برگزیده های پرشین تولز

خبرهايي از بزرگترين سايت سرمايه گذاري ( گلدن استار )

shoeib

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخبار سايت گلدن استار
--------------------------------------------------------------------------------
اطلاعاتي راجع به مکان فعلي اين شرکت و آدرس آن

در آخرين تماس ما با مدير اين سايت به ما چنين پاسخ دادند

Dear member
We don't have office temporarily.
Our team working online trade with Forex and offline trade with sale markets.
We trade offline from Monday until Wednesday in the England and trade from Thursday until Saturday in the Germany.
Other our team trade online by Forex and other Online markets at all time regularly.
We have mobility and we 'll inform our members of new office address and tel soon.
If you live in the Europe, you can visit us in sale market.
Our the sale market address
Monday until Wednesday : Archeron market, Unit F4/5 Upstairs, Liverpool, England.
Thursday until Saturday : Ross market, Unit 246, Kurt-Schumacher-Str. 353113, Bonn, Germany.

Best Regards
Admin
Golden Star LTD

ترجمه : سلام كاربر گرامي - ما در حال حاظر اداره ثابتي نداريم - گروه ما در بازارهاي آنلاين فارکس و همچنين به صورت آفلاين در بازراهاي فروش کار ميکند

ما از دوشنبه تا چهارشنبه در کشور انگلستان به صورت آفلاين و از پنج شنبه تا شنبه در کشور آلمان به صورت آنلاين فعاليت ميکنيم

تيم ديگر ما به صورت آنلاين در فارکس کار ميکند و تيم ديگر نيز به صورت آنلاين 24 ساعته کار ميکند

ما به زودي کاربرانمان را از مکان جديد شرکت و همچنين شماره تلفن آن با خبر ميکنيم

اگر شما در اروپا زندگي ميکنيد شما ميتوانيد ما را در بازار فروش ملاقات کنيد

آدرس بازار خريد و فروش ما

دوشنبه تا چهارشنبه : بازار آرچرون - واحد اف 5/4 - ليورپول انگلستان

پنج شنبه تا شنبه : بازار رز - واحد 246 - خيابان کورت شوماخر - 353113 - بن آلمان

چند نکته بسيار مهم

به هيچ وجه در اين سايت با 1 کامپيوتر 2 بار ثبت نام نفرمائيد چون ممکن است سايت پول شما را پس ندهد و شما را جريمه کند

در پلن گلد در طول هر دوره سرمايه گذاري شما فقط مجاز به 3 بار دپوزيت هستيد پس شانسهاي دپوزيت خود را با سرمايه گذاري کم از دست ندهيد

اگر ميبينيد که در بسياري از سايتهاي مانيتورينگ و ... از سايت گلدن استار به عنوان يک سايت کلاه بردار نام برده ميشود فقط و فقط به اين خاطر است که اين شرکت بزرگ حاظر نيست تبليغات خود را در چنين سايتهايي انجام دهد و در حقيقت گلدن استار اصلاً تبليغي نميکند و بنر يا لوگوي تبليغاتي را ندارد که بخواهد تبليغ کند . لذا به اين خاطر است که اين سايت را جزو سايتهاي کلاه بردار معرفي ميکنند

بهتر است سايت گلدن استار را جزو سايتهاي هايپ ندانيم چون سايتهاي هايپ با يک پيش زمينه ي قبلي به نظر همه شان متقلب هستند

همانطور که ميدانيد سايت گلدن استار براي بهبود شرکت خود هيچ گونه تبليغي در سايتهاي ديگر انجام نداده و نميدهد لذا تبليغ و پيشبرد اين شرکت بزرگ به عهده ما و شما کاربران عزيز است
--------------------------------------------------------------------------------
عضويت در سايت گلدن استار

اگر هنوز عضو نيستيد و تمايل به ثبت نام در اين سايت داريد كليك كنيد

Register

موفق و پيروز باشيد

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shervinrv :
خيلي مطالبتون آشناست فکر کنم تو 200 -300 تا وبلاگ خوندمشون ...

همش 200 300 تا تقريبا هر كي وبلاگ يا سايتي در مورد گلدن نوشته اين را هم نوشته

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از shoeib :
اخبار سايت گلدن استار
اطلاعاتي راجع به مکان فعلي اين شرکت و آدرس آن
...
موفق و پيروز باشيد

www.e-goldirani.com
برادر من هر چيزي هر كي ميگه نبايد كه باور كني.
فكرشو بكن وقتي تو مملكت خودمون صندوق ثبت شده پول ملتو ور ميداره ميزه به چاك ديگه آدم بايد حساب كار سايتهاي اينترنتي رو بكنه.
نه اينكه پول نذاره ولي نه اينقدر كه اگه يارو دررفت بدبخت شه. به هيچ كس تو اينترنت نبايد اعتماد كامل داشت مگه اينكه هويتش دقيقا مشخص باشه اونم نه اينكه خودش خودشو معرفي كنه، يه جوري مثلا با كارت اعتباري چيزي.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از mostafa_gm :
برادر من هر چيزي هر كي ميگه نبايد كه باور كني.
فكرشو بكن وقتي تو مملكت خودمون صندوق ثبت شده پول ملتو ور ميداره ميزه به چاك ديگه آدم بايد حساب كار سايتهاي اينترنتي رو بكنه.
نه اينكه پول نذاره ولي نه اينقدر كه اگه يارو دررفت بدبخت شه. به هيچ كس تو اينترنت نبايد اعتماد كامل داشت مگه اينكه هويتش دقيقا مشخص باشه اونم نه اينكه خودش خودشو معرفي كنه، يه جوري مثلا با كارت اعتباري چيزي.
واقعا از مملکت ما کلاهبرداري عجيبه ... :D :p
من به اون ميراکل هايپي که 1 ماه پيش 30 دلارمو بالا کشيد بيشتر از بانکاي ايراني اعتماد دارم

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنام خدا

اين دوست ما گفته است : " يکي از دوستان ما چند روز پيش مبلغ 7000 دلار از پلن طلائي سايت گلدن استار دريافت کرد ... جالب اينجاست که اين دوست ما فقط با 2000 دلار سرمايه و اونهم توسط پولي که از دائي محترمشون قرض کرده بودند به اينهمه پول رسيد "

سوال مهمي كه براي من مطرح است اينكه : پلن طلايي گلدن استار چرا به ازاي 2000 دلار فقط 7000 دلار داده است ، حال آنكه قاعدتا بايد سرمايه در پايان دوره سه ماهه 686/4 برابر شود يعني 2000 $ تبديل شود به 9372$.!!!! :hmm:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
يک خبر داغ

يکي از دوستان ما چند روز پيش مبلغ 7000 دلار از پلن طلائي سايت گلدن استار دريافت کرد و بلافاصله به تهران رفته و دلارهاي ايگولد خود رو فروخت و باهاش يه پرايد خريد

قابل توجه عزيزاني که در صادق بودن اين سايت شک دارند

جالب اينجاست که اين دوست ما فقط با 2000 دلار سرمايه و اونهم توسط پولي که از دائي محترمشون قرض کرده بودند به اينهمه پول رسيد
چيزه .... اين بيچاره چقدر رفيق داشته
نميدونم چرا به نظرم اينهمه زياده . شما ميگي چند روز پيش ولي من -12 سال پيش اينو شنيده بودم. اکس ترکوندم قاط زدم :D

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از tnh_z :
بنام خدا

اين دوست ما گفته است : " يکي از دوستان ما چند روز پيش مبلغ 7000 دلار از پلن طلائي سايت گلدن استار دريافت کرد ... جالب اينجاست که اين دوست ما فقط با 2000 دلار سرمايه و اونهم توسط پولي که از دائي محترمشون قرض کرده بودند به اينهمه پول رسيد "

سوال مهمي كه براي من مطرح است اينكه : پلن طلايي گلدن استار چرا به ازاي 2000 دلار فقط 7000 دلار داده است ، حال آنكه قاعدتا بايد سرمايه در پايان دوره سه ماهه 686/4 برابر شود يعني 2000 $ تبديل شود به 9372$.!!!! :hmm:
به دل نگير .. انقدر دهن به دهن اين ماجرا نقل شده يه ذره از پولا ريخته

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
بطور كلي ميشه گفت همه هايپ ها اومدند به يه حد زيادي از سرمايه برسند و بعد برن
آيا دوستان هايپي مي شناسه كه وقتي ورشكست شد حداقل يه مقداري از سرمايمونو پس بده؟
يا اينكه هايپي ميشناسين كه با همه كاربراش تسويه حساب كنه بعد تعطيل شه؟

يكي از دوستام ميگفت اينا پول اينو ميدن به اون پول اونو مي دن به اين .... تا به يه حد شهرت برسند بعد هم فلنگو ميگيرند و در ميرن :eek:

مي دونيد بانكهاي خارجي از 5% تا 10% در سال :blink: سود ميدن تقريبا نصف بانكهاي ايران

only-dollar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من دارم بلیط هوایپیما میگیریم برم با گلدن استار ملاقات هر کی میاد با این تلفن تماس بگیره تا من با خبرش کنم . شماره تلفن: 110

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از only-dollar :
آقا من دارم بلیط هوایپیما میگیریم برم با گلدن استار ملاقات هر کی میاد با این تلفن تماس بگیره تا من با خبرش کنم . شماره تلفن: 110
شما با اين سايت مشكلي داشتين؟
اگه مشكلي بوده لطفا بگيد كه همه مطلع بشن.

بالا