برگزیده های پرشین تولز

حمایت ویژه از شرکتهای دانش بنیان و کارآفرین در صنعت ساختمان

mousavisepehr

Registered User
تاریخ عضویت
16 فوریه 2009
نوشته‌ها
511
لایک‌ها
112
محل سکونت
ایران - تهران
ایجاد وب‌سایت تخصصی در زمینه املاک و صنعت ساختمان، می‌تواند به‌عنوان مرجعی مناسب برای معرفی خدمات و محصولات در حوزه صنعت ساختمان نامیده شود.

حمایت ویژه از شرکتهای دانش بنیان و کارآفرین در صنعت ساختمان

یکی از مهمترین راهکارهای خروج از رکود در صنعت ساختمان، حمایت منطقی و تشویقی دولت، از سرمایه گذاران فعال در این بخش و ارائه بسته های تشویقی مناسب به پیمانکاران و انبوه سازان ساختمانی است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی «بسپار»، یکی از مهم‌ترین راهکارهای خروج از رکود در صنعت ساختمان، حمایت منطقی و تشویقی دولت، از سرمایه‌گذاران فعال در این بخش و ارائه بسته های تشویقی مناسب به پیمانکاران و انبوه سازان ساختمانی است.

بر اساس این گزارش، شرکت‌هایی بیشتر نیازمند این حمایتند که در زمینه «معماری سبز» و موارد زیست محیطی، شرکت‌های کارآفرین و دانش‌بنیانی در ارتباط با صنعت ساختمان که نوآوری‌های نوینی را ارائه می‌کنند فعالند ضمن آنکه دولت باید علاوه بر مشوق‌های مالی با شرایط بازپرداختی مناسب، راهکاری اجرایی مناسبی برای اشتغالزایی و توسعه کسب و کار خود ارائه دهد.

توجه ویژه دولت به این گروه از فعالان ساختمانی علاوه بر تشویق شرکت‌های دیگر در این زمینه، می‌تواند موجب تحریک کل بازار صنعت ساختمان و حتی سایر بخش‌های بازار که به طور مستقیم و غیر مستقیم با این صنعت در ارتباطند شود.

در این حوزه، فراهم آوردن شرایط مناسب و سایتی تخصصی در زمینه املاک و صنعت ساختمان، می‌تواند محل مناسبی برای معرفی خدمات و محصولات در حوزه صنعت ساختمان باشد.

از جمله خدمات ویژه این سایت، خدمات رپورتاژ و اطلاع رسانی رایگان (به مدت یکسال) برای شرکت هایی که در راستای معماری سبز و زیست محیطی(مرتبط با صنعت ساختمان) فعالیت داشته باشند. این مطالب در بخش "تازه های صنعت ساختمان" نمایش داده خواهد شد.

همچنین بنا داریم حمایت ویژه تبلیغاتی از شرکت‌های ساختمانی کارآفرین و نوبنیاد داشته باشیم تا بتوانند با ارتباط مستمر از طریق سایت، با مخاطبان خود، کسب و کار خود را به بازار معرفی کنند.

دعوت به همکاری با آژانس های تبلیغاتی و بازاریابی
گفتنی است درحال حاضر، این مجموعه آمادگی همکاری با شرکت‌ها و سایت‌های بزرگ تبلیغاتی و خصوصا مرتبط با صنعت ساختمان را دارد و مخاطبین می‌توانند به طور مستقیم و یا در صورت تمایل از طریق این وب‌سایت، اقدام به دریافت مشاوره و درج تخصصی کسب و کار خود در سایتهای ذکر شده داشته باشند.

دریافت انتقادات - پیشنهادات: crm @ bespar.net
ارسال معرفی شرکت و پروژه های انجام شده، گزارشات و اخبار داخلی شرکت:
  • telegram: @bespar -
  • email: news@ bespar.net
  • ارتباط مستقیم: 09122204073
 
بالا