برگزیده های پرشین تولز

خاطرات تاکسی سواری

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
بنده خدا تا 2- 3 سال پیش واسه ازدواج هم همینجوری بود یه سربازه میامد وای میستاد الان پیشرفته کردند بیشتر جاها دوربین میزارند به جا سرباز

حالا این که خوبه اینهایی که استخدام نظامی میخواهند بشند میرن اونجا یارو 10 تا 10 تا میگه لخت بشین بیایین تو یکی یکی معامله ها رو دست میزنه وارسی میکنه مشکلی نداشته باشید .

حالا فکرکن یهو بلند بشه عجب ضایع بازی میشه ها:lol:
یکی از دلایلی که کارمند نشدم همینه ! :(

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
سوار تاکسی یکی شدم ،یارو عکس عروسیش رو به نفر جلویی گرفته بود زنشو نشون طرف میداد میگفت فردا این اومد سراغ گرفت بگو فلانی تصادف کرده مرده :D :D

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
من یکبار یادش بخیر
سوار تاکسی شدم و 500 تومن بیشتر پول نداشتم .یک مسیر دور هم داشتم می رفتم پولو دادم به راننده یهو راننده تاکسی برگشت گفت آقا این پولو عوض کن گفتم مشکلش چیه گفت ببین این دو تیکه واسه یک پول نیستش... وآی من با هر زحمتی بود گفتم آقا همشو بردار و یک کرایه برگشت به من بده...

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
من سوار خطیای بازار میشم میخام برم سرکار،صف طویلی هم داره ولی تند تند میاد فوقش ۱۰ دیقه باید وایسی،ی دختره بعضی رورا میبینم قیافه خاصی نداره ولی ب.د.ن خفنی داره،
این اگه ته صفم باشه راننده تاکسیا وایمیسن ذینو سوار میکنن نمیدونم چ سر و رازی باهاش دارن

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
من سوار خطیای بازار میشم میخام برم سرکار،صف طویلی هم داره ولی تند تند میاد فوقش ۱۰ دیقه باید وایسی،ی دختره بعضی رورا میبینم قیافه خاصی نداره ولی ب.د.ن خفنی داره،
این اگه ته صفم باشه راننده تاکسیا وایمیسن ذینو سوار میکنن نمیدونم چ سر و رازی باهاش دارن
انشالله که به قصد کمک و خیر خواهی باشه

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
وای قبل کرونا بود سوار تاکسی میشدم دو تا خانوم هیکلی پیر پاتال دو طرفم میشستن بو گند عرق میدادن یعنی من وقتی میرسیدم مقصد فقط حالت تهوع داشتم نیم ساعت

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
وای قبل کرونا بود سوار تاکسی میشدم دو تا خانوم هیکلی پیر پاتال دو طرفم میشستن بو گند عرق میدادن یعنی من وقتی میرسیدم مقصد فقط حالت تهوع داشتم نیم ساعت
70ezgif-7-a4a7c626920b.gif

بالا