برگزیده های پرشین تولز

خبر تلخ درگذشت يكي از دوستان پرشين تولزي

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
دوستان عزیز...
بحث در مورد چرایی خودکشی و اعتقادات و دنیای اخروی و عذاب جهنم و از این قبیل چیزها...هیچ تناسبی با قوانین اینجا نداره...و فکر هم نمیکنم کمکی به اون عزیز از دست رفته بکنه...

من پستای مربوط به این بحثها رو پاک کردم ( و با اجازتون چند تا پست احوال پرسی رو)...شما هم ادامه ندین و اگه دوست دارین میتونین برای شادی روحش یه فاتحه بخونین...

ممنون از همگی..
خدا خیرت بده استاد

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
بنده هم به خانواده و دوستانش در اینجا تسلیت می گم؛و امیدوارم که مورد رحمت خداوند قرار بگیره؛
فاتحه

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فاتحه

جا براي همه نيست!...

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
خدا بیامرزتش

اما خودکشی گناه بزرگی هست کار بیهوده ای هم هست .....

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
دوستان عزیز...یه بار ازتون خواستم که از این بحثا نکین( حالا به هر شکلیش!!)...من اصلا دوست ندارم که تاپیک رو ببندم..ولی دفعه بعد احتمالا این کارو خواهم کرد...

mehdi0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سری افراد بزرگتر از جامعه ی ما هستند . براشون سخته زندگی کردن کنار بقیه .
یه سری افراد هم اونقدر کوچیکن که تحمل کوچکترین سختی رو تو این دنیا ندارن .

حدس می زنم دوستمون از دسته ی اول باشه .
تسلیت می گم . امیدوارم به چیزی که می خواسته رسیده باشه :rolleyes:

من به شدت با حرف تومخالفم .هیچ کس به هیچ بهانه ای حق نداره خودکشی کنه

mehdi0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا ناراحتید ؟
هر کسی که این کار رو می کنه در واقع از کاری که خواهد کرد راضی هست چون اون رو از مشکلاتش رها می کنه
بنابراین با میل باطنی و رضایت کامل این کار رو انجام داده و باید به نظر طرف احترام گذاشت .
از اینکه از مشکلاتش رها شده باید خوشحال بود .

اخه بدبختی اینه ازمشکلاتش رهانشده .تازه مشکلاتش شروع شده .متاسفم ازاینکه نمی تونم ونمی تونیم واسش کاری بکنیم .فقط اینوبگم اگه واقعاخودکشی کرده باشه خیلی خودشو تاابدیت بدبخت کرده

Biejan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
روانش شاد. خود كشي هم شهامت مي خواهد. هر كس در زندگي مي ترسد ولي وانمود كردن به شجاعت نيز هنر است. آيا ما در حال زنگي هستيم يا مرگ تدريجي. در هر صورت اميدوارم خداوند به بازماندگانش صبر بدهد.

Sony_B

Registered User
لایک‌ها
44
اخه بدبختی اینه ازمشکلاتش رهانشده .تازه مشکلاتش شروع شده .متاسفم ازاینکه نمی تونم ونمی تونیم واسش کاری بکنیم .فقط اینوبگم اگه واقعاخودکشی کرده باشه خیلی خودشو تاابدیت بدبخت کرده

شما از كجا مطمئني خودشو تا ابديت بدبخت كرد!!

واقعا آدم تو اين خراب شده چه طرز فكراي مهيجي كه نمي بينه...

لطفا اينقدر درباره روش زندگي يه بنده خدايي كه الان بين ما نيست اظهار فضل نفرماييد.

jou_cz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به هرحال انتگرال های زیادی در زندگی وجود داره که میشه از مشکلات باهاش خلاص شد و ولی اون انتگرال خودکشی نیست

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
اینطور که من فهمیدم قبل از انجام خودکشی یه پیام واسه ما گذاشته تو امضاش. چون قبلن این جملرو تو امضاش ندیده بودم:

There is no Time, God, and Doom

"
زمان، خدا و رستاخیزی وجود ندارد"

این مطلبو به خانوادش بهتر نیست بگیم؟

برای این میگم باید به دنیا اطلاع بدیم چون دیگه اتفاق نیوفته
باید برای تریبون های آزاد دنیا همچون صدای امریکا و آقای بهارلو و دکتر نوری زاده اعلام کنیم که بخاطر نداشتن آزادی در ایران این چنین جوانان طعمه نادانی میشوند

برای اطلاع, شما بهتره اینو ببینی....

واقعا متاسف شدیم.
انشالا که اون دنیا در ارامش باشه.

jou_cz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پیشنهاد میکنم برای همدردی با روح اون مرحمه ترانه مرد تنها از فرهاد رو یک بار گوش کنید

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
به هرحال انتگرال های زیادی در زندگی وجود داره که میشه از مشکلات باهاش خلاص شد و ولی اون انتگرال خودکشی نیست

اولاً پشت سر مرده حرف نمیزنند فقط میتونید آرامش روحش و صبر بازماندگانش رو از خداوند بخواهید

دوماً ریاضیات رو بلد نیستید حرف نزنید عمل انتگرال گیری پارمتر ثابتی (مقدار اولیه ) رو هم به نتیجه حاصل اضافه میکنه و چیزی رو کم نمیکنه و برعکس مشتق گیری پارمتر های ثابت تابع رو حذف میکنه پس مشتق برای حذف کرن بهتر ه نه ......

پ ن : تنگنا ریاضی بلد نیستش

jou_cz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انتگرال بمعنی جمع است
یکسری در زندگی دست در دست هم دادند تا این بنده خدا خودکشی کنه

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
از این که این قدر دیر میام سراغ این تاپیک عذر می خوام. این قدر اعصابم خرد شده که اصلا حال توضیح دادن ماجرا رو نداشتم. حالا هم سعی می کنم یه سری توضیحات کلی بدم:
امسال به خاطر دانشگاه اومده بودم اصفهان ، بنابراین کمتر سهیل رو می دیدم. آخرین بار اون برای من زنگ زد. همه چیز هم عادی بود. بعدا مدیر مدرسه شون گوشیش رو ازش گرفته بود که الآن متوجه شدم یه تاپیکی در این مورد همینجا زده. به خاطر همین ارتباط ما با هم قطع شد و تقریبا این یه ماه آخر هیچ خبری ازش نداشتم تا این که یکی از بچه ها زنگ زد و گفت سهیل فوت کرده. علت رو که پرسیدم اون هم چیزی نمی دونست. فردا صبحش که از خونه اومدم بیرون اتفاقی یکی از همسایه هاشون رو دیدم. اون بود که گفت سهیل خودکشی کرده. گفت که اون شب با سهیل توی یکی از گیم نت ها کانتر بازی کردن و بعدش دیگه ازش خبری نداشته تا فردا صبح که دیده دم خونه سهیل این ها شلوغه. می گفت انگار سهیل تعداد زیادی از قرص های ضد تشنج خواهرش (که 7-8 سال بیشتر نداره) رو مصرف کرده. بعدا پسر داییم که همکلاسیش بود گفت سهیل یه روزی بهش گفته بود که دکتر بهشون هشدار داده شدیدا مراقب مصرف این قرص ها باشن ، چون مصرف 3 تا از این قرص ها می تونه مغز یه آدم رو نابود کنه. چند تا چیز می خواستم در مورد خودکشی سهیل بگم که بچه ها توی پست های اولی گفتن. از جمله آخرین امضای سهیل که وجود خدا و قیامت رو انکار می کنه... نمی دونم تو این چند مدت چی بر سهیل گذشته بود که سهیل همه چیز رو فراموش می کنه. با همکلاسی هاش هم که صحبت کردم گفتند امسال نمره هاش خوب نمی شده ولی این مسئله دلیل قابل قبولی برای خودکشی نیست.
با این که معمولا مراسم تشییع جنازه و سایر مراسم های یک جوون شلوغ میشه اما توی تشییع جنازه سهیل فقط تعدادی از رفقاش و اقوام خیلی نزدیکش بودند که این خودش عمق فاجعه رو روشن می کنه.
جدا از سهیل که جای خود داره ، بیش از همه دلم برای خواهر کوچیکش می سوزه. اون که این قدر با سهیل رفیق بود ، چه طوری می خواد دوریش رو تحمل کنه. خدا به همشون صبر بده.
فعلا تنها کاری که می تونیم بکنیم این هست که برای آمرزش سهیل دعا کنیم.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
ناراحت شدم :(

به دوستانش تسلیت میگم و امیدوارم که دیگه براش درد و رنجی نباشه

reza7610

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وضعیت
موضوع بسته شده است.