برگزیده های پرشین تولز

خبر مهم: خبر گزاری مهر: کمک از ملت ایران) مادری که برای سلامتی دخترش تومورخود را فراموش کرد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amanz

Registered User
لایک‌ها
1,085
حرف مفت نزنین . این خانوم حتما نمازشو سر وقت نخونده باید تنبیه بشه . بیت المال مصارف مهمتری داره . مثلا میشه به جای 100 میلیون هزینه ی درمان این خانوم 1 میلیارد بدیم به شیث رضایی تا بیاد تو زمین فوتبال دست تو ماتحت نصرتی کنه . یا اصلا از شیث بگذریم میشه بیت المال رو داد به والیبالیستامون . اونا محتاج ترن . درسته که همشون چند میلیون حقوقشونه ولی بالاخره زحمت کشیدن چهاااااارم شدن تو گروهشون . چی از این مهمتر ؟ یکی یه حواله 400 میلیونی بگیرن برا واردات خودرو بنده خداها ندارن با دوچرخه میرن اینور اونو. فوتبالیستامون هم بعد از 67 سال رفتن جام جهانی که بین 4 تا تیم پنجم بشن هرکدوم یه حواله خودرو بگیرن پورشه و لکسوز بیارن برا داف بازیشون. بنده خداها گرفتارن. لعنت الله علی الشیطان . به درگاه عاغا ایمان بیارین
150fs218633.gif

حیف یه تک ریالی که به این یون گشاد های عوضی بدن
(فوتبالیستهای مفت خور بی خاصیت منظورمه)

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
درود
امروز فوق متخصص جناب دکتر کرمی با من تماس گرفتند و حاضر شدند پرونده مادر نازنین زهرا را برسی کنن و با دیگر دکترهای همکارشون جلسه ای بگذارند تا شاید بتوانن فعلا مشکل مادر نازنین را برطرف کنن ولی خب مادر نازنین زهرا مسر میباشد که جان دختر معصومش را نجات بدهند و به نوعی میخواد فداکاری کند و از خود بگذرد اما دخترش سلامتی خودشو به دست بیاورد ما هم از جناب دکتر درخواست عاجزانه داشتم که اگر میتواند مسیر تهیه کردن این امپول حیاتی چند میلیونی که تحریم هم میباشد در ایران به نوعی تهیه کند من خودم در هلند امریکا دبی کویت و چین و مالزی و المان و انگلیس هیچ مشکلی برای اوردن این دارو ندارم اما خب عزیزان مبلغ 7 الی چند میلیونی برای 1 عدد امپول واقعا سنگین میباشد و فقط با کمک مردم میتونیم این مبالغو جمع کرد و اب پاکی را بریزم که ارگانهای دولتی هیچ کمکی نمیکنن :eek:

Last edited:

SixPack

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
وضعیت دارو تو ایران خیلی اسفناکه.....رسیدگی ک نمیکنن حداقل جلو دلال های خودی رو بگیرن!

یه انسولین رو 54هزار تومن میخریم!..................هفته ای 4تا 54 هزار تومن خودتون قضاوت کنید
(این فقط مختص یه دیابتی هست..دیگه خدا ب داد بیمار های خاص مثل ام اس برسه)

===================================================================

ای آقا وقتی ایرانی ها یه ماشین خارجی رو باید 7تا 8 برابر قیمت واقعی ش و جهانی ش بخرن این یعنی اصراف و اصراف ارز ...دیگه فوتبالیستها ک جای خود

=======================

برید دنبال اون هموطنی ک 28 میلیارد داده ب زرغامی برای تبلیغ کرم حلزون تقل

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
درود

دوستان گروهی در فیسبوک ایجاد کردم حتما تا جایی که میتوانید در فیسبوک خودتان برای دیگر دوستان هم اطلاع بدهید
https://www.facebook.com/groups/210094645815316/

new24-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
درود

دوستان گروهی در فیسبوک ایجاد کردم حتما تا جایی که میتوانید در فیسبوک خودتان برای دیگر دوستان هم اطلاع بدهید
https://www.facebook.com/groups/210094645815316/

دادا این دامنه رو من روی هاست رایگان ست کنم و یه اسکریپت هم بهتون بدم که واسه همین کار یه چند خط ویرایشش کردم یا روی سیستم های وبلاگ دهی مثل ولاگفا و... ست میکنیدش؟
+
امروز ماه عسل 3 تا سربازو آورده بود تو برنامه اش که...-احتمالا خودتون دیدید-نمیتونید تماس بگیرید شاید اینجوری دردی دوا شد!یکی یک فرد معلول رو به سرپرستی گرفته بود،میگفت بهش خونه دادن و.... بهتر از هیچیه!در ضمن خیر ها هم میبینن،اخبار نیست که نشه چیزی گفت!

قسطنطنیه

Registered User
لایک‌ها
19
تاپیک رو بوک مارک کردم ، فردا ایشالا پول میرسه دستم ، میریزم براش ، کمک ناقابلی هستش..... امیدوارم هر چه زودتر هر دو مادر و دختر خوب بشن :( خیلی ناراحت شدم

feri23

Registered User
لایک‌ها
193
اگه خبر مورد تایید و وثوق بچه ها هست و حساب مربوطه مستقیم برای کمک استفاده میشه بگین تا ما هم ناقابل کمکی رو بفرستیم..خدایی نیومدم اینجا واسه خودنمایی چیزی بگم ، صرفا واسه تایید شماره حساب ها از سوی کاربرا ، استارتر مهربان و اونایی که ارسال کردن

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
تاپیک رو بوک مارک کردم ، فردا ایشالا پول میرسه دستم ، میریزم براش ، کمک ناقابلی هستش..... امیدوارم هر چه زودتر هر دو مادر و دختر خوب بشن :( خیلی ناراحت شدم
درود
خدا خیرتون بده..........
حتی 1 ریال هم کمکبزرگی محسوب میشود در این موقع سخت برای این خانواده...............
واقعا هم ناراحتی دارد چرا ارگانهای دولتی زیربط حتی 1 ریال هم نمیخوان کمک کنند تفو به شرفشون ...........
امروز قرار بر این بود پرونده پزشکی مادر که خود بیمار میباشد پروندش در بیمارستان نمازی شیراز توسط دکتری که چند روز پیش تماس گرفت با من که از کاربران قدیمی سایت همسایه بود و گفتگو کردیم و ایشون گفتند اسم ما را نبرید و میخوایم پرونده پزشکی ایشونو برای مشورت با دیگر پزشکان متخصص ارجاع بدهیم ایشالا که بتئانیم کاری کنیم دکتر مربوطه متخصص جراحی مغز بود خدا خیرشون بدهد ولی ظاهرا با مادر نازنین صحبت کردم اصلا راضی نیست با این شرایط اگر هم 1 ریال کمک شود و یا قراره کسی غیر مادی هم کمک کند صرف خود کند فقط میگوید کودک کوچکم بر من ارجحیت دارد و اصلا قبول نمیکنم که خودم خوب بشوم ولی دخترمو از دست بدم خدایی نکرده فقط میگوید دخترم را نجات بدهید ...در شیراز هم غریب هستند و چون از شهرستان خودشون ((سعادت شهر)) تا به شیراز مراجعه کنن خیلی مشقت فراوانی متحمل میشوند این مادر و کودک بیمار به طوری که هر روز صبح ساعت 4 صبح سعادت شهر را به مقصد شیراز ترک میکنن و همان روز عصر دوباره همین راه را برمیگردند که حدود 7 ساعت در راه هستند رفت و برگشت و من واقعا دارم کلافه میشم که چرا ارگانی مثل بهزیستی یا استانداری شیراز که در جریان کار هستند چرا یک اتاق برای مدتی محدود برای این دو نفر نمیتوانن تهیه کنند تا در این مدت درمان ساکن باشند .برای همین خودم شخصا دنبال خانه کوچکی در شیراز هستم تا ببینم میتوانم اتاقی اجاره کنم برای این خانواده حداقل برای 3 ماه ..ار همشهریهای گلم خواهشمندم ما را یاری کنن و نگذارند این مادر و کودک بیش از این زجر بکشند کمک کنن حداقل یک خانه کوچیک برایشان پیدا کنیم از دوستان همشهری خود میخوام از اقوام دوست و اشنایان بپرسند میتوانن حداقل برای 3 ماه پذیرای این مادر و کودک باشند در یک اتاق کوچک تا مشقت اینقدر راه را متحمل نشوند هر روز رفت و برگشت .

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
اگه خبر مورد تایید و وثوق بچه ها هست و حساب مربوطه مستقیم برای کمک استفاده میشه بگین تا ما هم ناقابل کمکی رو بفرستیم..خدایی نیومدم اینجا واسه خودنمایی چیزی بگم ، صرفا واسه تایید شماره حساب ها از سوی کاربرا ، استارتر مهربان و اونایی که ارسال کردن
درود
برادر در یکی از پستهای همین تاپیک کامل و جامع توضیح دادم شخصا که از هر لحاظ خیالتان راحت باشد برادر
خودم شخصا با این مادر و کودکبیمار که اصلا اوضاع خوبی در حال حاظر ندارند در ارتباطم و در جریان کارشون هستم هم حظوری هم غیر حضوری................

قسطنطنیه

Registered User
لایک‌ها
19
درود
خدا خیرتون بده..........
حتی 1 ریال هم کمکبزرگی محسوب میشود در این موقع سخت برای این خانواده...............
واقعا هم ناراحتی دارد چرا ارگانهای دولتی زیربط حتی 1 ریال هم نمیخوان کمک کنند تفو به شرفشون ...........
امروز قرار بر این بود پرونده پزشکی مادر که خود بیمار میباشد پروندش در بیمارستان نمازی شیراز توسط دکتری که چند روز پیش تماس گرفت با من که از کاربران قدیمی سایت همسایه بود و گفتگو کردیم و ایشون گفتند اسم ما را نبرید و میخوایم پرونده پزشکی ایشونو برای مشورت با دیگر پزشکان متخصص ارجاع بدهیم ایشالا که بتئانیم کاری کنیم دکتر مربوطه متخصص جراحی مغز بود خدا خیرشون بدهد ولی ظاهرا با مادر نازنین صحبت کردم اصلا راضی نیست با این شرایط اگر هم 1 ریال کمک شود و یا قراره کسی غیر مادی هم کمک کند صرف خود کند فقط میگوید کودک کوچکم بر من ارجحیت دارد و اصلا قبول نمیکنم که خودم خوب بشوم ولی دخترمو از دست بدم خدایی نکرده فقط میگوید دخترم را نجات بدهید ...در شیراز هم غریب هستند و چون از شهرستان خودشون ((سعادت شهر)) تا به شیراز مراجعه کنن خیلی مشقت فراوانی متحمل میشوند این مادر و کودک بیمار به طوری که هر روز صبح ساعت 4 صبح سعادت شهر را به مقصد شیراز ترک میکنن و همان روز عصر دوباره همین راه را برمیگردند که حدود 7 ساعت در راه هستند رفت و برگشت و من واقعا دارم کلافه میشم که چرا ارگانی مثل بهزیستی یا استانداری شیراز که در جریان کار هستند چرا یک اتاق برای مدتی محدود برای این دو نفر نمیتوانن تهیه کنند تا در این مدت درمان ساکن باشند .برای همین خودم شخصا دنبال خانه کوچکی در شیراز هستم تا ببینم میتوانم اتاقی اجاره کنم برای این خانواده حداقل برای 3 ماه ..ار همشهریهای گلم خواهشمندم ما را یاری کنن و نگذارند این مادر و کودک بیش از این زجر بکشند کمک کنن حداقل یک خانه کوچیک برایشان پیدا کنیم از دوستان همشهری خود میخوام از اقوام دوست و اشنایان بپرسند میتوانن حداقل برای 3 ماه پذیرای این مادر و کودک باشند در یک اتاق کوچک تا مشقت اینقدر راه را متحمل نشوند هر روز رفت و برگشت .
خواهش میکنم هرکسی به قد توانش میتونه کمک کنه منم یه مبلغ نا چیزی براشون میفرستم که حداقل بگم تونستم کاری کنم دریغ نکردم ، اره جای تاسف داره ، امثال این جور ادمها کم نیستن وقعا باید یه فکری بکنن ، فقط بلدن پول بدن به فوتبال و هزار تا چیز دیگه ،

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
درود
برادر در یکی از پستهای همین تاپیک کامل و جامع توضیح دادم شخصا که از هر لحاظ خیالتان راحت باشد برادر
خودم شخصا با این مادر و کودکبیمار که اصلا اوضاع خوبی در حال حاظر ندارند در ارتباطم و در جریان کارشون هستم هم حظوری هم غیر حضوری................

فك كنم ي پرداخت آنلاين بتوني رديف كني به كمك اين واسطه ها بهتر نتيجه بده

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
----------------------------------------------------------

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,509
فك كنم ي پرداخت آنلاين بتوني رديف كني به كمك اين واسطه ها بهتر نتيجه بده

فکر کنم برخورد کنن، پارسال واسه جمع آوری کمکهای مردمی برای زلزله زده های آذربایجان میگفتن باید از طریق نهادهای امدادی اقدام بشه

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
فکر کنم برخورد کنن، پارسال واسه جمع آوری کمکهای مردمی برای زلزله زده های آذربایجان میگفتن باید از طریق نهادهای امدادی اقدام بشه
درود
پارسال هم شخصا در اهر و ورزقان بودم چه دردسرهایی کشیدیم تا از فرمانداری نامه و مجوز بگیریم که بخوای کمکهای شخصی خودتو اهدا کنی:eek: ...
ولی در کل برای اینگونه مسائل باید هشیار بود ..............

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
.....................................................

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
اول هفته روز شنبه و اول صبحی با به نام خدا شروع میکنیم روز خود را.............................
بسم الله

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
اگر امکانش هست شماره 16 رقمی کارت این خانم رو قرار بدید یا زنگ بزنید ازشون بگیرید و اینجا قرار بدید

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
اگر امکانش هست شماره 16 رقمی کارت این خانم رو قرار بدید یا زنگ بزنید ازشون بگیرید و اینجا قرار بدید
درود
فعلا با همین شماره کارت اول تاپیک اگر میتوانید واریز کنید بان ملی بخواهید واریز کنید به راحتیب قابل واریز میباشد ....فعلا مقدور همین شماره میباشد و چون استانداری شیراز این خبر را رسانه ای کرده خیلی سفت و سخت گیر داده برای شماره دوم که درج بشود !!خدا لعنتشون بکنه 2 میلیون کمک کردن فکر میکنن دیگه باید همه چیزو صاحب بشن و نفس کشیدن این خانواده هم باید از استانداری اجازه بگیرند !!!:(..........

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا