برگزیده های پرشین تولز

حیوون خونگی داری؟

C'Tun

Registered User
لایک‌ها
22
من ندارم ولي ميخام بگيرم

كفتر ... كسي هست اينجا كفتر شناس باشه ... ؟‌ يه مدل خوب بگيد برم بگيرم . اصلا چطوري بفهمم كفتري كه دارم ميگيرم خوبه يا بد .. ميخام اقا خانومو با هم بگيرم كه هم حالشونو بكنن هم بچه بيارن :دي

كفتر باز نبودددددددددددد !!:(

yekarbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
من لاک پشت موخوام
2822967qt4ddv1dqc.gif
اینجوری که تو لاکپشت میخوای آدم دلش میخواد لاکپشتت بشه!
مثل اینکه این لاکپشت هایی که دوستان دیگه داشتن و عکسش رو انداختن آبی هست ولی مال ما خاکی ( بیابونی ) بود، ما دوره دانشجویی یه خونه اجاره کردیم ( یه 20 نفری بودیم ) بعد این لاکپشته هم تو خونه بود، چند روز اول کمین میکردیم ببینیم کدوم یکی از همخونه ای های از خدا بیخبرمون وسط حیاط میرین...ه، اونم به ایییییییییین کلفتی
خلاصه یه یه هفته ای همه با شک به هم نگاه میکردن و توالت رفتن همدیگه رو میشمردن تا اینکه مجرم رو در حال ارتکاب جرم دستگیر کردیم.
همستر هم داشتیم، وحشتناک بو میگیره، یه اسپری هم داره که از بس بو میگیره باید هی اون اسپری رو بهش بزنی ولی اونم فقط برای چند دقیقه فایده داره، چند بار هم دست بچه رو گاز گرفت و اشک بچه رو درآورد.

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
اینجوری که تو لاکپشت میخوای آدم دلش میخواد لاکپشتت بشه!

خودم لاک پشتِتَم:دی

مثل اینکه این لاکپشت هایی که دوستان دیگه داشتن و عکسش رو انداختن آبی هست ولی مال ما خاکی ( بیابونی ) بود، ما دوره دانشجویی یه خونه اجاره کردیم ( یه 20 نفری بودیم ) بعد این لاکپشته هم تو خونه بود، چند روز اول کمین میکردیم ببینیم کدوم یکی از همخونه ای های از خدا بیخبرمون وسط حیاط میرین...ه، اونم به ایییییییییین کلفتی
خلاصه یه یه هفته ای همه با شک به هم نگاه میکردن و توالت رفتن همدیگه رو میشمردن تا اینکه مجرم رو در حال ارتکاب جرم دستگیر کردیم.
همستر هم داشتیم، وحشتناک بو میگیره، یه اسپری هم داره که از بس بو میگیره باید هی اون اسپری رو بهش بزنی ولی اونم فقط برای چند دقیقه فایده داره، چند بار هم دست بچه رو گاز گرفت و اشک بچه رو درآورد.

آقا شما هر حیوونی که بحثش میشه ازش بد میگی
2i8d4ao.gif

فکر کنم حیوونا زیاد باهات نمیسازن:دی

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
من خرگوش داشتم
انتهای خبر/

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
منصور گازم میگیرن ؟

من تاحالا اذیتشون نکردم که گاز بگیرن. اما دیدم خودشون که باهم دعواشون میشه کله ی هم دیگه رو گاز میگیرن :)

درسته. خیلی جون سختن. خواب زمستانی هم میرن....
من بهش میگو میدم.با ولع میخوره. اونایی که دونه های زرد دارن ماده و اونایی که دونه های قرمز دارن نر هستن.

من خودم خیلی میگو دوس دارم بخورم اما وسع مالیمون نمیرسه :) به لاکپشتام فقط نون خالی میدم. مرسی که نحوه تشخیص نر و مادشون رو گفتی. خیلی دوس داشتم بدونم. با این حساب فک کنم اینایی که من دارم ماده هستن. چون همشون رنگ زرد دارن. قرمز ندیدم :-؟

من یدونه عین همین داشتم چندین سال تو باغچه بود. زمستونا هم میرفت زیر خاک! خواب زمستونی! آب خوردنش هم جالب بود :دی
تنها چیزی که دوست داشت نون بربری و کرم بود :blink:
خونه مون رو که عوض کردیم تو باغچه جدیده غیبش زد :eek:

نه نباید بی خیالش میشدی :|

واسه ما هم یه بار غیبش زد من دپرس شدم. اما با تلاش فراوان پیداش کردیم. ضمنا زیر خاک هم میرن. اگر سطح خاک سفت نباشه حتما میکنن میرن زیر خاک چون خنک تره

یعنی منصور من نابود اون کپی رایتتم! (((=:

غلامتم داداش :wacko:

خرگوش میگن پی ساختمونو به گا میده.درسته؟

خرگوش رو توی اتاق نباید نگه دارید. بیرون ولش کنید توی حیاط. البته اگر باغچه دارید بهتره اون قسمتی که گل و گیاه هست رو دورش یه حصار بکشید. بقیه اش رو بزارید برای خرگوش

در مورد پی و گا و این چیزا هم بی اطلاعم :)

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
لاک پشتی که بشه تو اطاق نگهش داشت و کثیف کاریش کم باشه اگه میشناسین معرفی کنین...

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
خرگوش میگن پی ساختمونو به گا میده.درسته؟

پی ساختمون نه ولی باغچه رو چرا
آخه چیکار به پی ساختمون داره

باید تو حیاط زندگی کنه
من بهش کاهو و خیار و اینجور چیزا می دادم
بعضی از گلهای تو باغچه رو خورده بود، اون گلهایی هم که نخورده بود بس که روش دویده بود له شده بودن
هویج نمی خورد

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
نه نباید بی خیالش میشدی :|

واسه ما هم یه بار غیبش زد من دپرس شدم. اما با تلاش فراوان پیداش کردیم. ضمنا زیر خاک هم میرن. اگر سطح خاک سفت نباشه حتما میکنن میرن زیر خاک چون خنک تره
خیلی گشتم. غیب شده بود کلا! شایدم زیاد کنده رفته خونه همسایه یا اون زیر گیر کرده بوده.
/
آخ آخ حالا این زیر خاک رفتن رو گفتم یاد یه چیز دیگه افتادم :| قبلنا یه جوجه اردک داشتم یه حیاط بزرگی داشتیم، این جوجه خنگ رفت سر چاه افتاد تو چاهک. خلاصه با هرچی میشد سعی کردم درش بیارم بیشتر میرفت پایین. شب تا صبح صداش میومد تا صب دیگه فکر کنم تلف شد.
اینم یه خاطره دپرس کننده دیگه :|

Last edited:

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
خیلی گشتم. غیب شده بود کلا! شایدم زیاد کنده رفته خونه همسایه یا اون زیر گیر کرده بوده.
/
آخ آخ حالا این زیر خاک رفتن رو گفتم یاد یه چیز دیگه افتادم :| قبلنا یه جوجه اردک داشتم یه حیاط بزرگی داشتیم، این جوجه خنگ رفت سر چاه افتاد تو چاهک. خلاصه با هرچی میشد سعی کردم درش بیارم بیشتر میرفت پایین. شب تا صبح صداش میومد تا صب دیگه فکر کنم تلف شد.
اینم یه خاطره دپرس کننده دیگه :|
ای بابا خیلی ناراحت شدم :|

منم از این خاطره ها دارم اما نمیتونم بازگو کنم هم حال خودم خراب میشه هم شما

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
یه زمانی سرباز بودیم، ما رو برده بودن اردوگاه
2 تا لاک پشت پیدا کرده بودیم %$#$^&*^ فرمانده گردان نذاشت بیاریمش پادگان

C'Tun

Registered User
لایک‌ها
22
لاک پشتی که بشه تو اطاق نگهش داشت و کثیف کاریش کم باشه اگه میشناسین معرفی کنین...

بايد از اين كوچولو ابيا بگيري .. هم سگ جونن !!‌(ايني كه ما گرفتيم 1 سال زنده بود بد بردنش يه جا ديگه) هم كوچولوموچولو ..ابي هم هستش .. ميتوني تو هر چي بندازيش .. گوشت خارم هست . ما اولش نميدونستيم اين گوشت خاره بي صفت اينداخته بوديمش تو تنگ با ماهيا !!‌بعد صبح پا شديدم ديديم اين بالاي عقبي ماهيا نيست .. جالبيش اينه كه يدونه از اين ماهيا مرده بود اين نصفشو خورده بود :blink: خلاصه اگه جا زياد نداري از اينا بگير

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
لاک پشتی خوبی که داره اینه ، خوب تمرکز می کنه
هیچی اندازه جوجه اردک باحال نیست ! هرجا می ری عینهو سگ دنبالته !

بالا