برگزیده های پرشین تولز

خاطرات وبمستری من ( وبسایت داری و .... ) له له شدم یعنی

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
خاطرات جالبی بود .
البته من شروع کار اصرار می کردم همه مطالبم باید تولید شده خودم باشه و براهمین هم درآمدی حاصل نمی شد :D

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
من هنوز قبض دیال اپ چهار سال پیش را پرداخت نکردم یعنی پولش را بردم بدم گفتن بزار چند سال دیگه ارزشش کمتر می شه بیار:eek:
مخابرات که جریمه دیرکرد نمی گیره ؟ کسی نمی دونه :confused:

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
اونجایی که فرمودید 400 تومن قبض :p دقیقا برای ما هم اتفاق افتاده بود عاقو , ولی نه به این مبلغ ولی کمتر :D
خوش حال میشم به سایت ما هم سر بزنید نظرتون رو بگید
Spacekings.ir

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
لنگه ی خودمی :دی
oxinads یادش بخیر :)
واقعا چه دوره ی توپیه وبمستری ( وقتی که هیچی بلد نباشی و بری یکی یکی اسکریپت تست کنید :) هیییییییییی )

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
راستی قبض ما 95.400 تومان اومده بود . واسه یه ماه کامپیوتر رو بابام برداشت :)

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
شماها خوبه قیمت بین شهری براتون افتاده.مال من برای یه کشور دیگه بود شانس آوردم زیاد استفاده نکردم.یادم نیست چقدر شد ولی مادر نذاشت بابام بفهمه.

ali.3dartist

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت اساتید محترم ...
من می خواستم یه سایت دانلود راه اندازی کنم ... نظر اساتید چیه ؟
آیا برای کسب درآمد مناسبه ...
خودم به زبان پی اچ پی واردم و در کل همه کاره ام ...
با وجود این همه سایت دانلود آیا امیدی هست که بشه کسب درآمد کرد ؟

Moh4m4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
پر ماجرا و کاملا شبیه بنده ..

بسوزه پدر بی تجربگی .. !

و آتش بگیره هر کسی که تا وبمستر بد بخت رو گیر میاره قصد بالا کشیدن پول هاش رو داره !

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
سلام
ماجرا جالبی داشتید جالبی بیشترش هم این بود که با اینترنت دایل آپ وبلاگ نویسی میکردید زندگی در شرایط سخت :D
من که موقعی که دایل آپ داشتم ۱ مگابایت نمی تونستم دانلود کنم چه برسه به وبلاگ نویسی اوج خوشحالیمون اون موقع این بود که فایلی که دوست داریم در حد کیلوبایت اونم فوقش ۳۰۰ - ۴۰۰ کیلوبایت باشه.
منم مثل بیشتر دوستان به جای اینکه پول در بیارم پولی هم دادم :( اما الان بعد از چند سال خیلی تجربیات بیشتری به دست آوردم که طبق گفته شما نمیشه رایگان در اختیار کسی گذاشت.
پیشنهاد من به همه دوستان که تازه می خوان وارد دنیای وب مستری بشن اینه که از همین اول بدونید هرگز در دنیای اینترنت اونی که شما از قبل برنامه ریزی کردین و باهاش فکر های پول دار شدن دارید نخواهد شد.کسانی که تجربه دارن می دونن که تا به حال چه تصمیم هایی گرفتن و به چه تصمیم هایی نا خواسته تبدیل شده.کسی هم که از ابتدا با چیز های بزرگ شروع کنه بزرگ ترین اشتباه را در دنیای اینترنت کرده مثلا برای ساختن سایت با اینکه اصلا تجربه وبلاگ هم نداره بره هاست بخره اونم نه هاست مثلا ۱۰۰ یا ۲۰۰ مگابایت بلکه هاست ۱ گیگ به بالا که اصلا نیازی هم بهش نداره یا کلی اشتباه های دیگه که آدم از سر طمع انجام میده.
کاش میشد در ایران مثل این همه آموزشی که در زمینه های مختلف اونم در رسانه های مختلف میدن آموزش مدیریت سایت و سایت داشتن یا کلا آموزش تمام اصول کامپیوتری هم در رسانه های مختلف ارائه می کردن اینطوری دیگه بیشتر ملت ما از کامپیوتر بی اطلاع نمی مونن ولی فعلا که رسانه ها فقط بلدن کلاه برداری ها و ضرر های کامپیوتر را بگن این در صورتی است که هزاران بیننده دارند که حتی کار های ابتدایی کامپیوتر هم نمی دونن به همین دلیل باعث میشه که اعتماد مردم حتی به سایت های اینترنتی که نماد اعتماد هم دارن یا برای بعضی ها حتی به سایت های وزارت ها هم تا درصد قابل توجهی کاهش پیدا کنه.حتی کلاه برداری هایی هم که میشه به دلیل همین عدم آموزش به مردم است مثلا من کسی را دیدم که اطلاع زیادی از هک و کرک و این حرفا نداشت اما انقدر تلویزیون گفته بود فکر میکردن کسایی که این کار را کنن چقدر مخ هستن به همین دلیل با اینکه می دونن این کار خلاف قانون و حتی شرعا خلاف دین است ناخواسته به دلیل همون تصورات غلطی که داشتن به کار کلاه برداری های اینترنتی یا هکر شدن می رسن حتی هستن کسانی که از یه نفر عصبانی میشن خیلی علاقه دارن سایت اون را هک کنن.همه این موارد که گفتم را به وضوح در افراد مختلف که تازه بیشتر آن ها حتی سوء پیشینه هم ندارن و جزو مردم معمولی هستن دیدم.در نتیجه عدم آموزش و اطلاع رسانی ناقص باعث دو عامل مضر و خیلی مهم میشه ۱.کاهش چشمگیر اعتماد مردم حتی در حدی که ممکنه به سایت های دولتی هم اعتماد نکنن ۲.افزایش مردمی که حتی آگاهی کاملی هم ندارن اما چون به قول معروف جو گیر میشن ناخواسته فارغ از اینکه حتی اطلاعات اصولی کامپیوتر و اینترنت هم نمی دونن سراغ کار های خلاف قانون میرن.

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
من یه سایت زدم این گرفت سایت دانلود بود یعنی در شرف گرفتن بود حدودا روزی 100 هزار تا بازدید داشتم که یه هفته نتونستم برم تو اینترنت بعد یه هفته اومدم دیدم سایتم فیلتره و به داییم(دامین به نام اون بود) اخطار داده بودن که سایت رو جمع کن ظاهرا یکی منو هک کرده بود و مطالب ضد ایرانی گذاشته بود توش بعد داییم اومد زد زیر گوش من و من دیگه سایتم رو ول کردم الآن هم یه دو هفته ای می شه دامینش وقتش تموم شده لا مصب 5 سال بود مگه تموم می شد؟

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
:general410::general410::general410:
روزی 100 هزار تا بازدید داشتم.
الآن هم یه دو هفته ای می شه دامینش وقتش تموم شده لا مصب 5 سال بود مگه تموم می شد؟
تو الان 13 سالته.
5 سال پیش 8 سالت بوده.
سایتت 100000 بازدید داشته.
رمز موفقیتت رو به ما میگی؟:D:D:D:D:D:D:D

campfarsi

Registered User
لایک‌ها
162
جالب بود
خیلی از اتفاقاتش شبیه خاطرات خودمه منم 4 سال پیش پول تلفن مون 80 هزار تومن شد بابام تا فهمید تلفن و از ریشه قط کرد !!!:general404:
ولی با سماجت خودم ادامه دادم تا یکسال با مودم بی سیم نت میرفتم و سایت اپ میکردم اونم با کلی بد بختی
ی نکته گفتین که همیشه کار و تنهایی انجام ندین ... واقعا درسته من خودم بعد از اینکه ی نفر اومد بهم کمک کرد پیشرفت کارم چند برابر شد

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
:general410::general410::general410:

تو الان 13 سالته.
5 سال پیش 8 سالت بوده.
سایتت 100000 بازدید داشته.
رمز موفقیتت رو به ما میگی؟:D:D:D:D:D:D:D
1.من الآن 15 سالمه 5 سال پیش 10 سالم بود
و رمز موفقیتم پول داییم
بی کاریم و... بود بعد اینم بگم اشتباه زدم بازدیدمو 10 هزار تا بود
ولی خیلی دوران خوشی بود می رفتم تو سایت mihandownload مطالبشو با سرور دانلود می کردم تو هاست خودم آپلود می کردم مطالب mihandownload هم کپی می کردم یه سری تغییرات توش می دادم می ذاشتم تو سایتم الآن هم اون سایتی که می گم تبدیل به یه سایت IT شده آدرسش هم این پایین زدم واقعا نمی دونم کی هکش کرده منخودم به جز مطلب فرستادن تو سایت کار دیگه ای بلد نیستم
http://www.loadiran.com

mahanusefi

Registered User
لایک‌ها
29
عاقوووو خدا پدر و مادر و سایت های کلیکی رو لعنت کنه که چقدر تایم از ما گرفتن بعدشم میگفتن در 5 دقیقه میلیونر بشید با 5 دقیقه و 1 ساعت اصلا تو زمان کم و یک شبه میلیونر شدن توهم خامی است پول تو فضای نت خیلی زیاده ولی تجربه 10 ساله من تو نت میگه هر چی هزینه کمتر بکنید و برنامه ریزی درست تری داشته باشید خیلی راحتتر می تونید به هدف برسید مهمترین چیز برنامه ریزی و پشتکار هست . این اتفاقات برای بیشتر وبمستر ها میفته چون با یکسری تصورات کذایی وارد میشن ولی بعدش که میان وارد فضا میشن دچار ناراحتی و دلسردی میشن! پس اول تصورات خودتون رو درست کنید بعد هدف مشخص کنید بعد برنامه ریزی بعدش با توکل بخدا شروع کنید مطمئن باشید نتیجه میگیرید.

Alios

Registered User
لایک‌ها
591
از سرگذشت استارتر تو وادی وبمستری بسیار بهره بردیم

ولی آیا هیچکس تو این انجمن پیدا نمیشه که تونسته باشه به جاهای خوب رسیده باشه و برامون تعریف کنه ؟

همش که شد موج منفی !!

ali.ahvaz

Registered User
لایک‌ها
63
دمت گرم حال کردم
والا منم دیگه غلط بکنم برم سراغ وبمستری
تا حالا بالای 500 تومن پول هزینه کردم ولی 1 ریالشم بر نگشته
همون وبلاگنویسیه خودمون حالش بیشتره

ali.ahvaz

Registered User
لایک‌ها
63
با سلام خدمت اساتید محترم ...
من می خواستم یه سایت دانلود راه اندازی کنم ... نظر اساتید چیه ؟
آیا برای کسب درآمد مناسبه ...
خودم به زبان پی اچ پی واردم و در کل همه کاره ام ...
با وجود این همه سایت دانلود آیا امیدی هست که بشه کسب درآمد کرد ؟

آقا من دانلود داشتم با مطالب کپی خوب اومده بود بالا ( کلا کپی نبود البته ) که متاسفانه مجبور به بستنش شدم
هزینه هاش نسبت به سایتای دیگه خیییییلی زیاد تره و مدت زمان برگشت سرمایت طولانی تره
اگه صبر زیاد و پول زیاد داری برو تو کارش در غیر اینصورت بیخیالش شو

بالا