برگزیده های پرشین تولز

خداحافظي بچه ها - فرار مغز ها - اما براستي چرا‌ ؟

M-r-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
وحيد ميخواست بره . . . ازش خواستم برگشت . . . واقعا بهم لطف كرد و روم رو زمين نينداخت . . .
نيما178 داشت ميرفت هر چي بهش التماس و خواهش كرديم برنگشت . . . يعني تا الآنش كه من خبر دارم بر نگشته . . .
خودم هم كه ديدين ديروز . . . و حالا دوباره برگشتم . . .
پاست گيرل هم كه تاپيكش امروز زده شده . . .

از گدشته ها و آينده خبري ندارم ولي ميخوام بدونم واقعا چرا بايد همچين اتفاقي بيافته ؟

ديشب خيلي فكر كردم . . . قبلا جاهاي ديگه اي بودم و به سختي همين پي تي ازشون جدا شدم اما كسي حتي . . . نخاريد كه بابا فلاني رفت / اصلا فلاني مردست يا زنده !‌؟ اونجا هم مثه همينجا خداحافظي كردم . . . يكي دوتا اومدن گفتن موفق باشي . . . همين . . . اما جو اينجا فرق ميكنه . . .
يكي مياد ميگه اهل خداحافظي نيستم . . . آره امير رو ميگم . .. ابراز ناراحتي كرد و گفت متاسفه كه اون اتفاق افتاده . . . هرچند اصلا امير تو اين بحث و موضوع هيچ نقشي نداشت ولي خوب روي خودش گذاشت و اومد و چنين حرفهايي زد . . .
مهريسا با اينكه هنوز پست هاش دو رقمي نشده . . . ميگه با اينكه با هم آشنا نشديم و خيلي وقت نيست عضو انجمنه ناراحته كه يكي داره ميره . . .
دي جي پيمان . . .
و آنا . . . سخت ترين پيامي كه تو عمرم شنيدم . . . . .. و باز هم همديگر رو خواهيم ديد ! :(
و Patientman كه هميشه سر به سرش ميگذاشتم . . . براستي و واقعا خوب تونست جاي خاليم رو پر كنه . . . و با نوشته هاش براي هركس نتونست تبسمي بر لبان اون شخص ايجاد كنه . . . براي من تونست . . .
و همينطور حاجي . . .
و دوباره آنا . ..
و وقتي ديدم بلا بلا با اون ارقام پست هاش اومده و همچين حرفي ميزنه . . . :(
و Pac_ginobat حرفي زد كه قبلا خودم زده بودم :

"یکی از شاهان از یکی از شعرا و بزرگان خواست که جمله ای برای شاه بنویسه که بتونه به شاه کمک کنه .فرد مقابل هم متنی نوشت و به شاه داد اما از شاه گفت اون متن رو فقط موقع ناراحتی ها و خوشی ها بخونه . . .شاه پس از پیروزی بر دشمنان زیادی یادش به متن افتاد . . .کاغذ رو که باز کرد دید نوشته شده : این نیز بگذرد
پس از مدتی شکست خیلی بزرگی عاید شاه شد . دوباره شاه یادش به متن شاعر افتاد . اون رو باز کرد :این نیز بگذرد . . .
بهار جان / لحظات خوب و خوشی با هم داشتیم . . . امیدوارم که این مرحله از زندگی رو هم بخوبی طی کرده و در تمام مراحل زندگیت موفق باشی .و باز هم :این نیز بگذرد . . ."

.....و .... و.... و......

خدا رو شكر ميكنم كه چنين دوستاني دارم.... از همتون هم متشكرم....

اما ميخوام بدونم چرا آدم بايد چنين تصميمي بگيره و حاضر به ترك جوي به اين صميميت بشه ؟

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
M-r-r عزیز ، من بعضی وقت ها به جای حرف خوب . از فرط عصبانیت فحش میدم . میبخشی.

خیلی بی جا میکنی میخوای ترک کنی.
امضا و اواتارت رو درست کن و عین دو روز قبل با همون شور و شوق دوباره شروع کن.

M-r-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خواهش میکنم . . .
اما میخوام بدونم ! در ضمن من گفتم میخواستم برم . . . منصرفم کردین ! مگه میزارین آدم استقلال فکری داشته باشه !

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
امضا و اواتارت کو؟

مهريسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از M-r-r :
خواهش میکنم . . .
اما میخوام بدونم ! در ضمن من گفتم میخواستم برم . . . منصرفم کردین ! مگه میزارین آدم استقلال فکری داشته باشه !
من قبلا هم به بچه ها گفتم هر کاری می خواین بکنین ولی بیوفایی رو فراموش کنین

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
من قبلا هم گفتم . خداحافظي از فروم تقريبا بي معنيه . چون يك جور دلتنگي رو براي خود ادم و سايرين بوجود مياره . مخصوصا اگر كسي كه خداحافظي ميكنه داراي محبوبيت باشه . عوارض خداحافظي از فروم براي خود ادم خيلي كمه اما براي اطرافيان و ذفقاي فرومي واقعا درد اوره.

PaTientMan

Registered User
لایک‌ها
2
منم توش موندم که بعضی از این دوستی های مجازی چه طور میتونه اینقدر مستحکم باشه در حالیکه در بسیاری از دوستی های واقعیاینطور نیست... شاید بخاطر اینکه افراد رو تنها از روی نوشته هاشون میشناسیم و نه بیشتر...
راستی چرا نوشته هات اینقدر غمبار شده ؟؟:(
با این حال امیدوارم این هق هق ها در پس اشکهای خوشحالیت باشه...:blush:

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
یعنی این ام ار ار هم خودشو .....................

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
چرا جدی جدی همه میرن ؟! اشکال کجاست ؟! راهکار ها رو باید پیدا کرد

M-r-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بي تاثير كه نيست . .. اما براي من مهم نيست كه طرف مقابلم مذكر يا مونث باشه . . نه اينكه بخوام توهين كنم كه طرف مقابلم مهم نيست اما روي ارزش طرف مقابلم تاثيري نميزاره كه مرد باشه يا زن . . .
ولي خوب بابت اينكه ميگين دوستي هامون پايدار تره . . .
بايد بگم كه شايد تاثيرش همين باشه كه ما همديگر رو فقط با نوشته هامون ميشناسيم ولي همينكه دلمون براي همديگه ميتپه و با نشوتن اينكه من نوعي ميخوام از اينجا برم حداقل ده تا از بر و و بچه ها پا ميشن پست ميزنن و از طرف ميخوان كه اينكار رو نكنه . . . ميرسونه كه دوستي اينجا خيلي پايدار تره . . .دليلش رو واقعا ميتونم بگم نميدونم . .. .

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از M-r-r :
. . . ميرسونه كه دوستي اينجا خيلي پايدار تره . . .دليلش رو واقعا ميتونم بگم نميدونم . .. .
دلیله اینکه بهم وابسته میشیم برای من یکی که مشخصه ... کمبود هم صحبت تو این غربت خراب شده .... اینجا که میام انگار پیش همه دوستامم ... از هر کی تو ذهنم یه شخصیت قشنگ ساختم و خودم رو هر کی صدا میزارم و میام اینجا کلی حال میکنم :blush: :blush:

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
ولی من فکر کنم خیلی موثر باشه.

در مورد اینکه گفتی از روی نوشته ها هم رو میشناسیم هم خب آره درست میگی... الان من تصویری که تو ذهنم از بروبکس دارم یا از آواتورشون برام ایجاد شده یا نوشته هاشون.

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با این مغز که داشت فرار میکرد

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
نه عکس خودش نیست... اون بالا گفته که نمیتونم عکس بزارم.

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اخه من حوصله خوندن اون مقاله رو نداشتم
ممنون

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
خواهش میکنم

راستی صاحاب تاپیک کجا رفت؟