برگزیده های پرشین تولز

خداحافظ پي تي عزيز

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
کاکو جان داری بی ربط میگی عزیز...
اعضای فعال این فروم چهار دسته هستن... یا ادمین (من و محمدرضا و امیر) یا مدیر ( که اسمشون بنفش رنگه) یا اعضای معمولی (Registered Member) و یا هومن!
و هیچ فرقی بین ID تو یا مهرداد یا افراد دیگه نیست. این از این.
حالا برا من مهم نیست طرف تو قسمت هاستینگ چیزی نوشته باشه یا نه.
عنوان نکیسا رو هم من عوض کردم کمااینکه مال خیلی های دیگه رو تاحالا به درخواست خودشون عوض کردم.
من نمیدونم چند سالته ولی فکر کنم هم سن و سال خودم باشی اما این جور بحث کردن و به دیگران تهمت زدن مناسب این سن نیست.

من که گفتم بحث رو اینجوری ادامه نده... باز داری به من و ملت بد و بیراه میگی... عزیز دل برادر ما خواهش کردیم از سر تقصیرات من و بقیه بگذر و کمک کن این فروم گفتگوی آزاد (و نه آشغالدونی و الطاف جنابعالی) جو صمیمانه بگیره. اگه اونقدر بزرگوار نیستی صورت خداحافظی یک کلمه است و تمام دیگه اینقدر طول و تفسیر نداره.

pars-sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
احسان بهتر نبود يه دسته هم بره من تشكيل ميدادي !؟ واي خداييش اون دسته آخرو كه گفتي حسابي خنديدم ! اول خيال كردم ميخواي مدير مخفي بگي ! ديدم نه خلا را گفتي !

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من و بقیه مدیران با هر گونه بی احترام نسبت به هر کسی شدیدا مخالفیم... ولی اینکه شما هم بیاین جواب این بی احترامی رو بدین و دعوا رو داغ تر کنید وضعیت بد تر خواهد شد.

چه عجب يكي پيدا شد حرف منو تائيد كنه !!!!!!

تا قبل از احسان كه من چند بار گفتم انقدر بد و بيراه نگيد ... گفتيد به تو ربطي نداره و جمع كن كاسه كوزتو !

Gharibeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
احسان

من مطيع ياسرم
يعني هممون

pars-sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ايننجا منو ياد كشتي كج ميندازه ! هي شعار ميديد برو بيرون !

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
نه داش احسان اینقدر بزرگوار نیستم و در ضمن نمیفهمم هم که تهمت زدن چه ربطی به سن و سال داره؟؟
یعنی اگر عمو اینو میگفت جور دیگه ای باهاش برخورد میکردی آره ؟
ببین داش احسان دارم میگم مهرداد رو اگر میتونی دسترسی ش رو به گفتگوی آزاد ببند.
این پیشنهاد من و خیلی های دیگس.
فکر نکن این کار باعث میشه که باب این کارا باز بشه و ......
ما میدونیم دست کسی کج نیست که آی دی دیگه بسازه
(همونطور که ساخت و با حقه هم عوضش کرد ولی بازم دستش رو شد....میشه یکم پیش خودت فکر کنی که چرا باید بخواد نسناس که داره رسواش میکنه بشه نکیسا؟ نه جون احسان فکر کردی؟)
ولی کسی که به اینکار شهره است دیگه نمیاد همچین کاری بکنه و برای دیگران هم درس عبرتی میشه که اذیت نکنند.
احسان من بهت اطمینان میدم خوبی کن بخاطر مهرداد و البته آی دی نسناسش از اینجا رفت.....

روی این درخواست من فکر کن داش احسان.(در ضمن بابت دیشب اگر حرف اشتباهی زدم معذرت میخوام. خیلی اعصابم ریخت بهم. کلی حرف نوشتی یک کلمه "حرف" توش نیست که بگی من چیکاره ام و میخوام چیکار کنم. من خوبم و ما خوبیم و ......اینکه من اصلا کار ندارم چی شده.....)
جدی احسان کار نداری چی شده؟ اینکه فرومت خوبی کن نداره و دیگه مزیت روزی حداقل 10 تا پست که کلی سرچ انجین ها رو میاورد تو سایتت برات مهم نیست نه؟؟
اینکه کلی آدم از مهرداد(حداقل تو آزاد) نارحتند هم برات مهم نیست؟
اگر فکر میکنی ما دست به یکی کردیم که مهرداد که آدم شرافتمندیه رو از فروم بندازیم بیرون اینو بگو احسان. الکی کلی آسمون و ریسمون نباف و آخرشم هیچی نگفته باشی.....

لطفا صریح بگو مدارکتو (حرف اکثر بچه ها + حرفای امین و لینکهایی که من دادم و ....) کافی نیست و من باور نمیکنم مهرداد همچین کاری کرده باشه.
مام تکلیف خودمونو میدونیم داداش !
(امین جون من از فایر فاکس زیاد خوشم نمیاد. درباره آی پی که اون بالا مینویسه میگی؟ من همیشه از موزیلا استفاده میکنم با موزیلا میلش خیلی حال میکنم...:) خوبی دااش؟)

احسان شما سعی کن یکم صریح صحبت کنی. اینم بدون تا زمانی که مهرداد اینجا پست میزنه وضع همینه.
مگر اینکه بنم کنی و حتی اونموقع هم وضع همینه !

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
کاکو جان حرف ما واضح و روشنه !
چرا این همه الکی بحث می کنی ؟
ادامه دادن به این بحث جو فروم رو بهتر نمی کنه که بدتر م می کنه. بنابراین ادامه ندید لطفا.

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
من نمی خواستم اینجا پست بزنم ولی !

سلام محمدرضا جان و آقا احسان و آقا امیر عزیز
عزیزان خوب شما می گفتین که ما نمی رسیم که همه مطالب رو چک کنیم الان که بعضی هاش رو که یاسر جان باهاش مشگل داره و دیدین که واقعا" حق با اون هست چرا پاک یا کاربر رو اخراج نمی کنین !

من هم دوست ندارم این بحث انقدر ادامه پیدا کنه ولی خوب اون کسی که این قشقرق رو به پا کرده داره حال می کنه اینجا چه دعوای راه افتاده همیشه برا خراب کردن یه انجمن از راه سیاست وارد نمی شن که !
من همین جا از طرف همه بچه ها و دوستانی که تو اینجا می شناسم درخواست میکنم که id اون کاربر رو ببندید و به تمام این
ماجرا ها خاتمه بدید
بابا ما خودمون یه زمانی ادعا بهترین انجمن رو داشتیم براینکه کاربر اش خیلی دوست هستن اگر میشه یه بار با بچه ها کنار بیاین.
برا تابستان آینده هم یه کاری انجام بدین و مقرارتی بزارین که دوباره موضوعی مثله این پیش نیاد.
با تشکر از هر 3 تا admin
یاحق.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
مگر اینکه بنم کنی و حتی اونموقع هم وضع همینه !
:lol: :lol: :lol:
آقا من کم آوردم و نمیتونم این بحث رو ادامه بدم...
خوشبختانه این مهرداد هم که میگین توی این بحث حتی یه جواب هم نداده... منم ازش خواستم که توی هیچ بحثی شرکت نکنه حداقل یه طرف خاموش باشه.
حالا دوست دارین بحث رو ادامه بدین که هیچ... اگر نه که این بابا دیگه پست نمیزنه درد شما چیه حالا؟
دوستان میگن کاکو رو بکن مدیر گفتگوی آزاد... وقتی کاکو حرف من رو قبول نداره چجوری مدیرش کنم؟! :lol:

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
به نقل از ehsan :
:lol: :lol: :lol:
آقا من کم آوردم و نمیتونم این بحث رو ادامه بدم...
خوشبختانه این مهرداد هم که میگین توی این بحث حتی یه جواب هم نداده... منم ازش خواستم که توی هیچ بحثی شرکت نکنه حداقل یه طرف خاموش باشه.
حالا دوست دارین بحث رو ادامه بدین که هیچ... اگر نه که این بابا دیگه پست نمیزنه درد شما چیه حالا؟
دوستان میگن کاکو رو بکن مدیر گفتگوی آزاد... وقتی کاکو حرف من رو قبول نداره چجوری مدیرش کنم؟! :lol:
تضارب آرا در مديرت خوبه. :D :p

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
راستش يكي از دلايل مهم من براي خريد هاست از اينجا جو دوستانه فوروم بود.
اما چيزي كه من ميبينم فراتر از تضارب آرا هست.
شايد من منصرف شدم... اما شما دوستيهاتون رو حفظ كنيد.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از Banned User :
برو اينم وسط دعوا نرخ تعيين ميكنه ! منت هم ميذاره هاست خريده !
من هنوز هاست نخريدم عزيز. منت هم نگذاشتم. خواستم شما كمي با هم مهربونتر باشين. حالا اگه واقعا دوست ندارين اونقدر به هم فحش بدين تا خسته بشين...

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از daftarekhaterat :
من هنوز هاست نخريدم عزيز. منت هم نگذاشتم. خواستم شما كمي با هم مهربونتر باشين. حالا اگه واقعا دوست ندارين اونقدر به هم فحش بدين تا خسته بشين...
ايول دستت درد نكنه اينقدر دعوا كنيد تا خسته بشيد

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از ehsan :
اعضای فعال این فروم چهار دسته هستن... یا ادمین (من و محمدرضا و امیر) یا مدیر ( که اسمشون بنفش رنگه) یا اعضای معمولی (Registered Member) و یا هومن!
احسان جان، ای عشق، ای خوب و ای زیبا، دو دسته را از خاطر نبرده‌ای؟: آنان که می گفتند منافق و آنان که برای پس از عید منافق موردنظرشان برنامه داشتند و به قرارگاه بسیج مستضعفین دعوت می‌کردند.
البته چند دسته دیگر نیز هستند که خود حتمن می‌دانی.

Ali_ix

Registered User
لایک‌ها
5
ایول ! حالا دوباره میسازمت پی تی یا نه ؟!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
خداروشكر دعوا تمام شد

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
وقتي ميدونيد با مديريت کاکو در گفتگوي آزاد مشکلات اين بخش حل ميشه پس چرا اين کار رو نميکنيد؟
در مرحله بعد هم اين افراد براي مديريت مناسبند (مسلما يک مدير کافي نيست) :
خوبي کن - شار - بلکي - اي بابا بي خيال
لطفا سريع تر اقدام کنيد ملت منتظرن ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا