• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خاطرات گذشته(اما ورژن جدید)

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سلام دوستان....امروز تصادفی توی نت یه بازیهایی دیدم که شدیدا منو یاد دوران طفولیت انداخت :D :lol:
بازیهایی که نه گرافیک انچنانی داشت نه چیزی اما خیلی حال میداد..حودمونیم tv game و atari هم دورانی داشت واسه خودش ..بگذریم
دوستای بازی خور زمان سگا این لینکی که میزارم رو ببینن ....لا اقل من اینارو توی ایران ندیدم...بازی معروف شورش اما ورژن هایی که نمیدونم واسه چه کنسولی ساخته شده بوده !!!!!شاید دریم کست!!!! متاسفانه لینکهاش اکسپایر شده من به زحمت یکیشو توی نت پیدا کردم Beats of Rage که همون شورش هست و رو pc میشه بازی کرد :D اگه خواستین لینکشو میزارم ... کسی از دوستان اطلاعی از این بازیها داره? از کجا اینارو دانلود کنیم...حالا لینک رو ببینید ...نمیدنم شما هم از دیدن اینا مثل من ذوق زده میشید یا نه :p
اینم لینک http://borrevolution.vg-network.com/cmods.htm

کامبت و rage of street رو ببینید....:blink:

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
ايييييييييييييييي ول اقا دستت درست عجب سايت توپي بود :happy: ممنون . يه زحمت هم بكشين توي تاپيك مورتال كامبت ( فرهنگ و هنر - سريالهاي تلوزيوني - مورتال كامبت شروع كننده تاپيك : توماس آنجلو ) عكس بازي و لينك دانلودشو بذارين :happy: من خواستم بذارم اما ديدم حق خوري ميشه ! پس خودتون استادش كنين :cool:

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
ايييييييييييييييي ول اقا دستت درست عجب سايت توپي بود :happy: ممنون . يه زحمت هم بكشين توي تاپيك مورتال كامبت ( فرهنگ و هنر - سريالهاي تلوزيوني - مورتال كامبت شروع كننده تاپيك : توماس آنجلو ) عكس بازي و لينك دانلودشو بذارين :happy: من خواستم بذارم اما ديدم حق خوري ميشه ! پس خودتون استادش كنين :cool:

واسه کنسول سگا؟ کدوم یکیش؟:eek:
من این یکه تو این سایت (معرفی کردم) و عکسشو دیدین ندارم اگه پیدا کردید به خودمم بدید :happy: اما سگاشو دارم

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
واي چه خاطره هايي داره از جلوي چشمام رد مي شه

بالا