برگزیده های پرشین تولز

خداحافظ کانتر .... True Combat Elite... سلام

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
menutoppictcenew.jpg

خیلی وقته که زمان خداحافظی با کانتر فرا رسیده...
157fs681460.gif

راستش من از 9 ماه پیش این گیم رو آنلاین بازی می کردم...

باورتون میشه اون اوایل که لیتنسی adsl من پایین 400 بود توی سرور های امریکا و اروپا راحت بازی میکردم...
متاسفانه بعد از به گند کشیده شدن لیتنسی آسیا تک دیگه نتونستم مثل قبل توی سرور هاش برم...
156fs423159.gif

خودتون اسکرین شات ها رو ببنید میفهمید که کانتر جلوی این بازی سوسکه
155fs287522.gif

متاسفانه توی ایران این بازی ناشناخته هست و همه فقط بلدن برن کانتر بازی کنن...
انجاین اصلی بازی یکی از زیبا ترین بازی ها یعنی ولف اشتاین هست
154fs874563.gif

در واقع این بازی یک مود کامل از بازی ولف اشتاین enemy territory هست
152fs163425.gif

خوبی این بازی اینه که اولا رایگان هست و تمام سرور های اون هم آزاد و مجانی هست
و دوم اینکه با یه اینترنت 128 کیلو با لیتنسی نهایت 400 میتونید بازی رو کامل انجام بدید...
البته تا 16 player میتونید از سرعت 128 استفاده کنید ولی برای 24 تا 32 بازیکن سرعت های بالاتر مثل 256 تا 512 حتما باید باشه...
152fs163792.gif

tce.gif

گیم پلی بازی که حرف نداره قضیه مثل کانتر هست همون جور گروهی هست یک گروه تروریست و گروه دیگه پلیس ضد ترور هست ...

در مقابل کانتر که حتی انجاین مزخرفش که حتی سایه داینامیک رو ساپورت نمیکنه چه برسه به shader خیلی بهتر و خیلی کامل تر و با گرافیک بالاتر هست... مشکل بزرگتر کانتر سرور های پسورد دار و همچنین اون نرم افزار ضد کپی steam که باعث میشه نسخه های کرک شده نتونن توی سرور های عمومی بازی کنن...
4076.gif

جالب اینجاست که روی سیستم های پایین هم هیچ مشکلی برای اجرای بازی وجود نداره... برای سیستم های بالا هم حتی HDR ساپورت هم داره...
150fs464885.gif

newstop1.gif

هر چند ماه نسخه آپدیت شده بازی توی سایت اصلی برای دانلود گذاشته میشه..
155fs44059.gif

توی امریکا و اروپا این بازی خیلی پر طرفدار هست و دیگه کمتر کسی هست که کانتر رو توی اروپا و امریکا به این بازی ترجیح بده...
به این اسکرن شات ها نگاه کنید...

حتی خود شما هم میتونید برای بازی مود بسازید و فضا ها و روم های جدیدی رو بهش اضافه کنید...
این اسکرین شات ها رو حتما ببنید...
1
2
3
4
توی این صفحه هم برید و اسلحه های خفن بازی رو ببینید...
145fs78038.gif

پیشنهاد من اینه که یکی از بچه های با سرعت اینترنت بالا توی بازی سروربشه تا بتونیم با لیتنسی پیایین بهش وصل بشیم...
145fs190577.gif

در نهایت لینک دانلود بازی رو قرار میدم حجمش نسبتا زیاده ولی می ارزه حدود 9 مرحله بسیار زیبا با گرافیک عالی وجود داره...
144fs807553.gif

لینک دانلود تصحیح شد!
http://www.truecombat.de/index.php?option=com_remository&Itemid=29&func=fileinfo&id=1
اگر کار نکرد بازم از اینجا بگیرید
http://www.ausgamers.com/files/details/html/24791
حجم 457 مگابایت
در هر صورت اگر کار نکرد برید از اینجا دانلود کنید...
birgits_snill.gif
لینک بالا هم تصحیح شد...

http://www.strategyinformer.com/pc/wolfensteinenemyterritory/downloads.html

این لینک دانلود ریسم نداره باید بگذارید تا آخرش دانلود شه...

راستی اگر موقع نصب اجرا نشد که توی این ورژن احتمالش خیلی کمه ولی اگر اجرا نشد شما این پایینی ها رو دانلود کنید...
بعد روش گیم رو نصب کنید...

Wolfenstein: Enemy Territory
260 مگابایت
میرور
پچ ولف اشتاین
لینک میرور برای دانلود بازی توی این صفحه هست...
(قبلا یادمه حجم بازی 260 مگ بود و باید قبلش ولف اشتاین رو نصب میکردید و بعد این بازی رو به عنوان مود روش نصب میکردید ... ولی فکر کنم روی نسخه جدید دیگه احتیاج نیست چون دیگه لینک دانلود ولف اشتاین توی صفحه دانلودش نیست حجم گیم هم شده 450 مگ...
حالا اگر بعد از دانلود و نصب بازی کار نکرد بگید تا لینک دانلود ولف اشتاین رو بگذارم...)

این لینک سایت اصلی بازی هست
بعد از نصب بازی میتونید توی بازی برید و سرور بشید و بعدش آیپی خودتون رو به بقیه بدید تا همه وصل بشن به بازی...
اونهایی که مثل من از نسخه 0.48 بازی رو دارن این پچ 6 مگی رو نصب کنن تا به نصخه 0.49 بتا ارتقاع پیدا کنن...
راستی پانک باستر رو توی بازی غیر فعال کنید چون مشکل زیاد ایجاد میکنه ولی یه بدی که داره چیتر ها هم میتونن وارد سرور بشن...
حتی دو نفر هم برای شروع بازی آنلاین کافی هست...
145fs78038.gif

اگر هم خواستید توی سرور های عمومی جهان بازی کنید باید این نرم افزار رو نصب کنید و توش این بازی رو add کنید بعد سرچ کنید خودش بازی رو اجرا میکنه و وارد سرور میشه...

http://www.qtracker.com/downloads/Qtracker452.exe
حجم 8 مگابایت
خلاصه امیدوارم که پست مفیدی بوده باشه و این تابستونی سر هممون گرم بشه...
148fs367817.gif

مشکلی سوالی چیزی بود توی همین تاپیک بگید تا صحبت کنیم...
سرور ها و آیپی های رو در ادامه این تاپیک دربارش صحبت میکنیم...

یه چیزه دیگه شما توی این بازی cross hair یا نشانه مجازی اسلحه ندارید که به سخت تر شدن و واقعی تر شدن بازی کمک میکنه...
7-20070210054526.gif

ببینید :

اینم گرافیک بازی:
146fs972424.gif

اگر هنوز هم کانتر رو ترجیح میدید متاسفم برای خودم!همین!
157fs68023.gif

در آخر لینک سایت های مربوط به این بازی رو قرار میدم
158fs197388.gif

یا حق
145fs780281.gif

144fs807063.gif

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا يک لينک بده با داونلود منجر بشه گرفت ! يا حداقل resum داشته باشه

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
اون لینک اولی توی دانلود منیجر دانلود میشه... تست کردم...
147fs679795.gif

دنبال تورنتش گشتم نبود...
149fs461224.gif

لینک های بعدی هم دانلود منیجر ساپورت میکنن فقط امکان ریسم ندارن... یعنی سیستمت رو باید یه 10 ساعتی بگذاری دانلود کنه...
150fs127095.gif

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
ایول استقبال...
157fs835883.gif

هیشکی نیست؟!رفتیما!
63izs7n.gif

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من که آخر نتونستم داولد کنم.

ARM_77

Registered User
لایک‌ها
0
جناب moryabdi اين گيم رو كه گفتي منظورم :True Combat Elite. من دونلود كردم. ولي ظاهرا فقط واسه كلاينت هستش و واسه ساختن سرور بايد چه كار كنم .

اخه من واسه Lan تو گيم نت ميخوام . يعني يكي سرور بسازه و بقيه وارد بشن تا بازي كنن. حالا بايد چه كار كنم ... ميشه يه راهمنايي كاملي كنيد و بگين فايل سرور رو ميتونم از كجا گير بيارم. :)

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
فایل سرور رو خودش داره... توی بازی برو تو قسمتش host a game بعد اونجا تنظیمات سرور هست که خودت باید انجام بدی... بعد از انتخاب مپ و بقیه تنظیمات start server رو بزن و روی سیستم های دیگه به سرور وصل شو...
اگر تنظیمات رو درست انجام بدی مشکلی نباید پیش بیاد...
خیلی خوشحالم که بالاخره یکی به فکر افتاد تا روی لن بجای کانتر از این گیم استفاده کنه...
موفق باشی...:)

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
راستی من کمتر اینجا میام اطلاعات تکمیلی توی فروم بیمس هست توی قسمت گیم های آنلاین اونجا 7 صفحه فقط توضیح نصب هست...
موفق باشی

ARM_77

Registered User
لایک‌ها
0
خوب جناب اسم فروم رو برده بودین ولی ادرس رو نداده بودین. من که نتونستم فروم رو پیدا کنم. و هنوز موندم توش.

راستی من الان تونستم سرور بسازم و بقیه هم به سرور Join بشن. ولی فقط چیزی که هست یه نشانه تفنگ هستش که در حالت زوم هستم و هر جا میخواد میره تو هوا رو دیوار. اصلا چیزی کار نمیکنه.

میشه راهنمایی کنین. و یا اونجایی که میگن ادرس رو بدین. ممنون.:rolleyes:

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
خوب جناب اسم فروم رو برده بودین ولی ادرس رو نداده بودین. من که نتونستم فروم رو پیدا کنم. و هنوز موندم توش.

راستی من الان تونستم سرور بسازم و بقیه هم به سرور Join بشن. ولی فقط چیزی که هست یه نشانه تفنگ هستش که در حالت زوم هستم و هر جا میخواد میره تو هوا رو دیوار. اصلا چیزی کار نمیکنه.

میشه راهنمایی کنین. و یا اونجایی که میگن ادرس رو بدین. ممنون.:rolleyes:
BMC Forums

بالا