برگزیده های پرشین تولز

خاطرات دوران مجردی و عاشقی و شکست عشقی

masoud.vernal

Registered User
لایک‌ها
506
یا خداااا. تاپیک فسیل رو چرا کشیدی بالا؟ من الان دیگه اصلا یادم نمیاد چی بود کی بود چی شد و..... هیچی یادم نمیاد. الان که خوندم خندیدم. میگم چرا من این متن رو اون زمان فرستادم. تو چه فازی بودم اون موقع ها که اینا رو نوشتم. در کل الان نظرم یه چیز دیگست.

Sent from my C6602 using Tapatalk
خخخخخ دقیقا منم همین نظرو دارم یه دورانی ادم درگیر میشه بعدش بزرگ شد منطقی و عقلی نگاه میکنه میبینه میفهمه همه چی کشک بوده الکی خودشو اذیت کرده:D:D:D

msm76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
یا خداااا. تاپیک فسیل رو چرا کشیدی بالا؟ من الان دیگه اصلا یادم نمیاد چی بود کی بود چی شد و..... هیچی یادم نمیاد. الان که خوندم خندیدم. میگم چرا من این متن رو اون زمان فرستادم. تو چه فازی بودم اون موقع ها که اینا رو نوشتم. در کل الان نظرم یه چیز دیگست.

عالیه پس!!!
من داشتم میخوندم ... گفتم پاسخ بدم...تاریخ حواسم نبود نگاه کنم

Tragzes

Registered User
لایک‌ها
253
پست های قبلیم رو که بخونید درمورد دانشگاه نوشتم ۱۰ خرداد امسال سیاه ترین روز زندگیم بود بعد سه ماه هرکاری که در توانم بود برای یکی از دخترای دانشگاه انجام دادم ولی بعد این همه لطف و وابستگی که ایجاد شده بود گفتم دست گل و این حرفا روانی هرچی مزخرف بود بارم کرد تا همین چند هفته پیش هنوز حالم بد بود توی پست های قبلی از محکم بودن نوشتم اما اینبار از سادگی و حماقت مینویسم دیگه داشتم به عقلم شک میکردم نکنه منگل شدم واسه همین ۸ماهه باهرچی دختره بدرفتار میکنم که اتفاقات تکرار نشن !!!!! ولی حالا حالم بهتره یه کم ملایم شدم آدمیزادیم دیگه مگه میشه بی احساسات زندگی کرد ولی مشکل اینجاست بعضی عوضی ها واسه سرگرمی باهات راه میان فکرشم نمیکردم باوجود این همه حواس جمعی آخرش اینجوری سرم بیاد روی کی حساب میکردم ولی بهتر شد تازه میفهمم کور شده بودم بعدنا توی وبلاگ بچه های دانشگاه که میدونستم میاد سرمیزنه تا تونستم دوپهلو پست نوشتم متلک بارش کردم درحده دهن سرویسی خیر نبینه هرجا هست خخخخ تمام

Tragzes

Registered User
لایک‌ها
253
داستان ما جالبه ...
ما اومدیم بریم سرکار یه پولی جلو بندازیم بزنیم تو کار وبمستری حرفه ای ...
آخ آخ ... ینی وبمستری بخوره تو سرم با این کار کردنم...عاشق یه دختر خوب خوشگل و مظلوم شدیم...
قول و قرارامون واس ازدواج چیندیم...
بعد دیدیم که دختره خوب خوشگل مظلوم تبدیل شده به یه باند ... که ملتی رو تیغ میزده ... ملتی هم صیغه اش بودن!
ینی این دختره ده بیستا شووهر صیغه ای داشته!
پ.ن : خدایا به ما زنی ندادی ... ندادی ... ندادی ... وقتی هم دادی مارو انداختی وسط باند یه گروه تیغ زنی!
آدمی که زیادی باهات راه میاد رو همیشه بدون یه جای کارش میلنگه مطمعن باش !!

Alexia.Dunham

Registered User
لایک‌ها
55
عشق ها هم الکی شده

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798
عاشق یه دختر خوب خوشگل و مظلوم شدیم...
قول و قرارامون واس ازدواج چیندیم...
بعد دیدیم که دختره خوب خوشگل مظلوم تبدیل شده به یه باند ... که ملتی رو تیغ میزده ... ملتی هم صیغه اش بودن!
ینی این دختره ده بیستا شووهر صیغه ای داشته!
پ.ن : خدایا به ما زنی ندادی ... ندادی ... ندادی ... وقتی هم دادی مارو انداختی وسط باند یه گروه تیغ زنی!

بیمارتم با این شانست :D

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
چطور میشه که آدم در برابر بعضی ها کور میشه ؟!

به نظرتون دست خود آدمه ؟

چی میشه که آدمی که در برابر همه عادی رفتار میکرده بی محلی میکنه بداخلاقی میکنه اما یدفعه در برابر یه نفر شل میکنه ؟ و حتی بدرفتاری های اون و نمیبینه ؟!.

aren8

Registered User
لایک‌ها
63
به نظر من عاشق شدن هم شانس میخواد

yp097

Registered User
لایک‌ها
146
سه بار وارد رابطه بچه گانه شدیم که سر جمع سه تاش به 6 ماهم نرسید :)

ولی یک بار جدی بود رابطه ( رابطه سه ساله ) در حد اجازه برای خواستگاری
که چون تفاوت های محسوسی داشتیم
متاسفانه نشد :general107:

IR_Titan

Registered User
لایک‌ها
125
به نظر من عاشق شدن هم شانس میخواد
به نظر من اگه کسی واقعا چشم و دل پاک باشه و بمونه خدا فرد لایقی رو روبروش قرار میده و میتونه باهاش عشق رو تجربه کنه.

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674

الان نظرت چیه برادر؟:eek:
رفتن به خانه عفاف را به زن گرفتن ترجیح میدهی عایا؟ :general208::general306:

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
به نظر من اگه کسی واقعا چشم و دل پاک باشه و بمونه خدا فرد لایقی رو روبروش قرار میده و میتونه باهاش عشق رو تجربه کنه.
بسیار حرف پسندیده ای بود :general609:
ولی کو ادم چشم و دل پاک ؟ :(
همه دنبال یه چیزن ( الانو میگم ) هر کسی هم بگه من اصلا دنبال این چیزا نیستم دروغه :general503: تهش همون رابطس که یا بعدش اتیششون میخوابه و سرد میشن نسبت به هم و دعوا ها شروع میشه یا خیلی همو دوست داشته باشن کنار هم میمونن البته بازم با اشتیاق قبل نیست...
الان دیگه عشق معنایی نداره :general208:

IR_Titan

Registered User
لایک‌ها
125
بسیار حرف پسندیده ای بود :general609:
ولی کو ادم چشم و دل پاک ؟ :(
همه دنبال یه چیزن ( الانو میگم ) هر کسی هم بگه من اصلا دنبال این چیزا نیستم دروغه :general503: تهش همون رابطس که یا بعدش اتیششون میخوابه و سرد میشن نسبت به هم و دعوا ها شروع میشه یا خیلی همو دوست داشته باشن کنار هم میمونن البته بازم با اشتیاق قبل نیست...
الان دیگه عشق معنایی نداره :general208:
دقیقا همینطوره که میفرمایین ...بنده شخصا تا به حال با چنین شخصیتی اشنا نشده ام و با تاسف تمام باید بگم که حتی بعضی از بزرگترها که باید الگویی برای نسل جوان باشند درکشون از زندگی در همین حد بوده و هیچگاه به ارزش والای عشق پی نمیبرند و همین تفکرات خود را به جوانترها انتقال میدهند که علت اصلی اختلافات به از ازدواج هم ریشه در این امر دارد.

قطعا تاثیر محیط اجتماعی به خصوص والدین و اشنایان (اقوام و دوستان) بر فرد در این حیطه فیر قابل انکار هست و در نتیجه با توجه به شرایطی که بر جامعه ما حاکم هست حتی اگر فردی هم روح سالمی داشته باشد احتمال انحراف بسیار بالاست.

در نهایت من باور دارم هستند کسانی که در سایه حق تعالی و با تربیت شایسته و قابل تقدیر والدین و البته اگلو برداری خود شخص از وارستگان راه عشق درجه و ارزش بالاترین حس جهان را درک کرده و دچار انحراف نگشته اند .

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
دقیقا همینطوره که میفرمایین ...بنده شخصا تا به حال با چنین شخصیتی اشنا نشده ام و با تاسف تمام باید بگم که حتی بعضی از بزرگترها که باید الگویی برای نسل جوان باشند درکشون از زندگی در همین حد بوده و هیچگاه به ارزش والای عشق پی نمیبرند و همین تفکرات خود را به جوانترها انتقال میدهند که علت اصلی اختلافات به از ازدواج هم ریشه در این امر دارد.

قطعا تاثیر محیط اجتماعی به خصوص والدین و اشنایان (اقوام و دوستان) بر فرد در این حیطه فیر قابل انکار هست و در نتیجه با توجه به شرایطی که بر جامعه ما حاکم هست حتی اگر فردی هم روح سالمی داشته باشد احتمال انحراف بسیار بالاست.

در نهایت من باور دارم هستند کسانی که در سایه حق تعالی و با تربیت شایسته و قابل تقدیر والدین و البته اگلو برداری خود شخص از وارستگان راه عشق درجه و ارزش بالاترین حس جهان را درک کرده و دچار انحراف نگشته اند .
100% این ادما وجود دارند ...
ولی چند نفرن؟ 100 نفر ؟ 1000 نفر ؟ یک میلیون نفر؟ بین چندین میلیارد این رقم ها گمه :general609:

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
دیگه نبوووود؟ از بین این همه کاربر فقط همین ؟ :general306:

lion33

Registered User
لایک‌ها
316
پولو بچسب ..عشقو بیخیال

بالا