برگزیده های پرشین تولز

خداحافظ پي تي عزيز

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Gharibeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
همممممممممم

بلكي مرده

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بابا چي چي رو تموم شد ، من تازه آومدم (ناخن بهم بمالم) - من بدلايلي اينجا نميام و حقيقتش رو هم بخوايين نميخوام بيام ، يه زماني بود وقتي ميومدي اينجا خستگي كارت در ميرفت و يكم ميخنديدي و ... ولي حالا ميايي بيشتر خشته ميشي .
به همه كسايي كه سايت و وبلاگ دارن هم توسيه ميشه برن همونجا فعاليت كنن كه بهتره(من يكي تو اين چند وقت كلي كارا كردم كه قبلا در پي تي وقتم رو ميگرفت :) )

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
ياسر خفن كار فرهنگي كرديا ;)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
خدمتتون عرض کنم امروز روز سومی ه که داش احسان جوابی به هیچکدوم از پی ام های ما نمیده.
در هر صورت من از بابت تمام مشکلاتی که بوجود اومد متاسفم و اعلام میکنم که با حرفهایی که بچه ها زدن و ...... راضی شدم که نمیشه چیزی رو تغییر داد و اینکه بودن بهتر از نبودنه.
من از هیچکدوم حرفام کوتاه نیومدم و هنوزم میگم که کاری که شد باهام نامردی بود و بقول تلویزیون و ... منم محکوم میکنم:D
برخورد احسان رو هم علی رغم اینکه باب میل من نبود، غلط نمیدونم و برا همین به این حرف که "باید هر کس و هر چیز را برای چیزی که برایش هست قبول کرد" اعتماد کردم و برمیگردم.
من از مرام و معرفت بچه های پی تی ممنونم و اینکه حتی اگر جرات دفاع از طرف حق رو ندارید حداقل بخونید و ببینید کی چی میگه.
از تمام بچه هایی که اذیت شدن معذرت میخوام و میگم که باید باشیم تو پی تی.(راستش خودم دیگه مثل قبل نخواهم بود) ولی در هر صورت بقول دوستی" اگر نتونیم تو یه محیط مجازی با همدیگه زندگی مسالمت آمیزی داشته باشیم وای بحال بیرونمون....همینه که به اینجا رسیدیم " من هم به همزیستی معتقدم ولی با حفظ فاصله با کسی که میدونم در محیطی پست میزنه که توش به رفقاش دروغ گفته(قبلا گفتم این کثیف ترین کار دنیاست).
همونطور که میبینید من کوتاه نیومده و نمیامم !
من هیچوقت شهامت بخشش(مخصوصا یکطرفه و اونم وقتی طرف از کارش پشیمون نیست) رو نداشتم.
از تمام دوستانی که بخاطر من پست نمیزنند میخوام مهر از لب باز کنند و دوباره پی تی رو خوب کنیم.
با توجه به فعالیت کمتر مهرداد تو این چند وقته خودبخود اوضاع گفتگوی آزاد بهتر شده:p و من میخوام که با هم دوباره پست بزنیم و دوستی و صفا رو همه جا پخش کنیم.
بلکی کوئین ستوده فرید شرلوک داش حسین امین کامی داش موری سعید و مابقی رفقا همه و همه از مرامتون ممنونم و میخوام که برگردید. (البته همه اینا نرفتن فقط اسم اینا الان یادمه)
ای کاش میشد خوبی کن هم برگرده و دوباره کارهاشو انجام بده.
داش امیر (آناتما) هم بد شد که رفت. (اگر اینجا رو میخونه بدونه که ما به یادشیم و اگر برگرده قدمش سر چشم ماست)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
خدمتتون عرض کنم امروز روز سومی ه که داش احسان جوابی به هیچکدوم از پی ام های ما نمیده.
کاکو جان دروغ چرا ولی به خدا من بیش از 100 تا ایمیل و pm جواب داده نشده دارم. خب چیکار کنم شبانه روز 24 ساعت است و من روزی 12-15 ساعت آنلاین ولی بازم به همش نمیرسه.
با اینکه از حرفهات کوتاه نیومدی و از این حرفها ولی خب ممنون که برگشتی و قضیه بی دردسر فیصله پیدا کرد. امیدوارم از این به بعد مشکلی پیش نیاد و فردا یکی مدیر شد نگن این بابا تا دیروز خودش شلوغ میکرد!

راستی اگر کسی حرف دیگه نداره و تاپیک جدیدی نمیخواد بزنه من این بحث رو ببندم.
باز فردا یه بابایی از آرشیو می کشدش بیرون و روز از نو روزی از نو

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
این رو هم اضافه کنم که از دوستمون مهرداد درخواست کردم که دقت بیشتری داشته باشه. به هر حال باز هم امیدوارم از این قبیل مشکلات پیش نیاد.

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
فقط من هم ميخواستم خوشحالي خودم رو از اينكه همه چيز فعلا درست شده اعلام كنم. اميدوارم اون دو خطي كه توي اين بحث نوشتم باعث رنجش كسي نشده باشه. :)

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من هم اومدم.كاكو جان مرسي ما رو هم يادت بود.

Sabzine

Registered User
لایک‌ها
142
به به ... خب آقا حالا كي قراره به همه بر و بچه ها بده ؟!!! :blink: :eek:
يعني شامها , نه كه ... ( منحرف ها )
انشالله كه به سلامتي ... ( بلك جان كوشي بابا ؟ )
بيا به سلامتي همه . ما كه اينكاره نيستيم ياسر هم .

( ياسر جان : آري به اتفاق جهان ميتوان گرفت :) )

♥Mafia♥

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا مشكل كاكو حل شد اما من هنوز مشكل دارم !

- نه امير جون بخدا هيچ مشكلي ندارم ! باز نري لطف كني مارو بن كني !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا