آژانس هواپیمایی

حمایت از وب سایتها

شروع موضوع توسط ehsan ‏17 فوریه 2006 در انجمن اطلاعيه ها و اخبار انجمنهای پرشین تولز

 1. ehsan

  ehsan Administrator

  تاریخ عضویت:
  ‏5 دسامبر 2002
  نوشته ها:
  7,923
  تشکر شده:
  3,565
  محل سکونت:
  Internet
  پرشین تولز در راستای توسعه وب سایتهای فارسی و به منظور توجه بیشتر به استعدادها در زمینه راه اندازی وب سایت فارسی از افرادی که توانایی راه اندازی وب سایت (به تنهایی) را ندارند، حمایت می کند.
  در حال حاضر به طور مستقیم از 5 وب سایت فارسی زبان که به همت و ایده گردانندگان فعلی آنها راه اندازی شده است با سرویسهای میزبانی، ثبت دومین یا خدمات برنامه نویسی حمایت می کند. این وب سایتها به صورت یک بار در بالای صفحات فروم دیده می شوند.
  این شروع و تجربه موفق ما را بر آن داشت، امکانات خود را در اختیار افراد خلاق و خوش ذوقی که توانایی مالی راه اندازی وب سایت را ندارند، قرار دهیم. از ملزومات اصلی یک وب سایت، سرویس میزبانی آن است که بعضا برای سایتهای با منظور خاص یا پربیننده، نیازمند فضا و ترانسفر زیادی است. از طرفی تجربه و توانایی تیم برنامه نویسی و توسعه وب پرشین تولز به عنوان مکمل این سایتها، نتیجه مطلوب و چشمگیری خواهد داشت.

  پرشین تولز از چه سایتهایی حمایت می کند؟
  مسلما هرچه تیم وب، مسایل برنامه نویسی و طراحی هنری سایت کامل و آماده باشد، تصمیم گیری در مورد حمایت از این وب سایت، تخصیص امکانات و شروع فعالیت سایت زودتر خواهد بود. همچنین این وب سایت می تواند قبلا راه اندازی شده باشد و مدتی از فعالیت آن گذشته باشد. موارد زیر به عنوان محور اصلی تصمیم گیری در نظر گرفته می شود:
  1. وب سایت به زبان فارسی باشد.
  2. نوآوری و خلاقیت در موضوع و محور سایت وجود داشته باشد. همچنین امکاناتی که وب سایت ارایه می دهد، تازه، قابل توسعه و پیشرفت باشد.
  3. تیم گرداننده وب سایت (ادمین، تیم فنی، تیم هنری و ...) مشخص و آماده فعالیت باشند.

  انتظار پرشین تولز از یک وب سایت راه اندازی شده چیست؟
  علاوه بر اهداف بلند مدت در راستای حمایت از زبان فارسی و وب سایتهای فارسی بر روی وب، پرشین تولز از یک وب سایت انتظارات کلی و جزیی دارد. موارد جزیی که بعد از گفتگو و تبادل ایمیل و نظرات طرفین تصمیم گیری خواهند شد. اما موارد کلی شده به شرح زیر است:
  1. به روز رسانی و فعالیت وب سایت و سیر صعودی تکامل آن.
  2. رعایت توافقات کلی و جزیی مطرح شده مابین پرشین تولز و مدیر وب سایت.
  3. استفاده تبلیغاتی از وب سایت راه اندازی شده شامل:
  - استفاده از لوگو یا بنر پرشین تولز بر روی سایت
  - درج آخرین عناوین فروم پرشین تولز در گوشه ای از سایت
  - درج نام پرشین تولز به عنوان حامی در زیر صفحات

  پس از مطالعه موارد فوق و بررسی شرایط مطرح شده، با من (احسان at پرشین تولز dot کام) تماس بگیرید. طرح پیشنهادی خود را هر چه کامل تر مطرح کنید یا وب سایتی را که در حال حاضر فعال است به طور کامل معرفی کنید. در مورد اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود توضیح دهید. افراد گرداننده وب سایت را معرفی کنید. میزان توانایی خود و تیم گرداننده را بنویسید. علاوه بر تمام موارد فوق شرایط جزیی و خاص خود را بنویسید.

  در نظر داشته باشید که پرشین تولز در رد یا قبول طرحها و وب سایتهای پیشنهادی کاملا مختار است ولی در عین حال به ما اعتماد کنید.
   
 2. ehsan

  ehsan Administrator

  تاریخ عضویت:
  ‏5 دسامبر 2002
  نوشته ها:
  7,923
  تشکر شده:
  3,565
  محل سکونت:
  Internet
  با توجه به حجم زیاد ایمیل های دریافت شده تا این تاریخ، ذکر مجدد این نکته را شدیدا ضروری میدانم:
  منظور از حمایت و کلا فلسفه این حرکت، پشتیبانی از فکرهای جدید، ایده های تازه و خلاقانه است. والا سایتی که موضوع و وب سایت مشابه آن به وفور دیده می شود، مشمول این طرح نخواهد شد.
  من مجددا بند دوم مطلب قبلی را ذکر می کنم:
  2. نوآوری و خلاقیت در موضوع و محور سایت وجود داشته باشد. همچنین امکاناتی که وب سایت ارایه می دهد، تازه، قابل توسعه و پیشرفت باشد.
  لطفا قبل از ارسال ایمیل به نکات فوق توجه کنید.
  موفق باشید.
   
avanak همکاری در فروش عسل طبیعی و گرده گل ایرانی