برگزیده های پرشین تولز

خبر هاي باور نكردني !!

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
جالب است بدانيد كه:

-1 جوان‌ترين مادر دنيا لينا نام دارد. او در سال 1939 در حالي كه فقط 5 سال و 7 ماه داشت به روش سزارين پسري به دنيا آورد. اين نوزاد 6/5پوند وزن داشت وتا 10 سالگي لينا را خواهر بزرگ‌تر خود مي‌دانست!
-2 بابي تنها مادري است كه توانسته 7 نوزاد را در عرض 16 دقيقه زنده و سالم از طريق سزارين به دنيا آورد. اين اتفاق در سال 1997 در امريكا رخ داد. از اين 7 نوزاد 4 تا پسر و 3 تا دختر بودند كه در هفته 31 حاملگي به دنيا آمدند و تمامي آنها در حال حاضر زنده و سرحال هستند!
-3 يك متخصص زنان در انگليس اولين نوزاد اورانگوتان را در يك جراحي به دنيا آورد. از آنجا كه آناتومي بدن انسان و ميمون شبيه به هم است. مسئولان باغ‌وحش جرسي از يك متخصص زنان خواستند تا يك اورانگوتان را به دليل شرايط سخت بارداريش سزارين كنند. اين اورانگوتان كه طي عمل سزارين نوزاد1/86 كيلوگرمي خود را به دنيا آورد، اولين اورانگوتاني است كه پس از 14 سال اقدام به زايمان از طريق سزارين مي‌كند.
-4 زن مكزيكي در اقدامي عجيب با استفاده از كارد آشپزخانه و چند تكه شيشه با روش سزارين فرزند خود را به دنيا آورد. به گزارش خبرگزاري رويترز، اين زن 40 ساله به علت فاصله 8 ساعته محل زندگي‌اش با بيمارستان، وقتي از زايمان طبيعي خود نااميد شد با چاقوي آشپزخانه و تكه‌هاي شيشه، شكم خود را شكافت و نوزاد خود را به دنيا آورد. حال اين مادر و نوزاد كه اكنون در نزديك‌ترين بيمارستان روستائي زندگيشان بستري هستند، خوب گزارش شده است. پزشكان با ابراز شگفتي و تحسين از اين اقدام زن مكزيكي، از كمبود دارو و خدمات پزشكي كه مادران را مجبور مي‌كند به چنين اقدامات خطرناكي دست بزنند، انتقاد كردند.
-5 به گزارش ايسنا: زايمان نوزادان پسر دشوارتر از زايمان نوزادان دختر انجام مي‌شود و به نظر مي‌رسد كه زايمان پسران بيش از دختران به دخالت پزشك از جمله استفاده از انبرك براي بيرون كشيدن نوزاد، تجويز داروهاي ضددرد و يا عمل سزارين نياز دارند و معمولا زمان بيشتري مي‌برد.
-6 به نقل از health day ، زناني كه نوزادشان از طريق سزارين به دنيا آمده بايد در آينده بيشتر مواظب سلامت دندان‌هاي آنها باشند. محققان عقيده دارند كه نوعي باكتري كه روي سطح دندان‌ها زندگي مي‌كند و سبب پوسيدگي آنها مي‌شود، در بچه‌هائي كه از طريق سزارين به دنيا آمده‌اند بسيار زودتر از بچه‌هائي كه از راه طبيعي متولد شده‌اند ظاهر مي‌شود. البته آنچه كه در اين تحقيقات اثبات شده اين است كه اين كودكان عامل پوسيدگي دندان را بيشتر از ساير همسالان خود دارند ولي هنوز معلوم نيست كه آيا بيشتر از آنها به پوسيدگي نيز مبتلا مي‌شوند يا خير؟

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
عنوان تاپیک رو اخبار زنان و زایمان میزاشتی بهتر بود...

در کل جالب بید!

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
مگه امکان داره دختر 5 ساله حامله شه؟! بپرس ببین پسره چند سالش بوده؟!
فکر کنم بعیده!

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
فکر کنم بعیده!
اصلا امكانش نيست چون هنوز به سن تكليف نرسيده كه امكان داشته باشه

چون بعد از سن تكليف امكان باردار شدن زن هست

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
جالب است بدانيد كه:
-1 جوان‌ترين مادر دنيا لينا نام دارد. او در سال 1939 در حالي كه فقط 5 سال و 7 ماه داشت به روش سزارين پسري به دنيا آورد. اين نوزاد 6/5پوند وزن داشت وتا 10 سالگي لينا را خواهر بزرگ‌تر خود مي‌دانست!

:blink: :eek: :eek: :eek:
105.gif
100.gif

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
فکر کنم بعیده!

این من رو یاد یه جک می ندازه :
دختره تو مهدكودك از خانوم مربيش ميپرسه: خانوم محمدي، دختر هيجده ساله بچه دار ميشه؟! مربيه ميگه: آره. دختره هم سرشو تكون ميده ميره پي بازيش. بعد از ده دقيقه دوباره مياد ميپرسه: دختر چهارده ساله چي؟! معلمه تعجب ميكنه ميگه: آره شايد بشه، واسه چي ميپرسي؟ دختره ميگه: همينجوري، و ميره پي بازيش. يك ربع بعد دوباره برميگرده، ميپرسه: بچه پنج ساله چي، بچه دار ميشه؟! معلمه كف ميكنه، ميگه: نه عزيزمن، تو اصلاٌ با اين حرفها چيكار داري؟! يهو يكي از پسرا از عقب داد ميزنه: ديدي بچه ننه! نگفتم خطري نداره؟!
------------------
ولی در کل من هم این خبر رو شنیدم ولی اینطور که ظاهرا اینا دو قلو بودن حالا چطوری اون قل پنج سال تو شکم این قل بوده جل الخالق ماشاالله:lol:

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
ولی در کل من هم این خبر رو شنیدم ولی اینطور که ظاهرا اینا دو قلو بودن حالا چطوری اون قل پنج سال تو شکم این قل بوده جل الخالق ماشااله

یعنی خواهر و برادر با هم؟! استغفر الله!

بالا