيستم انرژي اينهم به اين زودي که هنوز انرژي هسته اي پا نگرفته بخون عوضش کنن . مگه هسته اي از نفت بهتر نيست؟ پس چرا هنوز همون آمريکا يا فرانسه که بزرگتري ن نيروگاههاي هسته اي رو داره 40% انرژيشون از نفته؟
شما فکر کردي اگه واقعا اينجوري بود اينهمه خرج ميکردن واسه ساخت نيروگاه. يني اونا که مغر سيساتو اقتصادن از ما کمتر ميفهمن ؟ حداقل توي اين مورد

فرهاد خیلی خوب جواب شما رو داده ولی خوبه یکچیزهای دیگه رو هم بدونید

اینکه نیروگاه هسته ای ما چیزی نیست که سرش داد و بیداده بلکه غنی سازی که سرش گیرند. کسی نگفته نیروگاه هسته ای نداشته باشید . مشکل غنی سازیه که استفاده نظامی داره

این نیروگاه بوشهر مال زمان شاهه اگه اون موقع راه میوفتاد یکچیزی الان این نیروگاه نه توجیه اقتصادی داره نه تکنولوژیکی در آینده هم نفعی نخواهد داشت بهتره ایران هم بره به سمت نیروگاه های جدید جوش هسته ای نه این نیروگاههای قدیمی

کافیه همان انفجار چرنوبیل روسیه مشابهش توی بوشهر کنار آبهای آزاد اتفاق بیوفته حداقل کیش و قشم و محیط زیست خلیج فارس رو نابود کردیم رفته

روسیه پایین ترین تکنولوژی رو داره جالب اینکه تکنولوژی روزش رو هم به ما نمیده پس فکر نکنید نیروگاه دست دو روسی رو خریدن پیشرفت کردنه

زباله های هسته ای حاصل از اورانیوم بسیار خطرناکه حتی غربیهای طرحهایی رو برای شوت این زباله ها به خارج از جو زمین در دست دارند هر جا هم قرار نیروگاه هسته ای اورنیم تاسیس بشه تا مدتها گروههای حامی محیط زیست تظاهرات و بزن بزن دارند و خطرات و مضرراتش رو اگر نمیدونید از بی اطلاعی شماست

مردم هزارتا حق و حقوق دارند مثل آزادی بیان آزادی انتخاب دموکراسی و حقوق بشر فقط اونی که برای مردم سودی نداره یعنی انرژی هسته حاصل از اورانیوم غنی شده مهم شده؟؟

راستی بگم که من هم با استفاده صلح آمیز از سلاح هسته ای موافقم! ولی حالا که اینهمه ضرر اقتصادی و سیاسی و محرومیت و شورای امنیت داره بهتره بیخیال بشیم

نمیدونم اگه به شما بگن یک پرس چلوکباب گذاشتیم توی قفس شیر ! جان بر کف میرید سرتونو بدید برای یک پرس چلو کباب!؟ جلل الخالق

:cool:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
hush.gif

omidvar2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان اگه میشه لطف کنن و منابع خودشون رو اعلام کنن

sahar10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از farhad12 :
خوب تا فردا صبح كه احسان از خواب بيدار ميشه وقت هست :D :D
خوب كمي بيايم بررسي كنيم حساب 2 دو تا 4 تاست واقعا قبول نداريد؟
ما تو اين مكان مجازي هم جرائت نداريم درباره سياست بحث كنيم چرا؟
چون حاكميت اين كارو ممنوع كرده و اين سايت با اين همه كارايي فيلتر ميشه و هر جاي ديگه هم بحث بشه همين بلا مياد سرش و از اون بالاتر كسي اگر با نام واقعيش بنويسه ميشه مثل اون وبلاگنويسهاي بدبخت ...
خوب چرا اينو گفتم چون واقعا ربط داره به قضيه هسته اي كه اين روزها حاكميت تمام ابزارشو بكار گرفته تا اينطور وانومد كنه تمام بدبختي حال و آينده ما از نداشتن اين انرژي و اگر اين انرژي باشه ما همه چيز رو با آمپول معجزه گر هسته اي در مان ميكنيم همونطور كه تو اين 27 سال چيزهايي كه قولشو داده بوديم به ارمغان آورديم :)
حاكميت منتخب مردم نيست مردم نقشي در تعيين سياست كلي ندارن حتي رئيس جمهور هم حاكميت براي بقاي خودش براحتي سر منافع ملي رو ميبره براحتي شعار ميده براحتي از كيسه مردم خرج ميكنه براحتي باج ميده براحتي سركوب ميكنه و هر كاري رو براحتي انجام ميده ولي بدون اينكه ذره اي به مردم پاسخگو باشه
خوب ميرسيم به اصل موضوع اين حاكميت ميگه من چرخه سوخت ميخوام تا براتون انرژي توليد كنم و كلي معجزات ديگه كه تمام دردهاي مملكت رو شفا بده مثلا با آمپول هسته اي جلوي واردات بنزين رو كه نصف بودجه مملكت رو هدر ميده مي گيرم بوروكراسي اداري - رانت خواري -آقا زاده بازي -رشوه - و هزار كوفت و زهرمار مملكت رو با آمپول هسته اي درست ميكنم (پينوكيو كجايي!!) نپرسيد كه در كشورهاي خارجي واقعا چقدر انرژي هستهاي موثره چون من كاري ندارم به اين كارها هدف اصلي من داشتن چرخه سوخت در ايران هست و لاغير

خوب حاكميت عزيز تو كه ذره اي براي مردمت ارزش قائل نيستي تو كه اعتصاب كارگر و معلم رو با چماق و زندان جواب ميدي تو كه روزنامها رو فله اي ميبندي تو كه هر كس خلاف نظرت حرف زد جاش در اوينه تو كه در اتخاباتت هر كس همنظرت نيست رد صلاحيت ميشه و در انتخابات هم از نيروهايمعلوم الحال نظامي و شبه نظامي براي پيشبرد كارها در هر زمينهاي استفاده ميكني و تو كه هزاران نابكاري ديگه انجام ميدي چطور بهت ميشه اعتماد كرد بمب درست نكني فقط و فقط بخاطر اينكه حكومت و ديكتاتوري خودتو هم بر ملت و هم بر كل دنيا براي هميشه تحميل كني؟
از لحظه اي كه ايران به بمب دست پيدا كنه آغاز بدبختي من و تو شروع ميشه اينو مطمئن باش
اگر اين انرژي بحث ملي است چرا هيچ احدا الناسي حق صحب درباره اونو در مطبوعات نداره اگر حق ملت است چرا نمي گذاريد كسي نقدي انجام بده معلوم است كه مثل روباه رفتار خودتون رو ادامه ميديد
با سلاح مذهب و جهل توده عوام و ديكتاتوري به جلو ميريد و براي كشورهاي دنيا رجز مي خونيد در هنگام عقب نشيني هم از جيب ملت باجهاي كلان پرداخت مي كنيد
حاكميت فعلي صلاحيت داشتن چرخه سوخت در داخل را ندارد
اگر راست ميگويد طرح موقتي با روسه به مدت 5-10 سال امضا كنه و سوخت رو برا اين مدت از اونجا وارد كنه خودش هم به قول خودش در داخل با آمپول معجزه گر هسته اي شروع به درمان بيماريها كند

کاملا تایید میشه

sahar10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما که حق ازادی بیان ندارین چه شده که حالا انرژی هسته ای حق مسلم ماست

حقوق بشر حق مسلم ماست

sahar10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک زندانی سیاسی در زندان رجائی شهر کرج از سرما مرد و زندانی دیگری ناپدید شد

خبرهاي رسيده از زندان گوهردشت كرج حاكي از شرايط بسيار بد زندان و تهديد به مرگ زندانيان سياسي اين زندان و نيز زندانياني در زندان اوين است. نازي شقاقي دختر 14 ساله برادر اسد شقاقي عضو جبهه اتحاد ملي و زنداني زندان رجايي شهر كرج در مصاحبه با راديو فردا از وضعيت زندانيان و مرگ يك زنداني بر اثر سرما در اين زندان خبر مي دهد.

نازي شقاقي: چند روز پيش افراد رژيم زندانيان سياسي را تهديد كردند كه اگر پرونده انرژي اتمي ايران به شوراي امنيت برود، تك تك شما را اعدام مي كنيم و زندانيان از فعالان حقوق بشر مي خواهند براي بازرسي از حسينيه بند پنج و شش قتلگاه رجايي شهر بازديد كنند. اين زندانيان در وضعيت بدي به سر مي برند و چند روز پيش هم يك زنداني به علت سرما و بيماري شديد جان خودش را از دست داد. اين زنداني در حسينيه سالن 16 بند شش بوده به نام مرتضي بزرگيان. بند پنج و شش شيشه ندارد و هواي سرد و آلوده اي دارد.

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از sahar10 :
یک زندانی سیاسی در زندان رجائی شهر کرج از سرما مرد و زندانی دیگری ناپدید شد

خبرهاي رسيده از زندان گوهردشت كرج حاكي از شرايط بسيار بد زندان و تهديد به مرگ زندانيان سياسي اين زندان و نيز زندانياني در زندان اوين است. نازي شقاقي دختر 14 ساله برادر اسد شقاقي عضو جبهه اتحاد ملي و زنداني زندان رجايي شهر كرج در مصاحبه با راديو فردا از وضعيت زندانيان و مرگ يك زنداني بر اثر سرما در اين زندان خبر مي دهد.

نازي شقاقي: چند روز پيش افراد رژيم زندانيان سياسي را تهديد كردند كه اگر پرونده انرژي اتمي ايران به شوراي امنيت برود، تك تك شما را اعدام مي كنيم و زندانيان از فعالان حقوق بشر مي خواهند براي بازرسي از حسينيه بند پنج و شش قتلگاه رجايي شهر بازديد كنند. اين زندانيان در وضعيت بدي به سر مي برند و چند روز پيش هم يك زنداني به علت سرما و بيماري شديد جان خودش را از دست داد. اين زنداني در حسينيه سالن 16 بند شش بوده به نام مرتضي بزرگيان. بند پنج و شش شيشه ندارد و هواي سرد و آلوده اي دارد.

بعضی فقط پی گره زدن مسائل به هم دیگه هستن انرژی هسته ای چه ربطی به زندانی سیاسی داره؟

خود آمریکا 30 سال پیش که جمعیت ایران 30 میلیون نفر بود نیروگاه اتمی میساخت حالا که جمعیت 70 میلیون بلکه بیشتر شده احتیاجی به انرژی هسته ای نیست

اصلا انرژی هسته ای ربطی به حکومت ها نداره مربوط به مردمه همون طوری که ملی شدن صنعت نفت به نفع مردم بوده و هست

30 دیگه که نفت تموم میشه چه غلطی باید بکینم باید درختا رو بکنیم بریزیم تو شومینه؟

کوته فکری تا چه حد منافع ملی بیش تر از اینها میارزه حالا هر حکومتی که بود چه کوروش چه آخوند

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
این **** فقط بمب اتمی میخواد بقیش دیگه حرف مفته که میزنن و یه مشت دروغ!
تنها چیزی که می تونه در آینده نزدیک بقا این **** را تثبیت کنه بمب اتمیه!
بقیش یعنی سسر کاری، حالا هر چقدر میخواین برین سر کار!

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از Dr Mahdi Khan :
مي نمي دونم عده اي كه با حكومت مخالفند چرا با ملت هم مخالفن!:blink: چرا از حق ملت مي خوان بگذرن كه آقا چرا حكومت خرابه؟! آقا انرژي هسته اي به سود ملت هست يا دولت؟ دولت كه فردا نيست. اگه تو رئيس جمهور بودي نسل هاي آينده اسم تو رو توي صفحات سياه تاريخ كنار اسم شاهاني قرار مي دادن كه عهدنامه تركمانچاي و گلستان رو بستن و ...
دقيقا درسته. كوتاه اومدن و مصالحه تو اين كار هيچ فرقي با اون كثافت كاريها نداره.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از shervinrv :
واقعا که گل گفتي. چرا از ترس ميخوان بن بيخيال به درد نميخور به نظر من تا پاي جون بايد پاش واستاد . ميدونيد اينهمه نفت نفت ميکنيد پس فردا که تموم بشه بايد التماس همينارو واسه يه ذره برق بکنيم؟ نميکم الان تموم ميشه ولي طبق ماسبات نهايت تا 300 سال ديگه اونم به صورت کم نفت خواهد بود. آره شايد به عمر منو تو قد نده ولي يه مقدار حس وطن دوستي باعث ميشه الان بجنگيم واسه 300 سال ديگه
نهايتا 80 سال ديگه!

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از DariushAgah :
مردم ما مشکل مرغ و میوه سر عیدو دارن شما فکر 70 سال بعدی که نفت تموم میشه؟ تازه 300 سالم گاز داریم. نه اینها بازیهای سیاسیه

تازه اورانیوم انرژی آینده نیست تکنولوژی خطرناکیه الان بیشتر به جوش هسته ای به عنوان انرژی آینده نگاه میشه پس شلوغش نکنید خیلی چیزها حق ملته و مهمترین چیزش هم حقوق بشره نه یک چیزی که معلوم نیست 100 سال دیگه هم بکارمون بیاد
:cool:
ببخشيد پس 5 ميليون نفري كه براي موبايل اسم نوشتن از كجا آوردن؟!
براي همينه كه تهران از بس كه ماشين توشه داره ميشه پاركينگ؟
لابد دولت اينا رو به ملت هديه ميده!
پس اينهمه مرغ و ميوه رو كي ميخره؟
كي شنيديم كه مرغ و ميوه بگنده بريزن دور؟
يه سر به پاساژ علاء الدين تو خيابون جمهوري بزني ميفهمي چقدر آدم واسه عوض كردن گوشي موبايلشون تو هو وول ميخورن.
نه داداش اين حرفايي خاله زنكي ديگه فقط تو اتوبوس و قهوه خونه ها گفته ميشه. ملت بس كه پول دارن نميدونن چطوري خرج كنن!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا