منتخب بازارچه

خداحافظی با دوستان در بخش گفتگوی آزاد! شاید

hamedv90

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوستان چون 3 تا از پست های من پاک شد .. و اینکه من خودمو نمی تونم عوض کنم .. دیگه اینجا (این بخش) پست نمی دم .. به جز یه تاپیک که اون هم راجع به یکی از خوانندگان هست و اصلا سیاسی نیست .. !! خوب دیگه .. ما رفتیم ولی تو بخش PHP و شبکه هستم گهگاهی.. خوب من رفتم
.. دوستان از دوستانی که بهشون توهینی شد معذرت خواهی میکنم .. خوب دیگه حرفی نی بای بای .. راستی سری 2 اون فیلم "شبی با پادشاه رو می زارم .. .. امروز فقط تو اینجا هستم (این بحث) .. همین بای

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان چون 3 تا از پست های من پاک شد .. و اینکه من خودمو نمی تونم عوض کنم .. دیگه اینجا (این بخش) پست نمی دم .. به جز یه تاپیک که اون هم راجع به یکی از خوانندگان هست و اصلا سیاسی نیست .. !! خوب دیگه .. ما رفتیم ولی تو بخش PHP و شبکه هستم گهگاهی.. خوب من رفتم
.. دوستان از دوستانی که بهشون توهینی شد معذرت خواهی میکنم .. خوب دیگه حرفی نی بای بای .. راستی سری 2 اون فیلم "شبی با پادشاه رو می زارم .. .. امروز فقط تو اینجا هستم (این بحث) .. همین بای
منم لاستیک ماشینمون پنچر شد پس دیگه گفتگوی آزاد نمیام!!

برادر من بنده تو این مدتی که تو این بخش بودم تاپیکام اقلاً 3 بار پاک شدن، 2 بار قفل شدن و ده ها بار هم پستام ادیت یا دیلیت شدن. تازه یکبار هم چند شب پیش کارت قرمز گرفتم ولی حتی جیکم هم درنیومد!!

اونوقت تو بعد مدتها یه سر اومدی تو این بخش و به خاطر حذف 3 تا از پستات، فقط 3 تا، میخوای بذاری بری؟

خوب نیست آدم اینقدر حساس و نازک نارنجی باشه....

غلام شیشلول بند

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

پسر عزیزم !

خدا رو شکر کن که بنت نکردند ! حذف تاپیک و اخطار و این جور چیزا خیلی عادیه !

حتماً توی گفتگوی آزاد بیا !

Exporter

Registered User
لایک‌ها
5,064
نرو...
من اولين تاپيکي که تو زندگيم زدم پاک شد
من يک هفته بن شدم (پارسال)
ولي هنوز هستم

نبايد به اين چيزا اهميت بدي

Exporter

Registered User
لایک‌ها
5,064
نرو نرو
اگه بري جات خاليه

بمون بمون...

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
66
خود من هم چندین و چند بار تاپیکهایم پاک شد !!!

الان که مدیر شده ام دلایل اونو درک میکنم

این که دلیل نمیشه آدم کنار بکشه.

بنده در شما خلاقیت خاصی میبینم . امیدوارم بمانید و جو این تالار را بانشاط تر نگه دارید

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
31
خود من هم چندین و چند بار تاپیکهایم پاک شد !!!

الان که مدیر شده ام دلایل اونو درک میکنم

این که دلیل نمیشه آدم کنار بکشه.

بنده در شما خلاقیت خاصی میبینم . امیدوارم بمانید و جو این تالار را بانشاط تر نگه دارید

eyvay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام شاهد
امروز ازاد شدی؟ من امروز ازاد شدم
خوشومدی

mohamadd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فکر کردم پستهای من فقط پاک میشه یکی دوتاش به خاطر سیاسی بودن و یکیش هم که دوتا کلیپ بود - یه مرغ با رقص تکنو و یه بزن بزن باحال کارتونی- بخاطر بی محتوا بودن تازه الان منفی پنج هم هستم
امروز فرداست که خودمم پاک بشم
انقدر نازک نارنجی نباش این چیزا پیش میاد چون مدیر سایت یا معاوناش که نمیدونن قصد شما سیاسی نیست نیت شما را و که نمیدنن چیزایی که نوشته میشه مد نظر قرار میگیره
پس بی خیال شو
فروم پست پاک نشه . حق مسلم ماست

hamedv90

Registered User
لایک‌ها
12
من فکر کردم پستهای من فقط پاک میشه یکی دوتاش به خاطر سیاسی بودن و یکیش هم که دوتا کلیپ بود - یه مرغ با رقص تکنو و یه بزن بزن باحال کارتونی- بخاطر بی محتوا بودن تازه الان منفی پنج هم هستم
امروز فرداست که خودمم پاک بشم
انقدر نازک نارنجی نباش این چیزا پیش میاد چون مدیر سایت یا معاوناش که نمیدونن قصد شما سیاسی نیست نیت شما را و که نمیدنن چیزایی که نوشته میشه مد نظر قرار میگیره
پس بی خیال شو
فروم پست پاک نشه . حق مسلم ماست
سلام آخر ... و خداحافظی آخر ..

خیلی ممنونم از همه بچه ها .. همه کسایی که بعدا و الان پست زدید ..

من دارم از اینجا میرم دلیلش نازک نارنجی بودنم نی .. چون حرف هام همین جوریه و نمی خواهم حرفی بزنم که سیاست سایت باشه و دوست دارم حرف های خودمو بزنم! .. و دیدید که پستهام پاک شد .. به نظر من آدم یه چیزایی نداشته باشه خیلی بهتره تا داشته باشه !!

دیگه همین .. cd2 هم که قول داده بودم براتون گذاشتم عکسهاش121 هست.. برید ببینید خیلی باحاله.. نبینید ضرر کردید !! .. خوب دیگه ممنون از همه

http://forum.persiantools.com/t70162.html

بای .. شما دوستان رو یادم نمیره !!

بالا