برگزیده های پرشین تولز

خبر تلخ درگذشت يكي از دوستان پرشين تولزي

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
اون بچه خدا رو هم منکر بوده شما میگی گناه بزرگیه؟
بیخیال بابا.
به خاطر اصرار به بالا اوردن تاپیک...به قولی زیر خاکی....دسترسیتون به مدت 3 روز محدود شد..

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
موزمار اشکامو در اوردین. نمیشد بالا نیارینش من پس فردا امتحان دارم کلی دپرس شدم.واسه شادی آن مرحوم فاتحه و نماز براش فراموش نشه.

reza.7610

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به خاطر اصرار به بالا اوردن تاپیک...به قولی زیر خاکی....دسترسیتون به مدت 3 روز محدود شد..

دوست گرامی اولا لطفا بفرمایید کجای قوانین نوشته اگه تو تاپیکی بعد از دوماه یکی بیاد پست جدید بزنه موقوف میشه؟
دوما لطف کنید بفرمایید مگه بخش آزاد خودش مدیر نداره که مدیر بازی های کامپیوتری میاد تو این بخش اعمال مدیریت میکنه؟
سوما بفرمایید اگه پست زدن تو همچین تاپیکی کاربری رو بن میکنه خود جنابعالی مدیر چرا قبلا این تاپیک رو قفل نکرده ای؟
چهارما....
پنجما....
باقی بقایتان.

R E N D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Moderators : 4

hamedsullivan, pilot, mooZmar, bhrzk

اینو ندیدی. خدا ازت نگزره رزا با این تاپیک بالا اوردنت مارو ناراحت کردی.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
دوست گرامی اولا لطفا بفرمایید کجای قوانین نوشته اگه تو تاپیکی بعد از دوماه یکی بیاد پست جدید بزنه موقوف میشه؟
دوما لطف کنید بفرمایید مگه بخش آزاد خودش مدیر نداره که مدیر بازی های کامپیوتری میاد تو این بخش اعمال مدیریت میکنه؟
سوما بفرمایید اگه پست زدن تو همچین تاپیکی کاربری رو بن میکنه خود جنابعالی مدیر چرا قبلا این تاپیک رو قفل نکرده ای؟
چهارما....
پنجما....
باقی بقایتان.
اگه حرف مربوط به موضوع باشه...هیچ مشکلی نداره!
ولی وقتی همزمان دو تا تاپیک مربوط به این قضیه رو بالا اوردین...خیلی نمیشه نیت خیر رو واسش در نظر گرفت!
درضمن..خوشبختانه یا متاسفانه...بنده در کنترل این بخش نیز قدری مشارکت دارم!
و اینکه اینکه یه کاربر یه چیزی رو رعایت نکنه..دلیل نمیشه بعد از یه مدتی تاپیکی قفل بشه!
/

به هر حال..میتونستین 3 روز صبر کنین و بعدش بیاین واسه اعتراض...هر دو آی دی شما برای همیشه بن شد...ولی اگه آی دی جدید بسازین دیگه بن نخواهد شد!
با تشکر..

تاپیک هم قفل شد...
بازم امری داشتین در PM در خدمتم..

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا