برگزیده های پرشین تولز

خداحافظ پي تي عزيز

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام ........كه چه عرض كنم اينجا تاپيك خداحافظيه !
من بخاطر يك عضو پست فطرت و دروغگوي پرشين طولز از اين فروم ميرم. همه شما ميدونين كه چه اتفاقاتي افتاده ولي من بازم تكرار ميكنم كه بعدا بر عكس اين حرفا نشه !
آقاي شهرام فتاحيان با آي دي مهرداد 1355 چيزي حدود يكماه پيش با من درگير شد و من ادعا كردم كه ميخواد با آي دي ديگه اي كه ساخته شخصيت من رو تو پي تي خراب كنه ! كه تا پريشب هم همينطور من رو كوبيد و من هم بخاطر اينكه مدركي براي حرفام نداشتم منزوي شدم. تا پريشب كه ديگه امين-فتوكپي- طاقتش طاق شد و وقتي ديد بازم مهرداد از رو نرفته و هنوزم ميگه كه نسناس(همون آي دي قلابيش) يكي از دوستاشه و خودش نيست(!) اعتراف كرد كه از اول با چك كردن آي پي ها فهميده كه نسناس خود مهرداده.
ما هم با بچه ها بخاطر اينكه يك عضو اينجا سعي كرده همه رو فريب بده و با دروغ و بهتان من رو بي آبرو كنه تاپيك زديم كه از پرشين طولز برو !
كلي هم توش پست زديم. كلي. اينه كه محمد رضا مياد و ميگه شب ميخوابي و صبح مياي ميبيني كلي پست خورده همش بي ربط. آخه ممد رضاي عزيز وقتي يكماه پيش كه اين آقا به من تهمت ميزد و با اون يكي آي ديش(كه الان كلي از پستاشو پاك كرده!) ميومد و من رو گربه گير ميكرد تو و احسان كجا بودين؟؟؟
من بخاطر اينكه تاپيك مهرداد برو بسته شده توسط ممد رضا ميرم چون نگاه نميكنيد كه كاربرهاتون چيو دوست دارند و برا ما ارزشي قائل نيستيد !
اينكه تو يه شب كلي پست ميخوره تو 2-3 تا تاپيك معنيش اينه كه اين موضوع مهميه ممد رضا و تو بايد (بايد) بياي بشيني و بخوني نه اينكه به يه حيله و نيرنگ ديگه مهرداد تن در بدي كه بياد و بهت بگه كه كل فروم داره ميره رو هوا و ..و تو هم نخونده همه تاپيك هايي كه باعث رسوايي مهرداد ميشد رو پاك كني.
من بازم كوتاه اومدم ولي شما بازم اومدي و تاپيك مهرداد برو رو بستي(باز خدا رو شكر پاك نكردي!).....
يعني شما دوست داري حقيقت كه اذيت و آزار مهرداد هست رو پاك كني و بزاري كه يك كسي مثل اون دوباره با اعصاب يكي مثل من بازي كنه ! من به همين خاطر ميرم !

از تمامي دوستاني كه اينجا داشتم( و يه سريشونو هنوز هم دارم) معذرت ميخوام و ازشون ميخوام كه تو محيطي كه يك دروغگو توش پست ميزنه پست نزنن !
من ممكنه جزو اعضاي قديمي اينجا باشم ولي وقتي مديرم به حرفم اعتماد نداره يعني پشمم ! ( با معذرت) وقتي ميگم با دروغ من رو دروغگو نشون داده و همه رو به اعتبار من مشكوك كرده و تو باور نميكني يعني ترجيح ميدي يك دروغگو تو فروم باشه ولي يك عضوي كه اينهمه مدت بوده و كنار همه زندگي مسالمت آميز داشته بره.
باشه ....من ميرم.
با دل خوش هم نميرم با دل ناخوش ميرم.
بي سرو صدا هم نميرم با سر و صدا ميرم تا حداقل درباره من بد فكر نكنيد.
مهرداد نشوندهنده يك آدمه كه مدتها سر دروغش اصرار كرد و سعي كرد مثلا جلوي قيصر بازي هاي من بايسته و من خوشحالم كه حداقل دوستام(مديراي اينجا ديگه از دوستاي من نيستن! ) حرفمو باور كردن.

اشكان-خوبي كن - خداحافظ
اشكان - ايران ويج - خداحافظ
عمو شار - داش پرويز- خداحافظ
ستوده خداحافظ
محسن - سبزينه - خداحافظ
فاير بوي خداحافظ
هومن عزيز خداحافظ
داش حسين سجادي خداحافظ
صفرويك-داش وحيد - خداحافظ
hmn خداحافظ
كافكا خداحافظ
علي206 اسپيد خداحافظ
داش رضا-ي سرمايه- ( تو پي تي ) خداحافظ
بهار13 خداحافظ
علي-Ali- خداحافظ
مابقي رفقاي خوب پي تي قديم خداحافظ

(من از دست مديران فروم هم شكايت دارم چون با نبودنشون باعث شدن اينجا رو يكي مثل مهرداد تو دستش بگيره و به هر دليلي بخواد منو خراب كنه و با يه آي دي ديگه اينكارو بكنه و بعدش هم يكماه رو اين موضوع مانور بده در حاليكه ادمين ها در حال رسيدگي به هاست و ... هستند و از رفاقت گذشته كمكي به يكي از اعضاي فرومشون كه يه آدم با دروغ داره اذيتش ميكنه نميكنن.)
باز هم تكرار ميكنم اينو بدونين كه اشكان ها و خيلي هاي ديگه بخاطر جوي كه مهرداد باعثش هست از اينجا رفتن. شمام اگر متعلق به جو قديم اينجا هستين اينو بدونين كه با بودن يكي مثل مهرداد هيچوقت اتفاقات قديم اينجا نمي افته !

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
بدون سلام
من نه ميخوام مقدمه بچينم و نه كاري دارم كه مديران فروم به حرف من توجه ميكنن يا نه. چه اينكه در اين مدت ديدم خيلي به حرفاي امثال من توجهي ندارن. ولي شكر خدا در روابطي كه با دوستان پي تي در خارج از فروم داشتم ثابت شد كه ارزشهاي مشتركي هست كه من و اين دوستان بهشون پايبنديم.
اتفاقا همون ارزشهاست كه من رو وادار ميكنه اينجا در ادامه حرف ياسر عزيز اين مطلب رو بنويسم.
من در جريان اتفاقات گذشته نيستم. ولي هم ياسر رو ميشناسم و هم امين عزيز رو (فوتوكپي) و مرام اين دوستان رو خيلي بيش از اين ديده ام كه بخوان با جوسازي و دروغ يه نفر رو بدنام كنن ولي اين احتمال رو ميدم كه ممكنه يكنفر بخواد با همين جوسازي و دروغ اونها رو بدنام كنه.
بعنوان يه ناظر بيطرف هم حرفاي ياسر عزيز (كاكو) برام كاملا منطقيه.

پس وقتشه مديران فروم به خودشون بيان. وگرنه اينجا رو روز به روز بي رونقتر خواهند ديد.

اگر اين موضوع حل شد كه شد وگرنه عالم دوستي و رفاقت ايجاب ميكنه من هم بعد از داش ياسر و عزيزان ديگه اينجا فعاليتي نداشته باشم.

شايد بخندين بخاطر اين تهديد. ولي بدونين يه قسمت عمده پرشين تولز همين كاربراشن. چه خوشتون بياد چه نياد.

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
وقتي قراره کسي نباشه منم نيستم.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

×××××××××××××××××(سانسور شد)
××× ×××× ××× ×
××× ×××××× ×× ×××× ××
×××××× ×××××××××× ×× ×××××× ×
××××××× ××× ××××××× ×××
اگه فکر ميکني حق با تو هست يک آي دي جديد باز کن و تا اون موقع از اين آي ديت استفاده نکن. اگه تا کمتر از 1 ماه بيشتر بچه ها برنگشتن ميفهميم حق با تو بوده و ميتوني از آي دي قبليت استفاده کني و کاکو و من و بقيه بچه ها دروغ ميگفتن. فکر ميکنم فعلا تنها راهش همين باشه.
××××××××× ××××××
××× ××××× ×××××××××××

mori

Registered User
لایک‌ها
14
من هم نيستم!

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من كه ديشب تاپيكه توجه رو زدم و خداحافظي كردم.
ولي پاكش كردن.منم خداحافظ.(ميدونم واستون اهميتي ندارم)

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
تا وقتي مديراي سايت فکري براي بازگشت بچه ها نکنن من هم نيستم :thumbsdow :thumbsdow

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام دوستان
من خيلي متاسفم كه به خاطر يك نفر جو دوستانه پي تي خراب شده× به نظر من بهتره به جاي اينكه همه فكر خداحافظي باشند و يا نوشته هاي تكراري بفرستيد و يا پستي پاك بشه و يا قفل بشه بايد فكري كرد كه دوباره فورم رو بسازيم.
به نظر من اولين قدم براي ساختن اين فورم بايد هر چه سريعتر صاحبان فورم قوانيني براي اين فورم و مديراني براي ديگر بخشهاي قرار بدهند (به خصوص چند نفر براي بخش گفتگو آزاد).

از مهرداد عزيز هم خواهش مي كنيم براي اينكه جو رو از اين خرابتر نكنه ديگه با اين اي دي پست نزنه و سعي كنه با يك اي دي جديد برگرده و بهتر و فعالتر از قبل بشه.

اميدوارم كه دوباره پي تي به روزهاي اوليه برگرده و همه با هم صميمي باشند.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به نقل از Mashaheer :
سلام دوستان
من خيلي متاسفم كه به خاطر يك نفر جو دوستانه پي تي خراب شده× به نظر من بهتره به جاي اينكه همه فكر خداحافظي باشند و يا نوشته هاي تكراري بفرستيد و يا پستي پاك بشه و يا قفل بشه بايد فكري كرد كه دوباره فورم رو بسازيم.
به نظر من اولين قدم براي ساختن اين فورم بايد هر چه سريعتر صاحبان فورم قوانيني براي اين فورم و مديراني براي ديگر بخشهاي قرار بدهند (به خصوص چند نفر براي بخش گفتگو آزاد).

از مهرداد عزيز هم خواهش مي كنيم براي اينكه جو رو از اين خرابتر نكنه ديگه با اين اي دي پست نزنه و سعي كنه با يك اي دي جديد برگرده و بهتر و فعالتر از قبل بشه.

منم کاملا با شما موافقم.

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
ياسر چي شد؟ والا تو قول دادي كه همه برگردن اما الان خودت با رفتنت داري همه رو از اينجا ميبري
من نميخوام از مهرداد پشتيباني كنم اما من فكر نميكنم كه كسي به خاطر حرفهاي نسناس تو رو به دروغگويي بشناسه
از چند شب پيش جو پي تي خيلي بهتر شده(جدا از اون چندتا تاپيكي كه همشون پاك شدن) والا من نديدم مهرداد جديدا پست بزنه
من الان اومدم يه تاپيك براي دعوت دوستان درست كنم كه اين تاپيك رو ديدم ميدونم كه همه از اين وضع دلخورن امامطئنم كه هيچ جاي ديگه اي نميتونيد خاطرات پي تي قديم رو دوباره زنده كنيد
ميدونم كه من خيلي قديمي نيستم اما حداقلش اينه كه اون موقع كه هنوز اينجوري نشده بود من يه گوشه موشه اي بودم با اين اوصاف من واقعا دلم گرفته حالا نميدونم شماها چه جوري به اين راحتي حرف از جدايي از پي تي رو ميزنيد شماها كه بايد 1000 برابر من با اينجا خاطره داشته باشيد شماها كه.....
من از دست مديران فروم هم شكايت دارم چون با نبودنشون باعث شدن اينجا رو يكي مثل مهرداد تو دستش بگيره و به هر دليلي بخواد منو خراب كنه و با يه آي دي ديگه اينكارو بكنه
فتوكپي يه بار يه تاپيكي زد كه براي ازاد مدير انتخاب بشه من تو جوابش گفتم خوب لازم نيست اگه تاپيك يا پستي مزخرف بود خوب بچه ها نبايد جواب بدن
ياسر راحتترين راه اين بود كه اگه مهرداد حرف مزخرفي ميزد جوابش رو نميداديد من يكي كه اگه دو بار پست بزنم كسي تحويل نگيره يا به قول خودت پشم! خوب عمرا ديگه پست نزنم جو پي تي رو با بايكوت كردن خيلي راحت ميشد حفظ كرد
الان هم ميشه اين كار رو كرد خيلي خيلي راحته بچه ها كه همديگر رو ميشناسن پس خيالي نيست كه يكي بياد اون وسط هويج بندازه!
تا وقتي مديراي سايت فکري براي بازگشت بچه ها نکنن من هم نيستم
به نظر من اين خودماييم كه بايد بچه ها رو برگردونيم چون واقعا بايد منطقي فكر كرد مديران به نظر من اهميتي نداره براشون كه كي از اينجا بره و كي بمونه قصد توهين ندارم دارم واقعيت رو ميگم
الان ياسر به جاي خداحافظي بايد به قولت عمل كني نه اينكه.......

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از Mashaheer :
سلام دوستان

منم موافقم, ولى وقتى بچه ها همكارى نكنن نمى شه كه!!

پس منم مى رم!! ...

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از faridbahal :
..........................................
سلام بي سلام
والا تا وقتي ما براي مديرا پشميم هيچ كاري هم نمي تونيم بكنيم. من ديروز اجبارا به ستوده زنگ زدم كه ميگفت با امير بعضي وقتا چت ميكنه كه بابا به يه مدير بگو بياد فرومش رو يه كم درست كنه. نزاره هر اتفاقي توش بيافته !
اين از وضع مديراي ما ! كسي هم(حتي خودشون) فكر نميكنم انكارش كنه كه نيستن.
در ضمن من بخاطر زشتيه كار مهرداده كه اينهمه سر اين موضوع حساسم. شما درست ميگيد. اعتبار من با حرفاي مهرداد كم نشده و نميشه! من براي رفقام و رفقام براي من حجتند چون از پشت همين كي بورد هاي سرد گرمي دست و نفس يه آدمي كه نصفه شب برات شعر پست ميكنه رو درك كرديم. اون جوي كه نبودنش باعث دلسرد شدن ما شده همينه! همه كساني كه بودن تو اون جو هم اين رو ميدونن......

مهرداد با دروغ فروم رو به هم ريخت........تنها كسي هم كه به فروم مدام سر ميزد( تو اون دوره) من بودم و چند تاي ديگه از قديمي تر ها......
و البته مهرداد كه سعي كرد با تاپيك هاي راي گيري بين سيبيلو ها و غير سيبيلو ها و راي گيري براي اينكه كدوم مدير بيشتر به كار شما رسيدگي ميكنه و ...... بين بچه ها اختلاف بندازه.
از اولش هم با من لج كرد و مثلا خواست شاخي بشه جلو قيصر بازي هاي من........
خوب من هم بخاطر بددهني و تندي پستهاي مهرداد( اصرار روي دروغ) منزوي شدم و فروم شد جولانگاه چند نفر : مهرداد، شيفت شب، شرلوك هولمز، شايان، فريد باحال. كه متاسفانه با پستهاي چرخه اي و پشت سر هم همه تاپيك ها را خراب و از موضوع اصلي منحرف ميكردن. و مهرداد هم هميشه اصرار كرد كه آي دي نسناس مال اون نيست و من رو كوبيد.
من بخاطر اين قضيه هيچ وقت نميبخشمش.......آدم دروغگو كه بخواد مثلا با سياست و كلك و دروغ كسي رو منزوي كنه آدم درستي نيست! مهرداد دروغگوست. آدم پستيه و سعي كرده با دروغ موضوعاتي كه واقعيت ندارند رو به كساني كه ادعاي دوست بودن باهاشونو داره بخورونه تا باور كنن.
اين كارا نامرديه !‌
من از نامردي بيش از هر چيزي تو زندگيم بدم مياد......ميدونيد من به مرامي معتقدم كه نه تو قران نوشته نه تو انجيل و نه تو تورات و نه هيچ جا ! مرامي كه از دروغ و ريا و كلك و ....... بدوره ! اين كارام توش راه نداره.
هميشه خدا به اين مرام پابند بودم. خود خدا شاهده تو قضيه مهرداد هم با اينكه خيلي وقتها كوبيدمش و پست تند براش زدم ولي هيچوقت نامردي نكردم. از پشت خنجر نزدم ولي مهرداد زد و من به همين خاطر ميگم الان كه دروغش مشخص شده آدمهاي با مرام اينجا بايد سعي كنن بيرونش كنن !

بله من كه يك عضو كاملا عادي اينجام ميگم "بايد" كسي كه مرام فطرت خودش رو زير پا ميزاره و تو دلش ميشينه به ريش كسي كه داره با كلك ميچزونتش ميخنده از اين فروم بره !
بايد بره. و اگر هم نره ما ميريم. چون براي مرام و معرفت ارزش قائليم و براي آدم دروغگو تره خورد نميكنيم.

دروغ كثيف ترين كار دنياست. شايد باور نكنيد ولي من سالهاست ياد ندارم دروغي به كسي گفته باشم ....حتي تو اينترنت و حتي تو خواب !!!
ولي آقاي شهرام فتاحيان آدميه كه براش مهم نيست كسي كه به ناحق منزوي شده و داره دست و پا ميزنه آبروشو حفظ بكنه تو فروم باشه و بازم به كاراش ادامه ميده....
اينجور آدم مستحق بايكوت شدن نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من هنوزم سر حرفم هستم. با عرض معذرت از تمام دوستانم اين حرفا كه بايد فروم رو ساخت و ...... تا زماني كه كسي مثل مهردا اينجا پست ميزنه پشمم نيست داداش !
در ضمن مهرداد تو آزاد و خيلي جاهاي ديگه پست ميزنه.
البته حواسش جمعه كه اصلا اين تاپيك ها رو نبينه !‌
ولي بايد بره. طاها بايد ! فريد بايد ! احسان بايد ! ...........
از تمام رفقاي قديمي هم خواستارم تو اين قضيه كمك كنن بلكه صدامون به گوش مديري كه به حرفمون گوش بده(جاي پاك كردن صورت مسئله) برسه و خواسته مونو مطرح كنيم.
من بخاطر خودخواهيم نيست كه ميگم بايد بره !
بخاطر مسموم نبودن جو فروم به پستهاي يك دروغگوي پسته كه ميگم بايد بره. آدمي كه تو دلش بدونه دروغ ميگه و با دروغي كه داره حقيقت جلوش ميده ديگري را شكنجه كنه پسته ! از درون !

( اگر احسان اينجا رو ميخونه : ببينم پاي احسان نشكسته؟ من ديشب خوابش رو ديدم كه پاش شكسته بود! البت ممد رضا و اميرم بودن. )

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
کاکو جان خیلی داری دیگه آتیشی برخورد می کنی.

فکر می کنی مهرداد بره کی میاد ؟!
یکی دیگه میاد با یه آی دی دیگه اون هم بره باز چی میشه ؟ یکی دیگه میاد. مدیرها که نمی تونن هر روز 100 نفر رو ببندن !
تو فکر می کنی با 4 تا نوشته شخصیتت میره زیر سوال ؟!؟!!!!!! والا نمی ره !
عزیز من ، خوندن همه تاپیکها و دنبال کردنشون و ردگیری یک کاربر که ببینیم دروغ می گه یا راست می گه یا ....... خیلی سخته.
ضمن اینکه اصلا کار درستی نیست ! ما اگه توی تاپیکی توهینی ببینیم (اگه ببینیم والا روزی 100 تا پست از زیر دست ما خارج می شه) پاکش می کنیم قضاوت درست و دروغش با خود خواننده است نه با من که در جریان هیچی نیستم !
هزاران مثل مهرداد و Gtmax و Mafia و حتی هومن اومدن و رفتن و باز اومدن و باز رفتن و ..... باز هم میان و میرن ! ولی چی مونده ؟!
صفا و صیمیمیت بین کاربرای قدیمی. کسایی مثل مشاهیر ! کسایی مثل aaber کسایی مثل shaar یا همین queen ×
اگه یه پستی دروغ و چرت و پرته چرا 10 صفحه می شه !!؟؟؟ چرا این همه view داره خوب بابا اگه دروغ و چرته چرا می رین می خونین چرا جواب می دین.
خود شما هم مقصر ین قبول کنین !

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از knowhow :
کاکو جان خیلی داری دیگه آتیشی برخورد می کنی.

یکی دیگه میاد با یه آی دی دیگه اون هم بره باز چی میشه ؟ یکی دیگه میاد. مدیرها که نمی تونن هر روز 100 نفر رو ببندن !
تو فکر می کنی با 4 تا نوشته شخصیتت میره زیر سوال ؟!؟!!!!!! والا نمی ره !
عزیز من ، خوندن همه تاپیکها و دنبال کردنشون و ردگیری یک کاربر که ببینیم دروغ می گه یا راست می گه یا ....... خیلی سخته.
ضمن اینکه اصلا کار درستی نیست ! ما اگه توی تاپیکی توهینی ببینیم (اگه ببینیم والا روزی 100 تا پست از زیر دست ما خارج می شه) پاکش می کنیم قضاوت درست و دروغش با خود خواننده است نه با من که در جریان هیچی نیستم !
هزاران مثل مهرداد و Gtmax و Mafia و حتی هومن اومدن و رفتن و باز اومدن و باز رفتن و ..... باز هم میان و میرن ! ولی چی مونده ؟!
صفا و صیمیمیت بین کاربرای قدیمی. کسایی مثل مشاهیر ! کسایی مثل aaber کسایی مثل shaar یا همین queen ×
اگه یه پستی دروغ و چرت و پرته چرا 10 صفحه می شه !!؟؟؟ چرا این همه view داره خوب بابا اگه دروغ و چرته چرا می رین می خونین چرا جواب می دین.
خود شما هم مقصر ین قبول کنین !

ايوا محمد رضا گرچه منم دست كمي از مهرداد ندارم

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
یک کسی که به خودش و دیگران دروغ نگه ! یه آدمی که برا خودش و دیگرانی که دوست میخونتشون ارزش قائل باشه و بدونه که ارزش داشتن مهمه نه تعداد پست!
ممد رضا حرفات تا حدی قابل قبوله ولی مهرداد باید بره. خودت میدونی که وقتی کسی همچین گندی زده باید بره !
باید بره ! باید بره ! باید بره !
اگرم آتیشی برخورد میکنم بخاطر اینه که شماها ماه بود که نبودین و حالا پیداتون شده مدیریت کنین ؟؟
شما بودی ؟مهرداد من رو خراب میکرد و من میل و پی ام میزدم؟ اصلا پی ام های منو خوندی ممدرضای مدیر؟؟؟
من نمیگم بگرد ببین کی داره دروغ میگه میگم به حرفها و مدارک مدیرت(امین) نگاه کن و ببین که فرد پستیه !
و ببندش ! بیرونش کن. ازش بخواه خودشو اصلاح کنه . هر کاری که باعث بشه دیگران ببینن تو غیر از بستن تاپیک کارهای دیگری هم در زمینه مدیریت میکنی !!!
مهرداد دروغگوست !
شمام با سکوتتون به گسترش دروغگویی کمک میکنین.
و برای کسی که (غیر از رفاقت) ادعاش هم براتون ثابت شدس ارزشی قائل نیستین !

چیه مملی دموکراسی و اصول روشنفکری بهت اجازه نمیده کسی مثل مهرداد رو بن کنی ؟
چون عکس سکسی نزاشته تو فروم پس بستنش مجاز نیست آره ممد رضا ؟؟؟؟
کسی که اصول مرام و معرفت رو میبره زیر سوال مستحق بستن که هیچ مستحق بایکوت کامل تو زندیگه چون ارزشی برای خودش و دیگران قائل نیست.
ممد رضا خودتو به اون راه نزن !
جواب بده و بگو که با مهرداد چیکار میکنی ؟؟؟
چرا بهش اخطار نمیدی ؟؟؟؟( همونطور که به منی که بخاطر بسته شدن دسترسی هومن به پی امهاش میام و تاپیک میزنم و از همه هم معذرت میخوام که مجبور شدم و ........... اخطار بن شدن میدی !!!!! )

ممد رضا بگو که چون مهرداد یکی از افرادیه که تو بخشهای فنی پست میزنه( من کار ندارم پستاش خوب هم هست و حتی خود من هم از پستهاش استفاده کردم. حتی جواب من رو با آی دی ladybug که این مدت زمانی که کاکو نبودم، بودم رو داد!) و چون اونه که تو بخش هاستینگ و ....کمی گرما ایجاد کرده ترجیح میدی چشمتو ببندی بروی اینکه یه آدم پسته !

مهم نیست ! اون که داره کار خودشو میکنه. چه دلیلی داره جلوشو بگیری؟
آره !
چه دلیلی داره ؟
حالا اینکه نمیدونم تو فروم آزاد که اصولا سطل آشغاله و فقط بیکارها توش پرسه میزنن سربسر یکی گذاشته و با یه آی دی قلابی اذیتش کرده اهمیتی داره ؟ نه بخدا !
اینه که تو رو وادار میکنه به من بگی خیلی داری آتیشی برخورد میکنی !
من در مقابل آدم دروغگو وای میستم. میخواد به شما سود برسونه میخواد ضرر(البت اگر ضرر میرسوند قبل از من خود تو بسته بودیش!) .....
شمام بهتره با وجدانت حرفای من رو بخونی !

من دارم میگم شفاف بگو با آدمی که همچین کاری کرده تو فروم چیکار میکنی ؟
اصلا به من فکر نکن ! من کی ام ؟ یه بیکار که میشینه پستهای 30 خطی مینویسه ! .........حق با توئه داداش !
ولی خودت کلاتو قاضی کن .........برو از امین بپرس. ببین کی دروغگوئه و تو براش حکم بده !
اصلا بگو باهاش کاری نداریم !
ولی بگو ! نزار برو بدون جواب !
چون اینجوری ما تکلیف خودمونو میدونیم !
در ضمن ممد رضا بخاطر خدا بخاطر این سیبیل کاکو و بخاطر خودت ازت خواهش میکنم این تاپیک رو نبند. بستن تاپیک بحث رو نیمه تموم میزاره.
ممد رضا وقتی تاپیکی بیننده داره یعنی علاقه بهش زیاده !
این علاقه رو میتونه یک کلمه مثلا س ک س ایجاد کرده باشه میتونه یه موضوع مشترک و مهم بین کاربرها.
مهم یعنی یک علاقه مشترک ! خودت ببین این تاپیک چند تا بازدید کننده داشته امروز از صبح که من این تاپیک رو زدم......
.....
......
.....
............
نزار بحثمون بی نتیجه بمونه.

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
كاكو, حرفات درسته و منطقى! ولى يه خورده فكر كن..
من برم, تو برى, يه 7-8 نفر ديگه هم برن هيچى كم نمى شه! كم مى شه؟!!
مهرداد هستش! جديد ميان عضو مى شن فقط يه اسم از ما مى مونه! اينو مى خواى؟! پس اين همه دوستى كجا مى ره!؟
تا حالا تصميم داشتم كه نيام ولى حالا كه فكر مى كنم و پيشها رو مى خونم مى بينم فايده نداره! حرص مى خورى واسه چى؟! واسه اينكه يه نامرد بت بخنده؟! ببينه داره موفق مى شه؟! كاكو بيا و مهرداد رو ناديده بگير اصلا حسابش نكن!
به خدا وقتى پستهاتو مى خونم خيلى دلم مى گيره! اصلا اون كاكوى قديم نيستى!
ازت خواهش مى كنم اينقدر سخت نگير.. بيا و امتحانش كن اگه نتونستى بعد برو..
آخه من نمى فهمم تو اينجورى نبودى كه.....!!
باش بجنگ ;)
ياسر جون ازت خواهش مى كنم...

اگه قبول ندارى پس بگو ماچه كار كنيم؟! هر چى تو گفتى!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از Queen_of_hearts :
كاكو, حرفات درسته و منطقى! ولى يه خورده فكر كن..
من برم, تو برى, يه 7-8 نفر ديگه هم برن هيچى كم نمى شه! كم مى شه؟!!
مهرداد هستش! جديد ميان عضو مى شن فقط يه اسم از ما مى مونه! اينو مى خواى؟! پس اين همه دوستى كجا مى ره!؟
تا حالا تصميم داشتم كه نيام ولى حالا كه فكر مى كنم و پيشها رو مى خونم مى بينم فايده نداره! حرص مى خورى واسه چى؟! واسه اينكه يه نامرد بت بخنده؟! ببينه داره موفق مى شه؟! كاكو بيا و مهرداد رو ناديده بگير اصلا حسابش نكن!
به خدا وقتى پستهاتو مى خونم خيلى دلم مى گيره! اصلا اون كاكوى قديم نيستى!
ازت خواهش مى كنم اينقدر سخت نگير.. بيا و امتحانش كن اگه نتونستى بعد برو..
آخه من نمى فهمم تو اينجورى نبودى كه.....!!
باش بجنگ ;)
ياسر جون ازت خواهش مى كنم...

اگه قبول دارى پس بگو ماچه كار كنيم؟! هر چى تو گفتى!
سلام من نمي دونم چي شده ولي واقعا اين رفاقت هاست كه مي مونه چرا ناراحت مي شيد حالا اگر مهرداد چيزي گفته بخشش از بزرگان است واقعا اين فروم رو مثل اينكه اين مديران ول كردند ديگه نيستند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا