برگزیده های پرشین تولز

خبری از وب سایت نودهشتیا

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
باسلام
دوستان خواستم بدونم کسی تو این انجمن هست که خبر از سایت نودهشتیا داشته بااشه چون یه چند ماهی هست از دسترس خارج هست من چند وقت پیش داداش خدا بیامرز محمد جوشنی دیدم گفت می خوایم بفروشیم خواستم بدونم فروخته یا نه

باتشکر

majids5

Registered User
لایک‌ها
498
باسلام
دوستان خواستم بدونم کسی تو این انجمن هست که خبر از سایت نودهشتیا داشته بااشه چون یه چند ماهی هست از دسترس خارج هست من چند وقت پیش داداش خدا بیامرز محمد جوشنی دیدم گفت می خوایم بفروشیم خواستم بدونم فروخته یا نه

باتشکر

سلام.
خدا رحمتشون کنه.
موضوع سایتشون رمان بود. که با اون فیلترینگ شدیدی که اعمال شد رو سایت های رمان، شاید سخت باشه دوباره باز شدنش.

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
باز هم بشه بعید می دونم به این زودیا به وضع فعلیش برگرده. اکثر نویسنده های فعالش دارن توی انجمن های دیگه فعالیت می کنن یا خودشون وبلاگ زدن یا بیخیال شدن

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
باز هم بشه بعید می دونم به این زودیا به وضع فعلیش برگرده. اکثر نویسنده های فعالش دارن توی انجمن های دیگه فعالیت می کنن یا خودشون وبلاگ زدن یا بیخیال شدن
بعضیاشونم اونجور که من شنیدم برای خودشون کانال تلگرام زدند اونجا فعالیت میکنند

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
دوستان سایت نودهشتیا این همه نویسنده رو کجا گیر اورده

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
اینه که میگم سرمایه گزاری توی نت ایران یعنی 70 درصد حماقت
سایت به اون قدمت و گردن کلفتی و زحمت چند ساله اون همه ادم رو یک کارمند جزء با تصمیم یک شبه به باد داد

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
دوستان همچین از بین نرفته که می گین مه با داداش محمد جوشنی صحبت کردم می گفت فقط ماهی 1میلیون پول هاست می دیم تا سایت از بین نره...

Hanjera

Registered User
لایک‌ها
45
سلام
اون سایت بسته شد کلا
و الان کاربران رفته روی دامین دیگه !
موفق باشید.

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
سلام
اون سایت بسته شد کلا
و الان کاربران رفته روی دامین دیگه !
موفق باشید.
یعنی چه دوست عزیز کاربران سایت نودهشتیا همه هستن نزدیک به 300هزار نفر کاربر داره چطور میشه بره تو یه دامین دیگه

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
یعنی چه دوست عزیز کاربران سایت نودهشتیا همه هستن نزدیک به 300هزار نفر کاربر داره چطور میشه بره تو یه دامین دیگه
بله دوست عزیز اون کاربرها توی دیتابیس سایت هستن! جاشونم امنه و کسی هم دستشون نزده ولی بنظر شما چند نفرشون این همه مدت منتظر موندن که دوباره سایت برگرده؟
اگه نودوهشتیا تا آخر تیر راه افتاد شاید بتونه دوباره برگرده به وضع سابقش ولی اگه تا اون موقع راه نیفتاد همون تک و توک کاربری که بخاطر کنکور نمی تونستن به سایتش سر بزنن، هم جذب سایت های دیگه میشن

بالا