برگزیده های پرشین تولز

خداحافظی با دوستان در بخش گفتگوی آزاد! شاید

hamedv90

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوستان چون 3 تا از پست های من پاک شد .. و اینکه من خودمو نمی تونم عوض کنم .. دیگه اینجا (این بخش) پست نمی دم .. به جز یه تاپیک که اون هم راجع به یکی از خوانندگان هست و اصلا سیاسی نیست .. !! خوب دیگه .. ما رفتیم ولی تو بخش PHP و شبکه هستم گهگاهی.. خوب من رفتم
37.gif
.. دوستان از دوستانی که بهشون توهینی شد معذرت خواهی میکنم .. خوب دیگه حرفی نی بای بای .. راستی سری 2 اون فیلم "شبی با پادشاه رو می زارم .. .. امروز فقط تو اینجا هستم (این بحث) .. همین بای
36.gif

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان چون 3 تا از پست های من پاک شد .. و اینکه من خودمو نمی تونم عوض کنم .. دیگه اینجا (این بخش) پست نمی دم .. به جز یه تاپیک که اون هم راجع به یکی از خوانندگان هست و اصلا سیاسی نیست .. !! خوب دیگه .. ما رفتیم ولی تو بخش PHP و شبکه هستم گهگاهی.. خوب من رفتم
37.gif
.. دوستان از دوستانی که بهشون توهینی شد معذرت خواهی میکنم .. خوب دیگه حرفی نی بای بای .. راستی سری 2 اون فیلم "شبی با پادشاه رو می زارم .. .. امروز فقط تو اینجا هستم (این بحث) .. همین بای
36.gif
منم لاستیک ماشینمون پنچر شد پس دیگه گفتگوی آزاد نمیام!!
doofywave[1].gif

برادر من بنده تو این مدتی که تو این بخش بودم تاپیکام اقلاً 3 بار پاک شدن، 2 بار قفل شدن و ده ها بار هم پستام ادیت یا دیلیت شدن. تازه یکبار هم چند شب پیش کارت قرمز گرفتم ولی حتی جیکم هم درنیومد!!
glasses.gif

اونوقت تو بعد مدتها یه سر اومدی تو این بخش و به خاطر حذف 3 تا از پستات، فقط 3 تا، میخوای بذاری بری؟
shock.gif

خوب نیست آدم اینقدر حساس و نازک نارنجی باشه....
beee.gif

غلام شیشلول بند

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
37.gif
36.gif

پسر عزیزم !
301.gif

خدا رو شکر کن که بنت نکردند ! حذف تاپیک و اخطار و این جور چیزا خیلی عادیه !
294.gif

حتماً توی گفتگوی آزاد بیا !
295.gif

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
نرو...
من اولين تاپيکي که تو زندگيم زدم پاک شد
من يک هفته بن شدم (پارسال)
ولي هنوز هستم

نبايد به اين چيزا اهميت بدي

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
نرو نرو
اگه بري جات خاليه

بمون بمون...

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
خود من هم چندین و چند بار تاپیکهایم پاک شد !!!

الان که مدیر شده ام دلایل اونو درک میکنم

این که دلیل نمیشه آدم کنار بکشه.

بنده در شما خلاقیت خاصی میبینم . امیدوارم بمانید و جو این تالار را بانشاط تر نگه دارید

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
خود من هم چندین و چند بار تاپیکهایم پاک شد !!!

الان که مدیر شده ام دلایل اونو درک میکنم

این که دلیل نمیشه آدم کنار بکشه.

بنده در شما خلاقیت خاصی میبینم . امیدوارم بمانید و جو این تالار را بانشاط تر نگه دارید
2rzukw3.gif

eyvay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام شاهد
امروز ازاد شدی؟ من امروز ازاد شدم
خوشومدی

mohamadd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
37.gif
36.gif

من فکر کردم پستهای من فقط پاک میشه یکی دوتاش به خاطر سیاسی بودن و یکیش هم که دوتا کلیپ بود - یه مرغ با رقص تکنو و یه بزن بزن باحال کارتونی- بخاطر بی محتوا بودن تازه الان منفی پنج هم هستم
55.gif
امروز فرداست که خودمم پاک بشم
انقدر نازک نارنجی نباش این چیزا پیش میاد چون مدیر سایت یا معاوناش که نمیدونن قصد شما سیاسی نیست نیت شما را و که نمیدنن چیزایی که نوشته میشه مد نظر قرار میگیره
پس بی خیال شو
فروم پست پاک نشه . حق مسلم ماست
55.gif

hamedv90

Registered User
لایک‌ها
12
من فکر کردم پستهای من فقط پاک میشه یکی دوتاش به خاطر سیاسی بودن و یکیش هم که دوتا کلیپ بود - یه مرغ با رقص تکنو و یه بزن بزن باحال کارتونی- بخاطر بی محتوا بودن تازه الان منفی پنج هم هستم
55.gif
امروز فرداست که خودمم پاک بشم
انقدر نازک نارنجی نباش این چیزا پیش میاد چون مدیر سایت یا معاوناش که نمیدونن قصد شما سیاسی نیست نیت شما را و که نمیدنن چیزایی که نوشته میشه مد نظر قرار میگیره
پس بی خیال شو
فروم پست پاک نشه . حق مسلم ماست
55.gif
سلام آخر ... و خداحافظی آخر ..
37.gif
164.gif

خیلی ممنونم از همه بچه ها .. همه کسایی که بعدا و الان پست زدید ..
72.gif

من دارم از اینجا میرم دلیلش نازک نارنجی بودنم نی .. چون حرف هام همین جوریه و نمی خواهم حرفی بزنم که سیاست سایت باشه و دوست دارم حرف های خودمو بزنم! .. و دیدید که پستهام پاک شد .. به نظر من آدم یه چیزایی نداشته باشه خیلی بهتره تا داشته باشه !!

دیگه همین .. cd2 هم که قول داده بودم براتون گذاشتم عکسهاش121 هست.. برید ببینید خیلی باحاله.. نبینید ضرر کردید !! .. خوب دیگه ممنون از همه
72.gif

http://forum.persiantools.com/t70162.html

بای .. شما دوستان رو یادم نمیره !!
99.gif

بالا