برگزیده های پرشین تولز

حمایت از انرژی صلح امیز هسته ای

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بعضی فقط پی گره زدن مسائل به هم دیگه هستن انرژی هسته ای چه ربطی به زندانی سیاسی داره؟

خود آمریکا 30 سال پیش که جمعیت ایران 30 میلیون نفر بود نیروگاه اتمی میساخت حالا که جمعیت 70 میلیون بلکه بیشتر شده احتیاجی به انرژی هسته ای نیست

اصلا انرژی هسته ای ربطی به حکومت ها نداره مربوط به مردمه همون طوری که ملی شدن صنعت نفت به نفع مردم بوده و هست

30 دیگه که نفت تموم میشه چه غلطی باید بکینم باید درختا رو بکنیم بریزیم تو شومینه؟

کوته فکری تا چه حد منافع ملی بیش تر از اینها میارزه حالا هر حکومتی که بود چه کوروش چه آخون
خودت انصافا بشمر اين حرفت رو چند بار تكرار كردي !!
برات با هزار دليل و مدرك عيني و مثال ملموس ثابت كردم كه حاكميت فعلي صلاحيت ايجاد چرخه سوخت رو كه پيش نياز توليد بمب هست در كشور ندارد
اين دروغ محض رو كه انرژي هستهاي مثل ملي شدن صنعت نفت است اونقدر تكرار ميكنند تا عوام باور كنند
ولي نمي گويند همينها در قضيه ملي شدن صنعت نفت مردم رو با شعار مذهبي به سمت روحانيت كشيدند و پشت آن راد مرد ايران رو خالي گذاشتند بله امثال همينها بودند بله همين ها بودند كه با چزب زباني نزد امام خميني توانستند دولت بازرگان رو كه مورد حمايت امام خميني هم بود سرنگون كنن !!!
چطور فن آوري هاي ديگر الان نابود شده ؟ فن آوري آيتي كه محور توسعه انساني است كه از مهمترين عوامل پيشرفت فرهنگي و اطلاعاتي يك جامعه است در مورد آن چرا حرفي زده نميشود؟
چرا تمام طرحهاي خاتمي در زمينه گسترش استفاده از اينترنت پرظرفيت و ارزان در كشور به كناري گذاشته شده؟ با اين كه زير ساخت آن را هم تقريبا آماده كرده!!!!!11 36 هزار كيلومتر فيبر نوري علي رقم تمام كارشكني ها در كل كشور كار گذاشته شده
در آخر هم اگر راضي شويم جانمون رو با تكنولوژي زوار درفته روسها بخطر بياندازيم چرا براي دفع اين همه فشار روي ايران چرخه سوخت را در همان خراب شده براي 5-10 سال نداشته باشيم تا هم دست حاكميت در سوئ استفاده بسته بماند هم فشارها و ترديد ها از روي ايران برداشته شود بعد كه اعتمادها جلب شد و زمان آن قرارداد 5-10 ساله تمام شد چرخه سوخت را همين جا علم كنند ( و بعدش هر غلطي از جمله بمب هم خواستند توليد كنند)

ديگر از اين پيشنهاد عقلايي تر؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از sahar10 :
یک زندانی سیاسی در زندان رجائی شهر کرج از سرما مرد و زندانی دیگری ناپدید شد

خبرهاي رسيده از زندان گوهردشت كرج حاكي از شرايط بسيار بد زندان و تهديد به مرگ زندانيان سياسي اين زندان و نيز زندانياني در زندان اوين است. نازي شقاقي دختر 14 ساله برادر اسد شقاقي عضو جبهه اتحاد ملي و زنداني زندان رجايي شهر كرج در مصاحبه با راديو فردا از وضعيت زندانيان و مرگ يك زنداني بر اثر سرما در اين زندان خبر مي دهد.

نازي شقاقي: چند روز پيش افراد رژيم زندانيان سياسي را تهديد كردند كه اگر پرونده انرژي اتمي ايران به شوراي امنيت برود، تك تك شما را اعدام مي كنيم و زندانيان از فعالان حقوق بشر مي خواهند براي بازرسي از حسينيه بند پنج و شش قتلگاه رجايي شهر بازديد كنند. اين زندانيان در وضعيت بدي به سر مي برند و چند روز پيش هم يك زنداني به علت سرما و بيماري شديد جان خودش را از دست داد. اين زنداني در حسينيه سالن 16 بند شش بوده به نام مرتضي بزرگيان. بند پنج و شش شيشه ندارد و هواي سرد و آلوده اي دارد.
اگه اونايي كه تهديد به اعدام شدن همون خائنايي بودن كه پرونده رو لو دادن حقشون اعدامه، چون تو هر جاي دنيا خائن به مملكت رو اعدام ميكنن و جاي تعجبه كه چطور اينا تا حالا زنده موندن.
بعدش هم مسائل رو باهم قاطي نكنيد لطفا.
موضوع تاپيك چيز ديگه اي بوده.

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mostafa_gm :
اگه اونايي كه تهديد به اعدام شدن همون خائنايي بودن كه پرونده رو لو دادن حقشون اعدامه، چون تو هر جاي دنيا خائن به مملكت رو اعدام ميكنن و جاي تعجبه كه چطور اينا تا حالا زنده موندن.
بعدش هم مسائل رو باهم قاطي نكنيد لطفا.
موضوع تاپيك چيز ديگه اي بوده.
=======
مصطفي جان! اينا
fool.gif

زدن تاپيك منو به انحراف كشيدن كه پاك شد
54.gif

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشيد پس 5 ميليون نفري كه براي موبايل اسم نوشتن از كجا آوردن؟!
براي همينه كه تهران از بس كه ماشين توشه داره ميشه پاركينگ؟
لابد دولت اينا رو به ملت هديه ميده!
پس اينهمه مرغ و ميوه رو كي ميخره؟
كي شنيديم كه مرغ و ميوه بگنده بريزن دور؟
يه سر به پاساژ علاء الدين تو خيابون جمهوري بزني ميفهمي چقدر آدم واسه عوض كردن گوشي موبايلشون تو هو وول ميخورن.
نه داداش اين حرفايي خاله زنكي ديگه فقط تو اتوبوس و قهوه خونه ها گفته ميشه. ملت بس كه پول دارن نميدونن چطوري خرج كنن!

خوب مردم اونقدر پول دارن كه نميدونند چي كارش كنند؟

اتخابات چند ماه پيش رياست جمهوري رو در نظر ميگيريم
چه شد كه احمدي رئيس جمهور شد؟ قيافه اش خوش تيپ بود ؟ حرفهاي دموكراتيك ميزد؟ نه عزيز من نرو چهارتا پاساژ كه بچهاي متوسط و قشر بالاي متوسط اونجها پلاسن نگاه بنداز
مردم بدبخت اونقدر گسرنه بودند كه كروبي با اون پيشينه اش فقط براي وعده 50 هزار تومن اونقدر راي آورد
مردم به شعار پول نفت بر سر سفرهاي احمدي نژاد راي دادن مردم اونقدر گرسنه بودند كه نه به خوش تيپي قالي باف توجه كردن نه به حرفهاي دموكراتيك معين
برو مطالعه كن عزيزم اينقدر آبرو ريزي نكن

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از farhad12 :
خودت انصافا بشمر اين حرفت رو چند بار تكرار كردي !!
برات با هزار دليل و مدرك عيني و مثال ملموس ثابت كردم كه حاكميت فعلي صلاحيت ايجاد چرخه سوخت رو كه پيش نياز توليد بمب هست در كشور ندارد
اين دروغ محض رو كه انرژي هستهاي مثل ملي شدن صنعت نفت است اونقدر تكرار ميكنند تا عوام باور كنند
ولي نمي گويند همينها در قضيه ملي شدن صنعت نفت مردم رو با شعار مذهبي به سمت روحانيت كشيدند و پشت آن راد مرد ايران رو خالي گذاشتند بله امثال همينها بودند بله همين ها بودند كه با چزب زباني نزد امام خميني توانستند دولت بازرگان رو كه مورد حمايت امام خميني هم بود سرنگون كنن !!!
چطور فن آوري هاي ديگر الان نابود شده ؟ فن آوري آيتي كه محور توسعه انساني است كه از مهمترين عوامل پيشرفت فرهنگي و اطلاعاتي يك جامعه است در مورد آن چرا حرفي زده نميشود؟
چرا تمام طرحهاي خاتمي در زمينه گسترش استفاده از اينترنت پرظرفيت و ارزان در كشور به كناري گذاشته شده؟ با اين كه زير ساخت آن را هم تقريبا آماده كرده!!!!!11 36 هزار كيلومتر فيبر نوري علي رقم تمام كارشكني ها در كل كشور كار گذاشته شده
در آخر هم اگر راضي شويم جانمون رو با تكنولوژي زوار درفته روسها بخطر بياندازيم چرا براي دفع اين همه فشار روي ايران چرخه سوخت را در همان خراب شده براي 5-10 سال نداشته باشيم تا هم دست حاكميت در سوئ استفاده بسته بماند هم فشارها و ترديد ها از روي ايران برداشته شود بعد كه اعتمادها جلب شد و زمان آن قرارداد 5-10 ساله تمام شد چرخه سوخت را همين جا علم كنند ( و بعدش هر غلطي از جمله بمب هم خواستند توليد كنند)

ديگر از اين پيشنهاد عقلايي تر؟
نه ديگه قرار شد سفسطه نكني.
IT با هسته اي منافاتي نداره. اصلا ارتباطي هم نداره.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از farhad12 :
واقعا از اين نتيجه گيريت فهميدم متسفانه كوچكترين ديد منطقي و برآوردي روي جامعه نداري!!!! و بحث با شما بي فايده است

خوب مردم اونقدر پول دارن كه نميدونند چي كارش كنند؟

اتخابات چند ماه پيش رياست جمهوري رو در نظر ميگيريم
چه شد كه احمدي رئيس جمهور شد؟ قيافه اش خوش تيپ بود ؟ حرفهاي دموكراتيك ميزد؟ نه عزيز من نرو چهارتا پاسش كه بچهاي متوسط و قشر بالاي متوسط اونجها پلاسن نگاه بنداز
مردم بدبخت اونقدر گرنه بودند كه كروبي با اون پيشينه اش فقط براي وعده 50 هزار تومن اونقدر راي آورد
مردم به شعار پول نفت بر سر سفرهاي احمدي نژاد راي دادن مردم اونقدر گرسنه بودند كه نه به خوش تيپي قالي باف توجه كردن نه به حرفهاي دموكراتيك معين
برو مطالعه كن عزيزم اينقدر آبرو ريزي نكن
نه عزيزم شما يه كم به گذشته فكر كن. ربطي به مطالعه نداره.
مردم به شعار عدالت احمدي نژاد راي دادن نه آوردن نفت سر سفره.
نميتونم انكار كنم كه تو صف موبايل كسي كه جلوي من ايستاده بود و اومده بود 12 خط بنويسه سر و وضعش از من بدتر بود.
شما كسي رو ميشناسي كه از گرسنگي مرده باشه؟
كي گفته كه مردم براي خريد مرغ و ميوه مشكل دارن؟
تو مملكتي كه ملت ميوه رو 3 كيلو 4 كيلو ميخرن براي خريد مشكل دارن ولي جايي كه دونه اي ميخرن مشكل ندارن؟
خوبه كه آدم رو هر حرفي فكر كنه و الكي حرفاي عوام رو تكرار نكنه.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
بابا اين فرهاد ولش كنيد ايشون بجاي كه بياد دليلشو بگه هي موضوع رو منحرف مي كنه مي گه اي تي چيزاي ديگه
ايون ميگن خوب اين طرح بديم روسه سوخت بده ادم مي خوام خربزه بخوره تا اخرش ميره داريم زور مي زنيم كه خوب از اول توليد سوخت هم تو همين ايران درست بشه
چه ربطي به حكومت اينا داره

شما اين همه مي گنه نداشته باشن حالا داشته باشن چه ضرري به شما مي رسونه؟
داشتن بهتر از نداشتنه
حالا بمب اتم هم داشته باشيم چه بهتر:blink:

الان شاه بود شما موافق انرژي هسته اي بودي؟ يا كي اصلا شما موافق انرژي هستي وسوخت و.. هستي؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
متاسفانه علت مخالفت، مشكل با حكومته. اين از استدلالهايي كه گاهي دليل مخالفت رو سركوبگر بودن حكومت و گاهي عدم نياز به علت داشتن نفت بيان ميكنن كاملا مشخصه.

rainbow

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mahiar0 :
بابا اين فرهاد ولش كنيد ايشون بجاي كه بياد دليلشو بگه هي موضوع رو منحرف مي كنه مي گه اي تي چيزاي ديگه
ايون ميگن خوب اين طرح بديم روسه سوخت بده ادم مي خوام خربزه بخوره تا اخرش ميره داريم زور مي زنيم كه خوب از اول توليد سوخت هم تو همين ايران درست بشه
چه ربطي به حكومت اينا داره

شما اين همه مي گنه نداشته باشن حالا داشته باشن چه ضرري به شما مي رسونه؟
داشتن بهتر از نداشتنه
حالا بمب اتم هم داشته باشيم چه بهتر:blink:

پس فردا که 500 تا هواپیما آمریکایی بمب ریختن رو کله ات می فهمی آیا همیشه داشتن بهتر از نداشتنه ؟ در ضمن صدام حسین هم فکر می کرد داشتن سلاح های کشاتر جمعی بهتر از نداشتنشونه .

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه عزيزم شما يه كم به گذشته فكر كن. ربطي به مطالعه نداره.
مردم به شعار عدالت احمدي نژاد راي دادن نه آوردن نفت سر سفره.
نميتونم انكار كنم كه تو صف موبايل كسي كه جلوي من ايستاده بود و اومده بود 12 خط بنويسه سر و وضعش از من بدتر بود.
شما كسي رو ميشناسي كه از گرسنگي مرده باشه؟
كي گفته كه مردم براي خريد مرغ و ميوه مشكل دارن؟
تو مملكتي كه ملت ميوه رو 3 كيلو 4 كيلو ميخرن براي خريد مشكل دارن ولي جايي كه دونه اي ميخرن مشكل ندارن؟
خوبه كه آدم رو هر حرفي فكر كنه و الكي حرفاي عوام رو تكرار نكنه.
شما واقعا شاهكاري تو استدلال:lol: :lol:
خوب پس معلوم شد حتي 1 ورق روزنامه هم بخودت زحمت نميدي بخوني !!!! :D
خود دولت و حاكميت تمام تلاش و حرفش و تمام سعيش مثلا براي مهار فقر و تورم هست واژه اقشار آسيب پذير ماله كجاست؟ اينهمه يارانه رو براي چي ميدن؟ كسري بودجه دولت مربوط به چيه؟ يعني پول كم آورده خط فقري كه هر سال سازمان مديريت و برنامه ريزي تعيين ميكنه براي چيه؟ ميخواد باهاش آب نبات چوبي پخش كنه؟
من كسي رو بشناسم كه از گرسنگي مرده باشه؟ :D :D بيشتر از 40 نفر پارسال از سرما در خيابانهاي فقط تهران يخ زدند و مردند امسال هم هم همين طور - تا حالا سري به جنوب شهر تهران زدي؟ :) از حاشيه نشيني شهرهاي بزرگ چيزي ميدوني؟
ميدونستي پدر بازنشسته من با سن بالاي 60 سال بايد ساعت 6 صبح بره سر كار تا خرجش بگذره؟
حقوق معلمها و كارگران رو ميدوني چه طوره؟ چرا چند روز پيش چند هزارنفر ريختن توي خيابون؟ و 1000+ بيشتر دستگير شدن و رفتن اوين؟ براي تفريح بود همش؟
معلمها 2 سال پيش چرا اونقدر سر و صدا ميكردند؟
حرفهات اونقدر بي منطق بود كه من موندم چطور جواب بدم
تو حتي حرف دولتت رو كه براي ريشه كني فقر اومده مثلا قبول نداري من ديگه چي بگم ميگي دولت اومده تيله بازي كنه و اونهمه راي فقط براي اين بود كه بياد به هر نفر 1 كيلو عدالت بده :D

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از rainbow :
پس فردا که 500 تا هواپیما آمریکایی بمب ریختن رو کله ات می فهمی آیا همیشه داشتن بهتر از نداشتنه ؟ در ضمن صدام حسین هم فکر می کرد داشتن سلاح های کشاتر جمعی بهتر از نداشتنشونه .

حالا کجا بود سلاح های کشتار جمعی؟ واقعا همه ی اون سلاحهای کشتار جمعی که این عرب خرفت به کمک دوستان غربیش بهش رسیده بود کو؟

جواب خیلی سادس همه رو ریخت رو سر ما کسی هم چیزی نگفت!!

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از rainbow :
خالا به فرض اينكه ما بمب اتم داشته باشيم يعني هي از امريكا بايد بترسيم كه مي خواد حمله كنه هيچي ما نبايد داشته باشيم
پس هميشه بايد اين امركيا عين بخت رو سر ما باشه چي وخاد اززندگي ما:D
اگر اين امريكا مي خواست حمله كنه همون اوايل انقلاب حمله مي كرد
همش خالي بنده (بهروز خالي بنده:D )

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از rainbow :
ببخشيدا ولي بعد كه لختش كردن ديگه چرا گ...ش

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از farhad12 :
خود دولت و حاكميت تمام تلاش و حرفش و تمام سعيش مثلا براي مهار فقر و تورم هست واژه اقشار آسيب پذير ماله كجاست؟ اينهمه يارانه رو براي چي ميدن؟ كسري بودجه دولت مربوط به چيه؟ يعني پول كم آورده خط فقري كه هر سال سازمان مديريت و برنامه ريزي تعيين ميكنه براي چيه؟ ميخواد باهاش آب نبات چوبي پخش كنه؟
من كسي رو بشناسم كه از گرسنگي مرده باشه؟ :D :D بيشتر از 40 نفر پارسال از سرما در خيابانهاي فقط تهران يخ زدند و مردند امسال هم هم همين طور - تا حالا سري به جنوب شهر تهران زدي؟ :) از حاشيه نشيني شهرهاي بزرگ چيزي ميدوني؟
ميدونستي پدر بازنشسته من با سن بالاي 60 سال بايد ساعت 6 صبح بره سر كار تا خرجش بگذره؟
حقوق معلمها و كارگران رو ميدوني چه طوره؟ چرا چند روز پيش چند هزارنفر ريختن توي خيابون؟ و 1000+ بيشتر دستگير شدن و رفتن اوين؟ براي تفريح بود همش؟
تو حتي حرف دولتت رو كه براي ريشه كني فقر اومده مثلا قبول نداري من ديگه چي بگم ميگي دولت اومده تيله بازي كنه و اونهمه راي فقط براي اين بود كه بياد به هر نفر 1 كيلو عدالت بده :D

به یخ زدن مردم گیر نده که تو اروپا هم مردم گوشه ی خیابون یخ میزنن

چرا درآمد مردم کمه و دولت نمیتونه به مردم کمک کنه ؟

جوابش تو انگولک کاری های همونهایی هست که داری ازشون دفاع میکنی!! اگه هر روز ما رو تحدید نمیکردن که احتیاج نبود اینهمه هزینه صرف کارهای امنیتی بشه

از شرق افغان ها رو میفرستن تازگی ها هم پاکستانی ها رو از غرب کردها کمونیست و از جنوب عربهای عوضی رو

تا حالا فکر کردی فقط چقدر هزینه ی مالی وجانی برای مبارزه با افغانی های شرور خرج شده؟ ملیارد ها دلار که میتونست صرف زخم مردم بشه

بعد آمریکا میاد به اینا پول و امکانات میده تا تو ایران عملیات خرابکارانه راه بندازن از خرابکاری اینا چه کسی بیشترین صدمه رو میخوره؟ مردم

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مهيار جان يكيم بهتر بنويس ، من كلي زحمت كشيدم فهميدم چي ميخواستي بگي !!
من چون در پستهاي گذشته توضيح دادم ديگه تكرار نميكنم
اگر بمب داشته باشه حاكميت چطور ميشه؟
كره شمالي رو رو ميدوني چطوريه؟ انها هم يك حاكميت ثابت دارن (عوض نميشه مادام العمره)
با ابمب اتميشون و چرخه سوختشون باهاش ميزنن تو سر مردم فقيرشون و دنيا رو تهديد مي كنن
مي بيني چقدر استفاده داره؟
ميخواي داشته باشي؟
بنده خدا اگر ميبيني اين آزادي نسبي هم برقراره از ترس سازمانهاي بين المللي و اتحاديه اروپا و فشار آمريكاست
وگرنه اگر بمب هسته اي داشته باشن ديگه نه اجباري به توضيح داخلي دارن نه اجباري به توضيح خارجي
چرا نمي خواهيد اينو بفهميد ؟ ديگه حتي توي ايتنرنت هم نميتوني بياي اي موش بخوردت :D
و اينكه فكر ميكني دنيا ديگه كاري به كارش نداره اگه بمب توليد كنه؟:D

rainbow

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mahiar0 :
خالا به فرض اينكه ما بمب اتم داشته باشيم يعني هي از امريكا بايد بترسيم كه مي خواد حمله كنه هيچي ما نبايد داشته باشيم
پس هميشه بايد اين امركيا عين بخت رو سر ما باشه چي وخاد اززندگي ما:D
اگر اين امريكا مي خواست حمله كنه همون اوايل انقلاب حمله مي كرد
همش خالي بنده (بهروز خالي بنده:D )
بمب اتم پفک نمکی نیست که گریه کنی بگی همه دارن ما هم می خوایم داشته باشیم . وقتی رفتارت تو دنیا مسیولیت پذیر نیست و دایم همه دنیا رو مسخره خودت کردی یکی رو می خوای از روی نقشه محو کنی اون یکی رو به بمب گذاری تهدید می کنی ..... لیاقت داشتن بمب اتم رو نداری .

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از farhad12 :
مگه خط فقر فقط تو ايران تعيين ميشه؟ مگه يارانه رو فقط اينجا ميدن؟ مگه تو كانادا براي گذروندن زندگي كمك هزينه نميدن؟ مگه تو آمريكا و چين و سوئد كسي از سرما يخ نميزنه؟ كسي از گرما نميميره؟ اينا چه ربطي داره؟
از معلمها هم نميخواد چيزي بگي. ما تو فاميلمون تقريبا همه معلمن ولي وضع زندگيشون چيزي از ما كم نداره. نميگم حقوقشون زياده ولي زندگيشون ميگذره. مرغ و ميوه هم ميخورن. از گرسنگي هم تا حالا خدا رو شكر هيچ كدومشون نمردن. ماشين و خونه و موبايل و وسائل زندگيشون هم از مال ما بهتره.
اونايي كه دستگير شدن علتش اعتراض نبوده. شما بايد شب قبل BBC و فردا و اين چرنديات رو گوش ميكردي تا بفهمي چه خبره.
ايني كه ميگي دولت براي ريشه كني فقر اومده استدلال خودته من تا حالا جايي نشنيدم.
تيله بازي دولت هم مثلا پخش سرمايه تو جامعه بوده كه ميشه همون عدالتي كه الان داره ازش حرف ميزنه، شعار رجايي رو يادت رفته، ها؟
بعدش هم اگه ميخواي بحث كني توهين نكن اگر هم نميخواي كه هيچ.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از farhad12 :
اقا اينايي كه مي گي چه ربطي به داشتن يا نداشتن انرژي هسته اي داره؟
همه جا فقز اين چيزا هست
اما ربطي به اين موضوع هسته داشتن نداشتن نداره

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از farhad12 :
مهيار جان يكيم بهتر بنويس ، من كلي زحمت كشيدم فهميدم چي ميخواستي بگي !!
من چون در پستهاي گذشته توضيح دادم ديگه تكرار نميكنم
اگر بمب داشته باشه حاكميت چطور ميشه؟
كره شمالي رو رو ميدوني چطوريه؟ انها هم يك حاكميت ثابت دارن (عوض نميشه مادام العمره)
با ابمب اتميشون و چرخه سوختشون باهاش ميزنن تو سر مردم فقيرشون و دنيا رو تهديد مي كنن
مي بيني چقدر استفاده داره؟
ميخواي داشته باشي؟
بنده خدا اگر ميبيني اين آزادي نسبي هم برقراره از ترس سازمانهاي بين المللي و اتحاديه اروپا و فشار آمريكاست
وگرنه اگر بمب هسته اي داشته باشن ديگه نه اجباري به توضيح داخلي دارن نه اجباري به توضيح خارجي
چرا نمي خواهيد اينو بفهميد ؟ ديگه حتي توي اينرنت هم نميتوني بياي اي موش بخوردت :D
و اينكه فكر ميكني دنيا ديگه ماري به كارش نداره اگه بمب توليد كنه؟:D

کره شمالی اصلا مثال خوبی نمیتونه باشه اون استبداد حکم رواست و چه قبل و چه بعد از داشتن بمب هم همین طوری بود

لباسهای یکنواخت!!گرسنگی شدید!!

اونا خیلی خیلی فقیر هستن ما به لطف اینهمه نفت وضعمون خیلی بهتر از اونا هست و شما مطمئن باش اگه روزی حکومت ایران بخواد نصف استبداد حاکم بر کره شمالی رو به اجرا بزاره کل مردم شورش میکنن
و حق خودشون رو میگیرن

هیچ وقت مقایسه چشم با گوش نمیتونه درست باشه]

ولی

همین کره شمالی که به مراتب هدف آسون تری برای آمریکاست{نسبت به ایران}

چندان حرفی برای حمله کردن بهش به گوش نمیرسه !! چرا ؟ چون بمب اتم داره

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قا اينايي كه مي گي چه ربطي به داشتن يا نداشتن انرژي هسته اي داره؟
همه جا فقز اين چيزا هست
اما ربطي به اين موضوع هسته داشتن نداشتن نداره
هيچ ربطي نداره شما خودش رو اذيت نكن !!:D :D
كمسيون امنيت ملي و غيره مجلس كه گزارششون رو درباره پرونده هسته اي و تاثير اون روي جامعه منتشر ميكنن هم خاله بازيه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا