برگزیده های پرشین تولز

خاطرات کنکور و دوران پیش دانشگاهی

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
واسه نهايي ها سه روز نخوابيدم و بعدش ايمقدر حالم بد شد كه رفتم بيمارستان!
ماملنم خيلي ازم مراقبت ميكرد و منم طولش ميدادم و تا ٢ هفته مقت خوري ميكردم !

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
واسه نهايي ها سه روز نخوابيدم و بعدش ايمقدر حالم بد شد كه رفتم بيمارستان!
ماملنم خيلي ازم مراقبت ميكرد و منم طولش ميدادم و تا ٢ هفته مقت خوري ميكردم !

خرخوونه بدبخت :D
من هيچي نخوندم,مثل خان هم ديفرانسيل تك ماده زدم و دارم چوبشو توي دانشگاه ميخورم.اونم رشته ي برق و مخابرات اي سخته :| اي سخته :| درسته دانشگاه ازاد هست ولي دانشگاه ازاد شيرازه و يه 25 صدم نميدن نامردا.
من واسه دولتي رفتم نشستم سر جلسه و تقريبا 1.5 ساعت بودم.بعدش اومدم بيرون تا دفترچه اختصاصي دادن.رتبم شد 22 هزار رياضي.
مرد و مردونه 2 هفته هيچي نخوابيدم و نشستم واسه ازاد چيزاي مهم رو خوندم و تست زدم يعني در 24 ساعت 3ساعت بيشتر نميخوابيدم و ازاد شيرلز رشته ي برق و مخابرات اوردم.با رتبه ي 90.
بدون سهميه :)))

Ysmn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که رشتم گرافیک بود وسط سال عوض کردم رفتم زبان . کلا تا قبل ترم اول درسای تخصصی هنر رو میخوندم ولی بعدش خسته شدم
و کم کم نظرم به مترجمی عوض شد. نه که به ناچاری برم کلا زیاد علاقه داشتم و خوب هم بودن و کلا زیرنویس میزدم . دیگه بعد عید شروع کردم به خوندن دینی و ادبیات ؛ زبانم که چ تخصصی یا عمومی فول بودم . من بعد دبیرستان دیگ خسته شدم و این دوره های دوست بازی شروع شد و منم درس نخوندم
سر همینم کسی باور نمیکرد من دارم واس کنکور میخونم . بابامم هی بهم استرس میداد تو کم میخونی
ولی خب آخر تونستم تهران قبول شم و پشیمونم نیستم . کلا من همش بیرون بودم با دوستام .
از پیش دانشگاهی نگم که همش سه روز در هفته بود که بعد عید دیگه نرفتیم تا واس کنکور مثلا بخونیم و همشم لش و خواب ، آخرم معلمامون بهمون واس ترم دوم نمونه سوال دادن از رو اون خوندیم . و بهترین بخشش واس من اینجا بود ک دیگه ارشد مدرسه بودیم و همه ما رو قلدر مد حساب میکردن :general206: هیچکی حرف نمیزد و یه قسمت خوبشم اونجایی بود ک لازم نبود با یونیفورم گشاد خود مدرسه هلک هلک بیایم مدرسه . شیک و مجلسی با مانتو بیرون لش میکردیم مد . کلا بهترین بود پیش ولی خیلی هم سخت بود .
من که واس روز کنکور قرص خواب آور خوردم چون کلا من شبا درس میخوندم ساعتای ۱ تا بستگی داشت چقدر طول میکشید ۴/۵/۶ . سر همینم میدونستم خوابم نمبره و خوردم و بیهوش تا فرداش موفق باشید

mortezakamran78

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من امسال تازه کنکور دارم خیلیم استرس دارم چیکار باید بکنم

dr.nzri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واااي من امسال كنكور دارم با اين كه درسم خوبه ولي ميترسم رشته مورد علاقم قبول نشم هركي ميخاد بره دبيرستان مياد تجربي

بالا