برگزیده های پرشین تولز

حمله پرندگان خشمگین به ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

IR4MT

Registered User
لایک‌ها
98
حتما همگی شما دوستان خبر حمله پرندگان خشمگین به ایران رو خوندید.بدون شک بازی پرندگان خشمگین نشان دهنده انزجار و در عین حال ترس و وحشت صهیونیست ها از ایران اسلامیست.

وقتی این خبر رو در روزهای اولش خوندم، بازی رو روی گوشیم نصب کردم و دو روزه رسیدم به اون مرحله که باید به ایران حمله کنیم.

نکته قابل توجه اینه که صهیونیست ها در این بازی هم دست از رمز و رازهای همیشگی خودشون برنداشتن.

البته مطالب مختصر پایین نظر شخصی این حقیر است.

utopia.png

اگر در سیاره utopia به معنای آرمانشهر در مرحله ۹ دقت کرده باشید، طبق نقشه شما اول باید آذربایجان رو مورد حمله قرار بدید تا برسید به مرکز، که هم اکنون داریم مشاهده میکنیم برنامه های جداسازی آذربایجان از ایران رو. البته زهی خیال باطل.

187916_6011.jpg

نکته ظریفی توی اسم این سیاره هست؛ آرمانشهر

به نظر شما چی شده که حمله به ایران در سیاره آرمانشهر اتفاق می افته؟!

آیا این با نظریه از نیل تا فرات صهیونیست ها جور در نمیاد؟!

بریم سر مرحله ۹ سیاره آرمانشهر

بعد از حمله به قسمت آذربایجان شما به مرکز دسترسی دارید، در ضمن چند بسته تی ان تی در قسمت بلوچستان کار شده که این هم نشان از حرکات تروریستی در این منطقه دارد.

gsmarena_001.jpg

در مرحله ماه، دهمین مرحله حمله به ایران هستش که یه نکته ظریف در این مرحله وجود داره و اون وجود یه دروازه روی منطقه خوزستانه که در صورت اصابت یکی از پرندگان به اونجا بازی بر میگرده به سیستم زمین و حالت قدیمی برای امتیاز گرفتن.

تحلیل من آرزوی صهیونیست برای فتح ایران از این نقطه بوده که حالا تبدیل شده به یک رویا. با این حال حمله به برج میلاد که نماد ایرانه نشون میده که آروزی قبلشون رو میخوان به واقعیت برسونن.

angry-birds-space-guide-eggs-loc-6.jpg

به هر حال این تحلیل شخص بنده بوده و دوست دارم دوستان نظرشونو در مورد این تحلیل ها مطرح کنن.

بعد این همه صحبت این طرح رو برای صهیونیست هایی زدم که خودشون از خوک هم کثیف ترند، ولی پشت نقاب پرندگانی پنهان شده اند که به دنبال حق خودشون هستن.

angry-birds.jpg

منبع : ابابیل

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
بچه ها دقیقا چند ماه پیش بود ؟ چه زود گذشت نه ؟

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
این مطلب برای شونصد سال پیش هستش
اولین کسی که این خبرو دیده منم:p
______
ساندیس خور **** آیا؟:confused:

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
بابا از تو این خبر که واسه چند ماه پیشه دربیارین

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
خدایی اونایی که این چیزا به ذهنشون خطور میکنه چه قدرت تخیل بالایی دارن! :D
طرف توی خارج نمیدونه ایران چطوری تلفظ میشه و میگه آیرَن، بعد مثلآ سازنده های Angry Birds اومدن آذربایجان و خوزستان و ... رو توی بازی گذاشتن که چی بشه؟! :lol: یعنی اونی که توی اروپا و آمریکا و آسیا و ... نشسته، اینجاها رو میشناسه که وقتی به این مراحل میرسه فرقی براش بکنه؟!
اون برج میلاد که دیگه نهایت خندست!!! اون بیشتر شبیه برج سیاتل توی آمریکا هست تا برج میلاد!

1.1246632230.la-seattle-tower.jpg

یعنی ملت آمریکا باید الآن تظاهرات راه بندازن و بگن به ساحت مقدس ما توهین شده؟!

دیگه قضیه خیلی ساده هست. تا قبل از اینکه این عکس ها توی اینترنت پخش بشه، هزاران ایرانی از جمله خود من بازی Angry Birds Space رو تموم کردیم. ولی یه نفر هم توی این مراحل حواسش نرفت سمت ایران و این چرت و پرتا تا اینکه یه بنده خدایی که از بیکاری شدید رنج میبرد، اومد اینا رو نسبت داد به ایران و کل فضای اینترنت رو تحت شعاع خزعبلاتش درآورد. دقیقآ مثل این می مونه که من بیکار باشم و کل خیابون های یه منطقه تهران رو بگردم و بعد چشمم بخوره به یه ساختمونی که مثلآ 6 تا آجرش به خاطر کثیفی سیاه شده، بعد بگم این به خاطر عدد 666 هست و نماد فلان چیزه و ...

starone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
بابا انقدر مردم ایران خنگولن تو تلویزیون خودمون هم گفت تاج محل رو میگن مسجد

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
اگه جای روسیه بودن چیکار می کردن
از هر 10 تا بازی 5 تاش حمله به روسیه و داستان تو روسیه هست

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
بازی رو از کجا میشه گیر اورد من دوست دارم طبق روش صهیونیستها به ایران حمله کنم حالشو ببرم ...

starone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
خیلی قدیمی هستش؟؟

Last edited:

elmonex

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
195
خدا یه عقلی به بعضیا بده و یه پولی به ما ... از بیکاری دنبال چه سوژه های تخیلی میرن آقایان

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
تکراری هست دوست عزیز

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا