برگزیده های پرشین تولز

خاموشی و ریست پیاپی

IT Fars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک دستگاه Imate Jam که مال یکی از دوستانم هست مرتب در طول روز خاموش یا ریست میشه، البته خاموشی بیشتر از ریست هست.
باتری رو عوض کردیم جواب نداد هارد ریست و انگولک های نرم افزاری تا دلتون بخواد انجام دادیم، به دستور آقا حسین در چند تاپیک دکمه ی پاور رو واسه مدتی نگه داشتیم و خلاصه هر کاری رو که به فکرمون رسید انجام دادیم ولی همچنان خاموش میشه.:)
معمولا هر 1 ساعت یا دو ساعت خاموش میشه. البته ثابت نیست مثلا ممکنه الان گوشی رو روشن میکنید 10 دقیقه بعد از جیبتون میارید بیرون میبینید که خاموشه.

ممنون میشم نظرات و پیشنهادات خودتون رو مطرح کنید.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
یک دستگاه Imate Jam که مال یکی از دوستانم هست مرتب در طول روز خاموش یا ریست میشه، البته خاموشی بیشتر از ریست هست.
باتری رو عوض کردیم جواب نداد هارد ریست و انگولک های نرم افزاری تا دلتون بخواد انجام دادیم، به دستور آقا حسین در چند تاپیک دکمه ی پاور رو واسه مدتی نگه داشتیم و خلاصه هر کاری رو که به فکرمون رسید انجام دادیم ولی همچنان خاموش میشه.:)
معمولا هر 1 ساعت یا دو ساعت خاموش میشه. البته ثابت نیست مثلا ممکنه الان گوشی رو روشن میکنید 10 دقیقه بعد از جیبتون میارید بیرون میبینید که خاموشه.

ممنون میشم نظرات و پیشنهادات خودتون رو مطرح کنید.

بزرگوارا شما مشگلت چیز دیگست به نظر من:blush:

شما این کاری که میگم انجام بده:)اول نگاه کن که اون 3 تا پین آهنی که از دستگاه به باطریتون اتصال داره دقیقا سر جاشون هست یا نه وقتی بود باطری رو سر جاش قرار بده و ببین پین ها به محل اتصال وصل هست یا نه:blush: وقتی وصل بود باطری رو با چسب نواری محکم (چوری که تکان نخوره از جاش)به بدنه محکم کن خلاصه نوار پیچش کن اکر محکم شد فکر کنم دیگه مشگل خاموش شدن و ... رو نداشته باشی و اونجاست که میشه گفت مشگل محل اتصالها بود:)

موفق باشید:)

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
بزرگوارا شما مشگلت چیز دیگست به نظر من:blush:

شما این کاری که میگم انجام بده:)اول نگاه کن که اون 3 تا پین آهنی که از دستگاه به باطریتون اتصال داره دقیقا سر جاشون هست یا نه وقتی بود باطری رو سر جاش قرار بده و ببین پین ها به محل اتصال وصل هست یا نه:blush: وقتی وصل بود باطری رو با چسب نواری محکم (چوری که تکان نخوره از جاش)به بدنه محکم کن خلاصه نوار پیچش کن اکر محکم شد فکر کنم دیگه مشگل خاموش شدن و ... رو نداشته باشی و اونجاست که میشه گفت مشگل محل اتصالها بود:)

موفق باشید:)

حسين جان منم قبلم همين مشكل رو با pda2k عزيزم داشتم.
بعدا كه متوجه شدم با تعويض رام دستگاهم مشكلم برطرف شد

راستي حسن جان واسه مشگل من راه حلي پيدا نكردي ؟
تعويض باتري = فرمت
باتري بكاپ = سالم
جاي باتري بكاپ = سالم
هر دو باتري گوشي = سالم
رام = 1.42

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
نقل قول از :
viewpost.gif
desert_son :D
يادتون هست گوشيم هي بي خود بي خود خاموش مي شد. نزديك بود 50-60 هزار تومن خرج رو دستم بزاره مشكلشو پيدا كردم به عنوان يك تجربه گرانبها در اختيار دوستان قرار مي دم.
با خودم فكر كردم اگه از باطري باشه با يد گوشي هارد ريست بشه پس گوشي رو گذاشتم جلوم هي بهش نگاه كردم هي فكر كردم. هي نگاه كردم هي فكر كردم هي ........
تا اينكه يهو فهميدم چي شده. حالا گوشيهاي ديگه رو نمي دونم ولي گوشي من پشت در باطريش دو تا اهرم هست كه وقتي در باطري رو باز مي كني گوشي رو خاموش مكنه حالا اون قسمتي از در كه بايد اين اهرمهاي حساس رو پايين نگه مي داشت ساييده شده بود و با اندك تكاني اهرمها جابجا مي شدند و ...
و با يه تكه كوچك چسب نواري درست شد مثل روز اول

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
یکی از دوستان من هم دقیقا همین مشکل را داره البته بدون ریست. با مهرداد که صحبت کردم مطالب این تاپیک رو برام خوند و من هم چک کردم.
پین های اتصال باطری سرجاشون هستن (هنوز جاش رو محکم نکردیم) و محلی از قاب پشت که اهرم رو نگه میداره هم سالمه. فقط میمونه آپگرید کردن رام که اون هم انشالله امتحان میکنیم و نتیجه رو همینجا میگم.

بالا