برگزیده های پرشین تولز

خارج رفتن دخترا و اجازه ولی؟

sepehr650

Guest
لایک‌ها
0
اینم از اون سوالاست ها!
همونطور که میدونید تو ایران دخترها و زن ها فقط با اجازه ولی یعنی پدر یا شوهر یا برادر میتونند برن خارج...حالا اگه دختری وجود داشت که پدر و مادرش مرده باشن و شوهر و خواهر و برادر و حتی عمو هم نداشته باشه و فقط دایی و عمه داشته باشه اگه بخواد بره خارج میتونه بره یا باید یه ولی واسه خودش پیدا کنه (!) و بعد با اجازه اون می تونه بره؟ البته من خودم دختر نیستم (ولی دخترها رو دوست دارم!) و راستیتش دلیل این سوال من اینه که من یه فامیل دور با این شرایط داشتم که رفته خارج و حالا کنجکاوی داره منو خفه می کنه!
اگه کسی میدونه جواب بده تا منو از این درد علیم خلاص کنه!

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
با اجازه دادگاه صالحه!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از sepehr650 :
اینم از اون سوالاست ها!
همونطور که میدونید تو ایران دخترها و زن ها فقط با اجازه ولی یعنی پدر یا شوهر یا برادر میتونند برن خارج...حالا اگه دختری وجود داشت که پدر و مادرش مرده باشن و شوهر و خواهر و برادر و حتی عمو هم نداشته باشه و فقط دایی و عمه داشته باشه اگه بخواد بره خارج میتونه بره یا باید یه ولی واسه خودش پیدا کنه (!) و بعد با اجازه اون می تونه بره؟ البته من خودم دختر نیستم (ولی دخترها رو دوست دارم!) و راستیتش دلیل این سوال من اینه که من یه فامیل دور با این شرایط داشتم که رفته خارج و حالا کنجکاوی داره منو خفه می کنه!
اگه کسی میدونه جواب بده تا منو از این درد علیم خلاص کنه!
فقط اجازه پدر یا شوهر لازمه و اگه اینا افراد رو نداشته باشه اجازه کسی لازم نیست!

setareh2

Registered User
لایک‌ها
2
فتواي مهرداد:
به نقل از mehrdad1355 :
فقط اجازه پدر یا شوهر لازمه و اگه اینا افراد رو نداشته باشه اجازه کسی لازم نیست!

الان ديگه اجازه براي خارج رفتن لازم نيست
فقط براي زنهاي شوهر دار بايد رضايت شوهر موقع گرفتن گذرنامه گرفته بشه...

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
فقط اجازه پدر یا شوهر لازمه و اگه اینا افراد رو نداشته باشه اجازه کسی لازم نیست
اگر اونا رو هم نداشته باشه لازم نیست!:blush:

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
بالا