برگزیده های پرشین تولز

خاطرات پيدا كردن چيزی...

تا حالا چيزي پيدا كرديد؟

• Total voters
    25

&&&

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
سلام
بيايد خاطرات چيزايي كه پيدا كرديم تعريف كنيم مثلا پول يا اشياء ديگه كه تو خيابون يا جاهاي ديگه پيدا كرديم
حتما لارم نيست چيز با ارزش بوده باشه...

&&&

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
يكي ازين خاطرات كه واسه خودم اتفاق افتاد مربوط ميشه به 7 سال پيش
زمستون خيلي سردي بود و برف باريده بود و سطح زمينو پوشونده بود البته يه جاهايي هم زمين معلوم بود . معمولا هر چند وقت يكبار گاز قطع ميشد و بعد از اينكه دوباره ميومد بايد ميرفتيم و عمل"هواگيري" انجام ميداديم
يه بار كه رفتم هوا گيري كنم به محض باز كردن در حياط ديدم يه دستبند سنگين طلا تو فاصله نيم متري جلو در افتاده
سريع اينور و اونور رو نگاه كردم خبري نبود گذاشتم تو جيبم هواگيري رو كردم اومدم تو خونه. دست بنده حدود 12 تا ربع سكه بهش آويزون بود و طرح سنتي داشت . به پول الان حدود 10 مليون ميارزيد ..
خلاصه بعد از چند روز معلوم شد مال همسايه بوده بهش پس داديم ...
16_14141614773759951.png

يه بارم كلاس پنجم ابتدايي بودم داشتم برميگشتم خونه يهو تو برفا يه شيء قرمز ديدم در آوردم ديدم انگشتر نقره هست با نگين قرمز...

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
یه بار رفته بودم تو بیابانهای اطراف شهر پیاده روی کنم که یک دانه لوله ی پیتوت هواپیما پیدا کردم ولی بر نداشتم
crazy.gif

PG co

Registered User
لایک‌ها
660
یکبار که راه مدرسه را پیش گرفته بودم توی راه یک دانه ریموت کنترل ضبط و پخش ماشین پیدا کردم از این کوچولا که سیاه بود و رنگ دکمه ها ابلی
بسیار خوشحال شدم وبرداشتمش و اخر هم خرابش کردم

Mr.mohandes

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
خدا خیرت بده ما هر روز یچیزی پیدا می کنیم کدومش رو بگم برات
کیف پول تو خیابون پیدا کردم چند بار به صاحبش تحویل دادم
گوشی تلفن پیدا کردم و...

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
ما یبار با رفقا بودم یه کیف زنونه پیداکردم 30ت پول توش بود با یه گوشی.
گوشیو بردم فروختم 250
30ت هم برداشتم به رفیقامم ندادم:general412:
مملکته داریم؟

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
چند وقت پیش نزدیک خونمون یه خشاب رم پیدا کردم شکسته بود بازش کردم دیدم توش یه رم میکرو هست بردم خونه گذاشتم رو رم ریدر دیدم سالمه اولش فکر کردم 8 گیگه ولی بعدا فهمیدم 2 گیگ بیشتر نیست خالم گرفته شد. توش فیلمهای جلوی در خونه بود مثل اینکه قبلا رو آیفون تصویری استفاده کرده بودن.

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
یه بار تو راه مدرسه صبح همچی خواب الود بودم دیدم یه پارچه طوری افتاده رفتم جلو دیدم یه چاقوی خیلی باحال کماندویی تو جلد پارچه ای بافته شده بود فک کنم از کیف کسی اقتاده بود خلاصه هنوزم دارمش بعد از تقریبا 14 سال

My own Life!

PG co

Registered User
لایک‌ها
660
یکبار یک توله سگ گران قیمت پیدا کردم و خیلی خوشجال شدم چون در بازار مولوی فروختمش

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,595
یه بار تو دانشگاه عین بچه ادم درسمونو میخوندیم بعد یهو یه چیزی پیدا کردیم که کاش چشمم در اومده بود ولی ... هنوزم که هنوزه میخوایم بزاریمش سر جاش ولی نمیشه... :general504:
میگن ابی که از جوب بره و این حرفها، همینه...

signall

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3,742
حدود 8 سال پیش یک گوشی نوکیا n95 پیدا کردم صاحبش زنگ زد و رفتم بهش پس دادم
فقط همین :general710:

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,310
حدود 26 سال قبل 50 تومن با برادرم پیدا کردیم.زمان بدبختی و بیچارگی ملت بود.یادمه حقوق بابام اون زمان 5000 تومن بود.با اون 50 تومن یک هفته پادشاهی میکردیم.هر روز ساندویچ و نوشابه و اخر هفته هنوز نصف پول باقی مونده بود.
یک بار هم بچه بودیم گنج پیدا کردیم که یکی از بچه ها گولمون زد و فرستادمون دنبال نخود سیاه.بعد یهو از اون محله رفتند و وضعشون خوب شد.همونجا بعدا چند باری کوزه های پر از طلا پیدا شد.
یک بار هم یک گوشی پیدا کردم دادم صاحبش.
خیلی وقتها خواب میبینم پول پیدا میکنم.از تو زمین همینطور پول میاد بیرون و من جمع میکنم.مثل کارتون پینوکیو که پولهاشو کاشت تا درخت پول در بیاد.

امیر.ع

Registered User
لایک‌ها
244

goldenrule

Registered User
لایک‌ها
165
سلام
بيايد خاطرات چيزايي كه پيدا كرديم تعريف كنيم مثلا پول يا اشياء ديگه كه تو خيابون يا جاهاي ديگه پيدا كرديم
حتما لارم نيست چيز با ارزش بوده باشه...

چند سال پیش پول عیدیم را در مسیر خانه خاله ام گم کردم... بعد از میهمانی پیرم در آمد تا تونستم در مسیر برگشت پیداش کنم. مسیر رفتم رو زیر و رو کردم برایه 5 هزارتومان:general711:.

aren8

Registered User
لایک‌ها
63
یه بار تو تاکسی موبایل پیدا کردم زنگ زد رفتم تحویل دادم به صاحبش 2 ساعت تشکر میکرد طفلی

behhnamm

Registered User
لایک‌ها
544
بنده یک بار یک سگ پیدا کردم ازین مامانی های فسقلی بعد چند صاعت صاحابش پیدا سد یک پسر نوحوان بود اومد برد

Edare-Agahi

Registered User
لایک‌ها
433
چند بار کیف پول پیدا کردم و با هر بدبختی بود صاحبشو پیدا کردم . اینکه میگم با هر بدبختی واقعا یکی رو با بیچارگی پیدا کردم از رو شماره همسایه و از محل رفته بودن و اینور و اونور و شماره رو پول و ...
اما این اواخر کیف پولمو گم کردم . کارت پایان خدمت . کارت ملی . دو تا گواهینامه . سه تا عابر بانک . 200 هزار تومن پول و قیمت خود کف 200 هزار تومن
شماره هم توش بود
هیچ بی ناموسی بهم زنگ نزد ! سه ماه در به در کارت هامم
مطمئنم هستم که پیداش کردن وسط شهر گم شد نزدن مطمئنم گم شد چون اعصابم خورد بود کرایه تاکسی رو دادم و گذاشتم تو جیب کاپشن . کاپشن رو دست گرفتم افتاده !
بعد اون ماه پیش یه کیف پول پیدا کردم تمام این موارد که گم کردم + چند تا چیز دیگه توش بود
نشستم دونه دونه محتویاتشو اتیش زدم ! همه چیشو
از این به بعد هرچی پیدا کنم حتی اگه صاحبش خونه بغلیم باشه اتیش میزنم

ali2040

Registered User
لایک‌ها
193
سلام به همه.دوره راهنمایی پول پیدا کردم و ارزش زیادی نداشت حدود 1000 تومن.یه دفعه دیگه هم پیدا کردم تراول 50هزاری بود .یه دفعه هم 4تا تراول که میشد 200هزارتومن از جیبم افتاده بود که یکی پیدا کرده بود بهم پس داد.

بالا