برگزیده های پرشین تولز

خالق Star Citizen: کنسول Xbox One نوعی از گروه TV است و PS4 ماشین بازی بهتریست

PS3.ONE

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
354
617x.jpg

Chris Roberts خالق و سازنده Star Citizen در گفتگویی پیرامون ویژگی های بازیها و کنسولهای نسل تازه وارد نظراتی داده که قابل تامل است.او در طی مصاحبه ای با سایت gamingbolt اظهار داشته:

"من برای چیزی که آنها با PS4 و Xbox One نسبت به آنچه در گذشته (PS3 و XBOX 360) انجام داده اند بسیار خوشحالم.به طور اساسی اینها یک PC هستند و عملا وضعیت بهتری را برای گیمرهای PC بوجود می آورند.در حال حاضر یک بازی ساخته شده روی کنسولهای نسل بعدی " عینا یا نزدیک به یک بازی PC واقعی است . بنابراین من قصد دارم برخی تکنولوژیهای پویایی را که در این 7 سال برای بازیهای قدرتمند ساخته شده اند و بصورت پورتهای نصفه و نیمه هستند و هنوز هم برای PC کارایی دارند را بدست آورم و از آنها برای بهینه کردن کارهایم بهره ببرم"
در ادامه صحبتهای Chris Roberts " بعنوان کسی که بازیش برای پلتفرم های ویندوز مایکروسافت منتشر می شود او چیزی گفت که کمی دور از انتظار و شاید عجیب بنظر میرسید:
"اما به عقیده من این ایده خوبی است...مطمئنا این کنسولهای نسل تازه وارد بعنوان یک اسباب مجهز high end واقعی نیستند ولی برای این پولی که شما میپردازید واقعا نمی توانید بیشتر از این انتظار داشته باشید و بر این ارزش غلبه کنید و پیشرفت کنید (منظور توقع قدرت بیشتر کنسولهای نسل بعد از PCهای High End) ...به طور اساسی سونی و مایکروسافت در حال فروش سیستم هایی با هزینه ای نزدیک به هم هستند.من با این کنسولهای جدیدتری که تازه آمده اند نسبت به کنسولهای پیشین بسیار خوشحالتر هستم.میخواهم بگویم این Xbox One نوعی از جنس یک TV یا کالایی غیر گیمی است و این PS4 ماشین بازی بهتری است."

بالا