برگزیده های پرشین تولز

خدا حافظ ايران (كمكم كنيد قاتي كردم)

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان من دربست چاکر همه بچه ها هستم . راستش خودم هم فکرش رو نمیکردم به همین زودی برم .همین امروز پدرم گفت که بلیط گرفتم چهارشنبه بریم مالزی البته قصد اصلی ما مسافرت هست و رفتن من قانونی هست ولی اگر بتونم میخوام بمونم ولی موندنم غیر قانونی میشه . من چند سال پیش یه سری رفته بودم خیلی کشور خوبیه فقط مشکل اینه که نمیدونم چه جوری بمونم ما برای چهار روز میریم اونجا اگر موندنی بشم همه بر میگردن اون وقت من چه خاکی تو سرم بریزم .
من این پست رو فقط به خاطر این زدم که اگر تونستم بمونم از دوستهای خوبم خداحافظی کرده باشم و تا کارم اونجا جور بشه و کامپیوتر بگیرم طول میکشه . من 3 سال میشه که به خاطر سربازیم هیچ کشوری نتونستم برم و تو این 3 سال 3 تا کشور توپ رو از دست دادم ولی اگر هم میرفتم همراه بودم و نمیتونستم بمونم حالا هم که از سربازی معاف شدیم و دیگه همراه نیستم دوست دارم که بمونم. البته خودم فکر میکنم که احمقانه هست که بمونم مگر اینکه یک ایرانی یا یک ترکیه ای پیدا کنم و با اون بریم ژاپن یا یک کوفت و زهره مار دیگه
یه وقتهایی هم میگم پسر نونت کمه آبت کمه واسه چی میخوای بمونی اینجا مفت میخوری میخوابی میخوای بری اونجا *ون بدی
به خدا نمیدونم چی کار کنم یه کم منو راهنمایی کنید من جونم و اول راه هستم شاید داغم شما که بزرگتر هستید منو راهنمایی کنید
تازه ماه رمضان هست و اونجا هم نمیشه آب جو خورد :(
ولي جدا از شوخي من رو راهنمايي كنيد همه حرفاتون رو هم جدي بزنيد چون وقت زيادي ندارم فقط 2 روز و نيم

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

zero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما ميتوني از امين كمك بگيري اون تو مالزيه

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از daftarekhaterat :
راستي راستي؟ سربازيت چه مشكلي داره؟ معافي بهت نميخوره؟!
دفی جون سایت من امروز سرورش تو پی تی لا لا کرده تو چرا قاطی کردی؟؟؟ خودش داره میگه معافیت گرفته!!

zero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehrdad1355 :
دفی جون سایت من امروز سرورش تو پی تی لا لا کرده تو چرا قاطی کردی؟؟؟ خودش داره میگه معافیت گرفته!!

ببخشين اين چه ربطي به تاپيك داره؟ :hmm:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ايشالله هر جا ميري و هستي خوب باشي.....
در ضمن به قانوني بودني كه داش علي گيمور ميگه دقت كن راست ميگه فكر كنم چند ماه هم روش بياد ولي قانوني بهتره.......فكرشو بكن يك در هزار بخواي برگردي يا بري جاي ديگه.....يا اصلا خواستي يه شخصيت حقيقي درست داشته باشي......اونجوري زندگي سخت ميشه....و ممكنه يه سري فرصت هايي رو از دست بدي...

ولي كلا از ايران رفتن كار هوشمندانه ايه!!
;)
هر كي هر جوري دوست داره برداشت كنه! :eek:
ولي رفتن و نموندن ميون اين وحشيگري ........تحميل...... بماند....... كار عاقلانه ايه.
فكرشو بكنيد احتمالا 5-10 سال چپاول و غارتگري ديگه رو شاهد خواهيم بود تو ايران......
حتي شايدم جنگ(كه اينهمه بعضي ها منتظر باز شدن باب شهادتند.....) كه اميدوارم كه باشم و چه نباشم اين اتفاق آخري نيافته!!

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
خب من مالزی هستم . شهر ملاکا
یه ماهی هست اینجام.
اگه خواستی میتونم راهنماییت کنم
ایشالا هر جا هستی موفق باشی . . .

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از fotocopy :
خب پس شما هم اومدنی شدی ؟
خب من مالزی هستم . شهر ملا کا
یه ماهی هست اینجام.
اگه خواستی میتونم راهنماییت کنم
ایشالا هر جا هستی موفق باشی . . .
:blink: :blink: :blink: :blink:
اونجا کجا هست؟؟؟؟؟؟؟
اصلا برا چی رفتی اونجا؟؟ :blink:

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
:blink: :blink: :blink: :blink:
اونجا کجا هست؟؟؟؟؟؟؟
اصلا برا چی رفتی اونجا؟؟ :blink:
:wacko: :wacko: :wacko:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من فكر ميكردم اگه بخواي جائي بري ، ميري تركيه پيش ابرو !!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از شايان :
من فكر ميكردم اگه بخواي جائي بري ، ميري تركيه پيش ابرو !!!!
حالا که می خواهد برود پهلوی --لب--:D :D :D

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
من كه گفتم معاف شدم و رفتنم قانوني هست حتي اگر بخوام بمونم هم فكر ميكنم قانوني باشه چون من پاسپورت دارم و اونم هيچ مشكلي نداره . فقط موندم كه اگر برم اونجا چي كار كنم فتوكپي تو نميتوني كار پيدا كني كه من اونجا كار كنم بمونم ؟؟؟
اشكان من هر جاي دنيا باشم يك روزي پيش ابرو ميرم ولي حالا كه موقعيت جور شده بايد از ايران برم
فقط اونايي كه اونجا هستن اگر ميتونن كار پيدا كنن من ميمونم ولي اگر كار نباشه من برميگردم پيش شما :(

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
منظورت از اشكان منم ؟!؟ :D :D

من كه شايانم ولي ايشالا يه روز بري پيش ابرو !

اونجا هم كه ميري ايشالا يه كار خوب پيدا كني !

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
من كه گفتم معاف شدم و رفتنم قانوني هست حتي اگر بخوام بمونم هم فكر ميكنم قانوني باشه چون من پاسپورت دارم و اونم هيچ مشكلي نداره . فقط موندم كه اگر برم اونجا چي كار كنم فتوكپي تو نميتوني كار پيدا كني كه من اونجا كار كنم بمونم ؟؟؟
اشكان من هر جاي دنيا باشم يك روزي پيش ابرو ميرم ولي حالا كه موقعيت جور شده بايد از ايران برم
فقط اونايي كه اونجا هستن اگر ميتونن كار پيدا كنن من ميمونم ولي اگر كار نباشه من برميگردم پيش شما :(
اگه به عنوان دانشجو بری اجازه کار نداری
منم نمیتونم کار کنم
حالا اونجا میخوای چیکار کنی ؟
2 هفته که بیشتر بهت ویزا نمیدن

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از fotocopy :
اگه به عنوان دانشجو بری اجازه کار نداری
منم نمیتونم کار کنم
حالا اونجا میخوای چیکار کنی ؟
2 هفته که بیشتر بهت ویزا نمیدن
شايان جان شرمنده كه اسمت رو اشتباه گفتم
فتوكوپي جان من براي مسافرت ميام همين الان از پدرم سوال كردم كه ميتونم بمونم يا نه گفت آره بعد گفت با كدوم پول منم گفتم كار ميكنم كه پول بگيرم نه پول بدم.
پدر من كارمند فرودگاه هست و مشكلي براي موندن من نيست راحت ميتونم بمونم ولي فقط نميدونم اونجا كار پيدا ميشه يا نه . دوست دارم يه كار راحت و پر در آمد برم چون باور كن من اينجا دارم بهترين زندگي رو ميكنم ولي ديگه روم نميشه نون پدر و مادرم رو بخورم ميخوام رو پاي خودم وايستم . اين همه كار اونجا هست حالا شما ببين چي كار ميتوني بكني تا من اونجا موندگار بشم . ما چهار شنبه صبح پرواز داريم و من وقت زيادي ندارم

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
شايان جان شرمنده كه اسمت رو اشتباه گفتم
فتوكوپي جان من براي مسافرت ميام همين الان از پدرم سوال كردم كه ميتونم بمونم يا نه گفت آره بعد گفت با كدوم پول منم گفتم كار ميكنم كه پول بگيرم نه پول بدم.
پدر من كارمند فرودگاه هست و مشكلي براي موندن من نيست راحت ميتونم بمونم ولي فقط نميدونم اونجا كار پيدا ميشه يا نه . دوست دارم يه كار راحت و پر در آمد برم چون باور كن من اينجا دارم بهترين زندگي رو ميكنم ولي ديگه روم نميشه نون پدر و مادرم رو بخورم ميخوام رو پاي خودم وايستم . اين همه كار اونجا هست حالا شما ببين چي كار ميتوني بكني تا من اونجا موندگار بشم . ما چهار شنبه صبح پرواز داريم و من وقت زيادي ندارم
اینجا راحت کار گیر نمیاد و حقوق بالایی هم نمیدن
مثلا به کارمندان مک دونالد ساعتی 6 RM معادل 1400 تومن میدن
مگه اینکه سرمایه داشته باشی و بیزینس راه بندازی

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از fotocopy :
اینجا راحت کار گیر نمیاد و حقوق بالایی هم نمیدن
مثلا به کارمندان مک دونالد ساعتی 6 RM معادل 1400 تومن میدن
مگه اینکه سرمایه داشته باشی و بیزینس راه بندازی
من ديگه كم كم دارم اميد موندن رو از دست ميدم
خود شما اونجا چي كار ميكني ؟؟؟
راستي براي كامپيوتر چي ميشه خريد كه ارزون باشه
يه كم در مورد وسايلي كه هست توضيح بده كه اومدم اونجا بفهمم چي بخرم

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ali206speed :
ازدواج کردی؟؟؟؟؟؟ منظور از --اونم--کیه؟؟؟؟؟؟
مبارکه :blush: :blush: :happy: :happy: :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

بالا