برگزیده های پرشین تولز

خاطرات وبمستری من ( وبسایت داری و .... ) له له شدم یعنی

bankisi

Registered User
لایک‌ها
33
خیلی به ما حال دادی آقو
به خدا کلی خندیدم
و کلی درس گرفتم
البته من یه تازه واردم از رنکم توی انجمن معلومه!

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
هی هی گفتی هاااا. خدا لعنت کنه مخابراتو با اون دیال آپ و اینترنتش و گور بابای دیال آپ هوشمند

speed24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سرچ کنید مقایسه اینترنت ایران با اینترنت پاکستان

mehrad karimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خاطرات بسیار جالبی بود
من هم داشتم ازین خاطرات و خیلی تجربه ام کمه. حدود 2 تومن ضرر کردم ول کردم :D
کار من فیس بوغ بود صفحه فیس بوکم واسه مد و زیبایی بود اولاش خوب بود درآمد داشتیم ولی خوب استفاده نکردم رفتم سراغ سایت ینی لقمه بزرگ و بدی برداشتم. امیدم به فروشگاهش بود یه تومن جنس خریدم همش نصیب دخترای خانواده و اطرافیان شد. تا سی هزار تا بازدید هم رسیدم میانگین بازدیدم 10 هزار تا بود با کمک فیس خوب اومدم بالا ولی کل امیدم به فروشگاه بود و چون راضی کردن ایرانیا سخت بود خورد تو ذوقم سر دو ماه پیچیدم به بازی و بستم و دیگه هم نرفتم سمتش :(

dasttala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
آقو چه جالب حالا ما چیکار کنیم به دچار کلید اسرار چاره به چار نشیم؟ :)

dasttala

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
مهرداد داداش تو نزن تو ذوقمون ما جونیمو 95 سال سن داریم میخوایم تجربه کسب کنیم

p30pool

Registered User
لایک‌ها
369
خیلی عالی بود تاپیکت دوست عزیز لذت بردیم ...

منم تو این 7 سال که وبمستری میکنم هزاران راهی رو رفتم که خیلی ها الان دارن استارتشو میزنند

تواین هفت سایت ایو یاد گرفتم :
وبمستری یعنی تجربه و صبر زیاد ، وبمستری یعنی ایده های ناب و قدرت بازاریابی و تخصص و اعتبار

segaone11

Registered User
لایک‌ها
72
داداش دمت گرم خیلی حال کردیم.

broken_heart

Registered User
لایک‌ها
6
خوب بود تمام پست ها رو خوندم و خاطراتم زنده شد! منم هنوز بعد از گذشت سال ها دارم توی این راه پیش میرم و هنوز خودم رو آدم موفقی نمیدونم :(

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
فقط پست اول تایپیک رو خومدم کپی خودم هستی :D

rasoulabedi

Registered User
لایک‌ها
60
داداش خدا از به بعد شانست رو خوب کنه

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
:general601:

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
اولین دانلودی....
کلا بیشتر سایتهای فارسی امروز ماله دهه هفتادیاست چون دغدغه چیزی ندارند و همه کاراشون و بابا و مامانشون انجام میدن ولی دهه شصت فقط دنبال اموزش و نون گرفتن واسه خونه و تو صف نفت وایستادن و اینا بودیم وقتی که ازاد شدیم الان حوصله سایت زدن و مدیریتش نداریم...

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
اقا یه زمانی من قصد زدن شرکت بازی سازی داشتم که نشد ولی برعکس شما من سرمایه اش را داشتم ولی تخصص ان را نداشتم :D
شما سعی کردی بازی هایت رو داخل پلی استور گوگل قرار بدی؟

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
اقا یه زمانی من قصد زدن شرکت بازی سازی داشتم که نشد ولی برعکس شما من سرمایه اش را داشتم ولی تخصص ان را نداشتم :D
شما سعی کردی بازی هایت رو داخل پلی استور گوگل قرار بدی؟
چند سال پیش یادمه خواستم بذارم که اصلا نمیذاشت از ایران عضو بشی؛ بعد هم که با پروکسی مروکسی رفتم دیدم میگه باید یه مبلغی رو واریز کنی که حساب دولپرت فعال شه؛! دیگه منم دیدم نمیشه از ایران پرداخت کرد بیخیالش شدم :general107:. با مبغلش مشکل نداشتم چون میارزید؛ ولی خو حساب مساب خارجی میخواست منم نداشتم.
ولی از رفقای خارجی هر کی گذاشت؛ حتی گوز ترین بازی با ضایع ترین گرافیک و پِلی؛ که خود سازندش تو چت قسم میخورد 4 روز وقت برای ساختش گذاشته حسابی هیت گرفت. :general509::general510: مخصوصا اون سال های اول.

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
چند سال پیش یادمه خواستم بذارم که اصلا نمیذاشت از ایران عضو بشی؛ بعد هم که با پروکسی مروکسی رفتم دیدم میگه باید یه مبلغی رو واریز کنی که حساب دولپرت فعال شه؛! دیگه منم دیدم نمیشه از ایران پرداخت کرد بیخیالش شدم :general107:. با مبغلش مشکل نداشتم چون میارزید؛ ولی خو حساب مساب خارجی میخواست منم نداشتم.
ولی از رفقای خارجی هر کی گذاشت؛ حتی گوز ترین بازی با گوز ترین گرافیک و پِلی؛ حسابی هیت گرفت. :general509::general510:
اقا اگر دوست داری تو پخ اسم بازی رو برای من بفرست من تو تایلند حساب بانکی دارم، خوده من هم دوست دارم بدونم به چه شکل انجام میشه، هم فال هست هم تماشا

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
اقا اگر دوست داری تو پخ اسم بازی رو برای من بفرست من تو تایلند حساب بانکی دارم، خوده من هم دوست دارم بدونم به چه شکل انجام میشه، هم فال هست هم تماشا
الان که تعطیل کردم سایت ها و بازی ها رو. (اینا همه بازی های چند نفره انلاین بودن که نیاز به سرورهای خرکی داشتن! بدون سرور اجرا نمیشدن اصلا! هزینه سرورها اگه کمرشن نبود تعطیلشون نمیکردم. همون رو موبایل هم که میخواستن اجرا بشن باید اول به سرور کانکت میشدن؛ حریف پیدا میکردن و...)

الان کانال هایی دارم از کشورای دیگه؛ ولی دیگه بازی ای ندارم که بخوام بفرستم رو پلی استور یا اپ استور... :confused::(
همیشه یه جای کار میلنگه. یه وقت کانال نیست ولی بازی هست. یه وقت کانال هست ولی بازی نیست :D:general404: یه وقت پول هست یه چیز دیگه نیست! یه وقت اونو هست مدرک نیست! مدرک هست یه چیز دیگه نیست و خلاصه این چرخه ادامه دارد...

اینم خاطرات ما بود خلاصه....:confused:

ادیت: روال کار شباهت زیادی به همین "کافه بازار" خدمون داره!

Mojtaba Tb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
خیلی باحالی داداش ...
اطلاعاتت خیلی بالاست و از طرز فکرت خوشم اومد ♥
اگه هزینشو داشتی خیلی خوبه بعضی بازی های آنلاین میشه درآمد خوبی ازش در آورد ...
مثل myfc و ..... که خوب پول در آوردن ...

بالا