برگزیده های پرشین تولز

حواله واردات خودرو جانبازی

i_plus_plus

Registered User
لایک‌ها
19
سلام
من حواله جانبازی 70 درصد دارم . اگه ممکن هست دوستان راهنمایی کنند که چه ماشین هایی قابل وارد کردن هستند و اینکه اگه بخوام این حواله رو بفروشم چقدر قیمتشه ؟

لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

Mr Jok3r

Registered User
لایک‌ها
59
سلام و عرض ادب

فکر میکنم این امتیاز دیگه موجود نیست ! یک مقطعی اون هم در چندین سال گذشته برای جانبازان بالای 70% این امکان وجود داشت ولی الان بعید میدونم.

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
معافیت ۳۰ میلیون تومانی ترخیص خودرو برای جانبازان و معلولین
بر اساس اعلام گمرک ایران، سقف معافیت در نظر گرفته شده ترخیص خودرو ساخت ۲۰۱۶ به بعد ۳۰ میلیون تومان است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به تازگی شرایط معافیت از پرداخت سود بازرگانی واردات خودرو اعلام شده است. بر این اساس دو گروه از پرداخت سود بازرگانی واردات خودرو معاف هستند که این معافیت ها شامل معافیت از پرداخت سود بازرگانی معادل ۳۰۰۰۰۰۰۰۰ریال برای مجوزهای جانبازان و همچنین معافیت از سود بازرگانی معادل ۳۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال برای مجوزهای معلولین بهزیستی می شود.
در حال حاضر خودروهای سال ساخت ۲۰۱۷ و ۲۰۱۶ به شرط نو بودن در گمرکات قابل ترخیص هستند.
حقوق ورودی خودرو تا سقف ۲۵۰۰ سی سی معادل ۵۵ درصد ارزش اصطلاحا سیف کالا و حقوق ورودی خودرو تا سقف ۲۰۰۰ سی سی معادل ۴۰ درصد ارزش سیف است.

Mr Jok3r

Registered User
لایک‌ها
59
معافیت ۳۰ میلیون تومانی ترخیص خودرو برای جانبازان و معلولین
بر اساس اعلام گمرک ایران، سقف معافیت در نظر گرفته شده ترخیص خودرو ساخت ۲۰۱۶ به بعد ۳۰ میلیون تومان است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به تازگی شرایط معافیت از پرداخت سود بازرگانی واردات خودرو اعلام شده است. بر این اساس دو گروه از پرداخت سود بازرگانی واردات خودرو معاف هستند که این معافیت ها شامل معافیت از پرداخت سود بازرگانی معادل ۳۰۰۰۰۰۰۰۰ریال برای مجوزهای جانبازان و همچنین معافیت از سود بازرگانی معادل ۳۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال برای مجوزهای معلولین بهزیستی می شود.
در حال حاضر خودروهای سال ساخت ۲۰۱۷ و ۲۰۱۶ به شرط نو بودن در گمرکات قابل ترخیص هستند.
حقوق ورودی خودرو تا سقف ۲۵۰۰ سی سی معادل ۵۵ درصد ارزش اصطلاحا سیف کالا و حقوق ورودی خودرو تا سقف ۲۰۰۰ سی سی معادل ۴۰ درصد ارزش سیف است.

تشکر از شما.

آیا این طرح شامل همه جانبازان میشود ؟ یا مثل گذشته فقط جانبازان 70% به بالا ؟

بالا