برگزیده های پرشین تولز

خاطرات یاهو !Yahoo

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
الان مث یاهو چیزی ک شلوغ باشه چی هس؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
الان مث یاهو چیزی ک شلوغ باشه چی هس؟
اینا فقط عصر به بعد شلوغ میشن
روم های ایرانی دارن
البته آخرین باری که لاگین کردم قبل از اومدن تلگرام بود الان نمیدونم چه خبره

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
راستی ی سوال دایل آپ هنوز جایی از کشور فعاله؟

omidsolo

Registered User
لایک‌ها
732
راستی ی سوال دایل آپ هنوز جایی از کشور فعاله؟
کانکشن فاکس/فکس/نمابر اتصال Dial-up هست و اگر نیاز به ارسال فکس با کامپیوتر باشه فکس مودم Dial-up لازم دارید، جدای اون موارد دیگری هم هست که از کانکشن Dial-up استفاده میشه، در مورد اینترنت آمارهای ایران رو نمیدونم ولی در امریکا هنوز حدود ۳٪ کاربران در برخی مناطق از Dial-up استفاده میکنن

behnam501

Registered User
لایک‌ها
788
یاد باد آن روزگاران یاد باد , اولین گرل فرند خود را در یاهو یافتم , در واقع اون منو یافت من تو این فازا نبودم خدافظی کردیم بعد دوباره پیام داد همین ؟ گفتم چی پَ ؟ گفت شمارمو نمیگیری ؟ گفتم خوب باشه بده گفت نصف شب زنگ میزنم

گرفتم خوابیدم نصف شب اس ام اس داد از خواب پریدم نوشته بود : بیداری ؟ گفتم آره , فرستاد call me

زنگ زدم یک ساعت کرسی شعر تفت داد یادش بخیر بچه بودم چند سال ازم بزرگتر بود اولین تجربه ارتباطم با جی اف بود فکر میکردم قراره باهاش ازدواج کنم.

بعدها توی یاهو حرفه ای تر شدم با برنامه سوپرا میومدیم امکاناتش خیلی بیشتر از یاهو بود ولی به خود یاهومسنجر متصل بود و محتواش فرقی نداشت. بکس میزدیم شبانه روزی آنلاین بودیم , من روم 145 میرفتم. هر روم معمولا یه سری بکس ثابت داشت اکثریت هم طبق شهر و استان بود. اون زمان شاخ اینستا نداشتیم شاخ یاهو داشتیم , یه بچه نونی بود به اسم "رضا هلند" این شاخ یاهو بود هرجا میرفتیم اسم این بود مثل همین شاخ های اینستا هم فقط داشتن بهش فحش میدادن آخرم نفهمیدم چه خری بود.

بعد جالبیش این بود که تمام رومهای آسیا همش مال ایران بود. 150 تا روم داشت ایرانیا این 150 تا رو بین خودشون تقسیم کرده بودن غیر ایرانیا هیچ آسیایی دیگه ای توش نبود. ملت از همون زمان ید طولایی داشتن در "ندیدگی" درست مثل همین الان که تلگرام و واتس آپ و وی چت و . . . قبضه کردن و ایران جزو 3 کشور اول در استفاده از این برنامه هاست.

فرهنگ هم که چه عرض کنم , پاتو میذاشتی توی روم یا فحش بود و دعوا , یا دنبال سس بودن یا نون بچه. طرف میومد یه پیام رو هی تکرار میکرد. مینوشت گی چاق بالای 50 سال از تهران پی ام بده. طرف همجنسباز بود دنبال پیرمرد میگشت , یعنی کساخیلی توش بودن.

افغانیه میومد توی روم ایرانیا بهش فحش میدادن که چرا اومدی اینجا , افغانیه میگفت آخَر اِی سیمکَش کُجایَ انجا نیوشته است که مالَ ایران است اینجا نیوشته Asia

یادش بخیر

BRB

خدافس

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,185
اپ های مسنجر موبایل مثل وایبر و وتساپ دلیل اصلیش بود با مدیریت بد. میتونست یه اپ بده بیرون منتها نکرد بعدشم که یکسری هک لو رفت
اولیش نیمباز بود فکنم..

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
کارت اینترنت
_۲۰۲۳۴۱-jpg.1034500

کارت اینترنت با اینترنت شبانه رایگان! الان که فکر میکنم نصف شب بیدار میشدم فقط بخاطر این کلمه رایگان چقدر احمق بودم چون اینترنت دیال آپ رو به خواب ترجیح داده بودم اونم رایگان نبود پالس مخابرات حساب میشد . 15 سال پیش قبض تلفن اومد 20 هزار تومن! اون زمان با 500 هزار تومن میشد یه پیکان خرید حالا حساب کنید 20 تومن چه پول زیادی بود واسه تلفن
اینترنت دیال آپ هوشمند بماند ، کسی استفاده میکرد باید هم قیمت کامپیوتر پول قبض مخابرات رو میداد
فقط یوزر پسورد نداشت نمیدونم ربطش به هوشمند چی بود؟! فقط برای تلکه کردن جیب ما بود

Last edited:

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
من با کارت لوتوس میرفتم اینترنت،
تو یاهو مسنجر از پسرا زیاد شارژ گرفتم،ی عکس دختر میزاشتم ۱ ساعت چت میکردم اخرم ی شارژ هزاری میگرفتم خخخخ
ی پسره خیلی لارج بود شارژ ۵ داد خخخخ
این داستان برای فک کنم ۱۳,۱۴ سال پیشه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
_۲۰۲۳۴۱-jpg.1034500

کارت اینترنت با اینترنت شبانه رایگان! الان که فکر میکنم نصف شب بیدار میشدم فقط بخاطر این کلمه رایگان چقدر احمق بودم چون اینترنت دیال آپ رو به خواب ترجیح داده بودم اونم رایگان نبود پالس مخابرات حساب میشد . 15 سال پیش قبض تلفن اومد 20 هزار تومن! اون زمان با 500 هزار تومن میشد یه پیکان خرید حالا حساب کنید 20 تومن چه پول زیادی بود واسه تلفن
اینترنت دیال آپ هوشمند بماند ، کسی استفاده میکرد باید هم قیمت کامپیوتر پول قبض مخابرات رو میداد
فقط یوزر پسورد نداشت نمیدونم ربطش به هوشمند چی بود؟! فقط برای تلکه کردن جیب ما بود
اگه کات میزدی که دیگه پول تلفن نمیوفتاد تا جایی که یادمه مگه از این سرویس های بدون کارت وصل میشدی

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
اگه کات میزدی که دیگه پول تلفن نمیوفتاد تا جایی که یادمه مگه از این سرویس های بدون کارت وصل میشدی
پالس مخابرات در هر شرایطی میومد
اون که بدون کارت بود الاوه بر هزینه پالش ، یه پول بیشتری هم باید میدادی

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
ی نرم افزاری بود اگه کسی زنگ میزد میفهمیدی بعد از اینترنت خارج میشدی...

بالا