برگزیده های پرشین تولز

خاطرات وبمستری من ( وبسایت داری و .... ) له له شدم یعنی

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,372
چقدر تجربه های دوستان شبیه هم هست شبیه من هم هست.

من قبل از اینکه بفهمم وبلاگ چیه, با وبسایت آشنا شدم. از این سایتهایی که هاست رایگان میدادن هاست میگرفتم.

صفحات همه Static بودن و با Front Page طراحی میکردم. تا اینکه یه سئوال به ذهنم رسید که چطوری قسمت نظرات بذارم؟ هر کاری کردم دیدم فایده ای نداره نمیشه. اینجا بود که برای اولین بار با وبلاگ آشنا شدم و دیدم همه کارها رو خودش میکنه قالب رو خودش میده بخش نظرات رو خودش گذاشته و ما کافیه که فقط بنویسیم!

بعد ها با نیوک, مامبو, جوملا و وردپرس و smf و ویبالتین آشنا شدم. چندین سایت ثبت کردم.

ولی به جز کلی ضرر چیزی به ما نرسید.

چند وقت پیش داشتم تو گوگل یه مطلبی رو سرچ میکردم که یکهو با یه سایتی مواجه شدم و دهنم وا موند!

آره سایت خودم بود که سال 1384 تو یکی از هاستینگ های رایگان زده بودم و هنوز که هنوزه پاکش نکردن و تو گوگل هستش! الان این شده نماد افتخار من! من میتونم بگم 10 سال پیش وقتی خیلی ها نمیدونستن اینترنت چیه من سایت داشتم. البته این اولین سایت من نبود و قبل از اون هم چندین سایت دیگه در هاستینگ های رایگان زده بودم.

Last edited:

امین69

Registered User
لایک‌ها
359

من قبل از اینکه بفهمم وبلاگ چیه, با وبسایت آشنا شدم. از این سایتهایی که هاست رایگان میدادن هاست میگرفتم.

صفحات همه Static بودن و با Front Page طراحی میکردم. تا اینکه یه سئوال به ذهنم رسید که چطوری قسمت نظرات بذارم؟ هر کاری کردم دیدم فایده ای نداره نمیشه. اینجا بود که برای اولین بار با وبلاگ آشنا شدم و دیدم همه کارها رو خودش میکنه قالب رو خودش میده بخش نظرات رو خودش گذاشته و ما کافیه که فقط بنویسیم!

به جز کلی ضرر چیزی به ما نرسید.

ولی چند وقت پیش داشتم تو گوگل یه مطلبی رو سرچ میکردم که یکهو با یه سایتی مواجه شدم و دهنم وا موند!

آره سایت خودم بود که سال 1384 تو یکی از هاستینگ های رایگان زده بودم و هنوز که هنوزه پاکش نکردن و تو گوگل هستش! الان این شده نماد افتخار من! من میتونم بگم 10 سال پیش وقتی خیلی ها نمیدونستن اینترنت چیه من سایت داشتم. البته این اولین سایت من نبود و قبل از اون هم چندین سایت دیگه در این هاستینگ های رایگان زده بودم.
آدرس پلیز :دی

Sent from my HUAWEI G510-0200

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,372
جون من نخندین من اون موقع بچه بودم. صحبت از حالا که نیست.... یه سایت مذهبی بوده. فکر کنم قصد شرکت تو مسابقه وبلاگ نویسی قرآنی رو هم داشتم. فقط نخندین...

انشای بدی هم نداشتم ظاهرا... پست صفحه اول رو بیخیال....

http://teletext.50webs.com/

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870

بعد ها با نیوک, مامبو, جوملا و وردپرس و smf و ویبالتین آشنا شدم. چندین سایت ثبت کردم.

چند وقت پیش داشتم تو گوگل یه مطلبی رو سرچ میکردم که یکهو با یه سایتی مواجه شدم و دهنم وا موند!

آره سایت خودم بود که سال 1384 تو یکی از هاستینگ های رایگان زده بودم و هنوز که هنوزه پاکش نکردن و تو گوگل هستش! الان این شده نماد افتخار من! من میتونم بگم 10 سال پیش وقتی خیلی ها نمیدونستن اینترنت چیه من سایت داشتم. البته این اولین سایت من نبود و قبل از اون هم چندین سایت دیگه در هاستینگ های رایگان زده بودم.
شانس ات خیلی خوبه
حداکثر زمانی که یه هاست رایگان دووم میاره، 1 سال شایدم یکم بیشتر هست :|

siavashabdollahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
سلام
واقعا حال کردم این فرم رو خوندم همگی موفق باشید
;):general311:

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
هيييييييييي هيچكي يه وبمسترو دوس نداره :general503:
ما بدبخت ترين گروه جامعه ايم :general208:
--------------------
ولي خودمونيما هممون دوست داريم يه شبه درآمد ماهيانه حداقل يه ميليون بدست بياريم :D
------------------
اينم انواع قيافه هامون:
:):(:mad::confused::cool::p:D:eek::oops::rolleyes:o_O:general105::general106::general107::general108::general109::general110::general111::general112::general205::general206::general207::general208::general209::general210::general211::general212::general304::general306::general307::general308::general309::general310::general311::general312::general401::eek::oops::rolleyes::general405::general406::general407::general408::general409::general410::general411::general412::general501::general503::general504::general505::general506::general507::general508::general509::general510::general511::general512::general601::general602::general603::general604::general605::general606::general607::general608::general609::general610::general611::general612::general701::general410::general704::general705::general706::general707::general708::general709::general710::general711::general712:

snitomb

Registered User
لایک‌ها
223
:D
خیلی حال کردم

خندم از رو تعجبه ، تمام پست هارو خوندم تماما مشابه خاطرات منه!

چند تا پیشنهاد :
1. وبمستری که دوست دختر داشته باشه به جایی نمیرسه (یکیشو انتخاب کنید)
2.سیگار نکشید چون باعث میشه موقع عصبانیت از سایت هاتون و ... فقط سیگار آرومتون کنه
3.دوستانی که گفتن فقط ایده مهمه من رد میکنم برای مثال سایت های دانلود زیادی هست اما هرکدوم درآمد و موفقیت خودشون رو دارند البته ایده تو اولویت باشه.
4.واسه کسب درآمد از نت صبر داشته باشید فقط صبر ، بار ها شده خیلی چیز هارو میدونم اما باز با بقیه مشورت میکنم که شاید نکته جدیدی کسب کنم ، مثلا با اینکه میدونم صبر نیازه اما باز سوال میکنم (شما هم اینکارو بکنید)

پیشنهاد ها زیاد هست ، اینجا نمیشه کامل گفت تاپیک استارتر خراب میشه

در آخر > مشکلات مانند دست اندازهای جاده کمی از سرعتتان کم می کند، اما از جاده صاف بعد از آن ، لذت خواهید برد . زیاد روی دست اندازها توقف نکنید. به حرکتتان ادامه دهید.
موفق باشید

ali.ahvaz

Registered User
لایک‌ها
63
:D
خیلی حال کردم

خندم از رو تعجبه ، تمام پست هارو خوندم تماما مشابه خاطرات منه!

چند تا پیشنهاد :
1. وبمستری که دوست دختر داشته باشه به جایی نمیرسه (یکیشو انتخاب کنید)
2.سیگار نکشید چون باعث میشه موقع عصبانیت از سایت هاتون و ... فقط سیگار آرومتون کنه
3.دوستانی که گفتن فقط ایده مهمه من رد میکنم برای مثال سایت های دانلود زیادی هست اما هرکدوم درآمد و موفقیت خودشون رو دارند البته ایده تو اولویت باشه.
4.واسه کسب درآمد از نت صبر داشته باشید فقط صبر ، بار ها شده خیلی چیز هارو میدونم اما باز با بقیه مشورت میکنم که شاید نکته جدیدی کسب کنم ، مثلا با اینکه میدونم صبر نیازه اما باز سوال میکنم (شما هم اینکارو بکنید)

پیشنهاد ها زیاد هست ، اینجا نمیشه کامل گفت تاپیک استارتر خراب میشه

در آخر > مشکلات مانند دست اندازهای جاده کمی از سرعتتان کم می کند، اما از جاده صاف بعد از آن ، لذت خواهید برد . زیاد روی دست اندازها توقف نکنید. به حرکتتان ادامه دهید.
موفق باشید

لامصب جاده کار من کلا خاکیه ! یه چند وقتیم هست کلا بسته شده

ali.ahvaz

Registered User
لایک‌ها
63
فدات داداش آقایی
یه نکته هم من اضافه کنم
هیچ وقت سایت شریکی نخرید یا راه نندازید

mehrdad0098

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
خیلی جالب بود :D

کلی چیز یاد گرفتم

ممنون

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
اقو مگه این بخش قوفول نیست ؟
پس چرا میشه پست داد ؟
ولی انصافا خاطراتت خیلی باحال بود
منم مثه شما بودم تقریبا 12 سال پیش وارد نت شدم.
الان دو ساله که در آمد 6 میلیون در ماه دارم اما بازم رازیم چون خیلی از پولام تو نت هدر رفت...
شوما از کلاه برداری از مردم (3 میلیون از بنده) ماهی این قدر پول در میاری ؟
یا با سئوی 50 تومنی ؟
:eek:
هیییییییییییییی ...
با کی شدیم وب مستر :confused:
این هم چهرم پس از خوندن این تاپیک :general210:

kurd@

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به میلادی یادمه از سال 2000 اینا بود اومدم نت از زمان یوزر روم های یاهو ! چند سال فقط تو یاهو کارم ویسی کشی و فریز و بوت و سرگرمی بود بعد شروع کردم به ه/ک (کلاینت) چندسالم اونو انجام دادم :D یه وبلاگم از میهن بلاگ یادش بخیر ساختم به اسم dba*** بازدیدم تو 6000 تا اینا بود بعد یه فیلم از یه بازیگر ایرانی بود پخش شد گذاشتم بازدید شد روزی از 12000 تا 15000 اینا بعد ف/یلتر بعد پست رو پاک کردم به امید بازگشت به حالت عادی که یه روز ایدی یاهو یکی از مدیرا میهن بلاگ رو پیدا کردم باهاش چت کردم مشکلو گفتم گفت به به الان به خدمتت میرسم :D زارت زد کل بلاگو بست :D با یه پسر مشهدی تو یاهو اشنا شدم به اسم رضا ایدیش بود reza sabzi که امیدوارم به شکلی این پست که اسم ایدی قدیمی شو زدم پیدا کنه و خیلی دلم براش تنگ شده، سایت زیاد داشت کارش خوب گرفته بود بعد با هم یه برنامه هک به اسم ayospy که ماله خیلی وقت پیشه کیلاگر بود خریدیم کلی سایت بزرگ از بروبچ وب مستر ادد لیست زدیم :D تا یه مدت بای نت دادم
الانم چند ساله دارم خودمو میکشم هر سایت میزنم از 3000 ایپی بالاتر نمیاد :| نوه عمم که اگه زن داشتم بچم همسنش بود الان با چند نفر سایت زدن موتور 21 میلیونی زیر پاشه و اپارتمان خریده و... که نصف تجربه منو نداره البته اعتراف میکنم تنگه ماله اون مثه من نیس :D
دیروز یه سایت با یه اسکریپت متفاوت زدم روز دوم که وب گذر نصب کردم 50 ورودی از موتور جستوجو اورد خدا رحم کنه بگیره :D کلا من برای کار وب مستری زحمت نکشیدم و خودمو خسته نکردم این مدت که دنبال ه/ک بودم درامدا خوبیم داشتم که الان توبه کردم و سربه راه شدم :D چون جدا حرامه اندر حرامه و کثیف که تازه پی بردم چوبشم خوردم :D هر کسم بگه هکر داریم درست کاره و ادم جدا مشکل داره ! کلا به نظر من بیخیال همه چی شید ،بیاید نت چند فیلم خنده دار تو اپارات ببینید یه سر به فیض دوغ بزنید سریال و فیلم جدید دانلود کنید دوستای جدید پیدا کنید اینور اونور ،سیگار نکشید:D بسی خوش باشید پول خدا میرسونه .
kurd [at] asia. com

aalirezaa1376

Registered User
لایک‌ها
455
آقو خیلی آقویی :)

خدایی خوشم اومد :general105:

behesht8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آقو یون... خیلی باحالین:)
خوشمان آمد... و استفاده کردیم.:general310:

امیدوارم همگی ما وبمستران موفق باشیم...;)

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

bankisi

Registered User
لایک‌ها
33

راستی آدرسش چیه؟ بگو ما هم بریم ببینیم بخندیم

بالا