خدمات بررسی و بهینه سازی وب سایت و افزایش سرعت لود وب سایت در جی تی متریکس gtmetrix

1wp.ir

فروشنده معتبر [؟]
جی تی متریکس چیست؟

سرعت بارگذاری وب سایت از عوامل مهم و تاثیرگذار در سئو سایت می باشد.جی تی متریکس به صورت کاملا دقیق وب‌سایت را مورد بررسی قرار می دهد و تحلیل های دقیقی را در حوزه های مختلف ارائه می دهد.
اندازه‌گیری دقیق سرعت سایت یک عامل حیاتی برای سایت می‌باشد. اندازه‌‌گیری سرعت سایت باید چندین بار در زمان‌های مختلف انجام شود و میانگین نتایج گرفته شده است که سرعت واقعی سایت را نشان می‌دهد. به دلیل اینکه عملکرد وب سایت شما در طول روز با توجه به تعداد بازدید کننده ها و یا حتی استفاده از سرور در صورت مشترک بودن هاست تغییر خواهد کرد.
اگر چه سرعت واقعی بارگذاری نشان داده شده در ثانیه در طول یک روز (یا حتی یک هفته) ممکن است تغییر کند؛ اما GTMetrix راهکارهای بسیار خوبی را برای چگونگی بالا رفتن سرعت وب سایت نشان می‌دهد که با گذشت زمان تغییر نخواهد کرد.

بخش های مختلف جی تی متریکس

Performance scores

این بخش معیارهایی برای سنجش سرعت را ارائه می دهد و دارای دو بخش زیر است:
PageSpeed score : نشان دهنده درصد بهینه بودن کدهای سایت است و هر چه میزان این درصد بالاتر باشد سایت شما بهینه تر است.
Yslow score : این بخش هم درصدی را نشان می‌دهد که بر اساس ابزار و استانداردهای یاهو برای سرعت بارگذاری سایت است. اگر وب‌سایت شما در این قسمت دارای امتیاز مناسبی نیست، می توانید با بهینه‌سازی کدهای قالب و افزونه های وب سایت خود، سرعت سایت را به حداکثر مقدار ممکن برسانید.
Page Detail
Page Load Time : این قسمت، زمان بارگذاری کامل سایت بر حسب ثانیه را نشان می‌دهد.
Total Page Size : این قسمت حجم اصلی صفحه سایت که مورد بررسی قرار گرفته شده است را نشان می دهد.
Request : این قسمت، تعداد درخواست‌های ارسالی به سرور برای بارگذاری قسمت های مختلف سایت را نشان می دهد. هر چه تعداد درخواست‌ها میان سرور و مرورگر کمتر باشد، فشار کمتری به سرور وارد می شود. در نتیجه سرعت بارگذاری سایت افزایش می‌یابد.
PageSpeed و Yslow
این قسمت اطلاعات به دست آمده از بررسی سایت با الگوریتم گوگل و یاهو را نشان می دهد. نتایج این قسمت توصیه‌هایی را برای بهتر شدن سرعت سایت ارائه می دهد. به عبارت دیگر با دیدن این نتایج متوجه می‌شوید که چه عواملی باعث کندی و کاهش سرعت سایت تان شده است و می توانید آن ها را برطرف کنید. اصلاح این موارد در سئو سایت نقش مهمی دارد، به طور مثال Optomize image با ارائه راهکارهایی از شما می‌خواهد که حجم تصاویر سایت تان را بهینه کنید.
Waterfall
این قسمت یکی از مفیدترین قسمت های ابزار GTMetrix برای بررسی میزان سرعت وبسایت است که به صورت چارت هایی نتایج زمان صرف شده برای بارگذاری منابع، تصاویر، استایل‌ها و غیره را نشان می‌دهد.
Video
این قسمت، فایل‌های ویدئویی را از نظر سرعت و بهینه سازی سایت مورد بررسی قرار می‌دهد.
History
این قسمت یکی از بهترین ویژگی‌هاست زیرا به شما اجازه می‌دهد نتایج تست های مختلف بر روی یک صفحه را در فواصل زمانی مختلف در قالب یک نمودار مشاهده کنید.

مزایای جی تی متریکس
جی تی متریکس به عنوان ابزاری برای بهینه سازی وب‌سایت ها و بهبود رتبه آن ها دارای مزایای زیر است:
۱- بررسی و آنالیز جزئیات سرعت بارگذاری سایت
۲- ارائه لیستی از مواردی که باعث کاهش سرعت بارگذاری سایت می شوند.
۳- ارائه راهکارهای مفید برای بهبود سرعت سایت با توجه به آنالیز صورت گرفته
۴- اطلاع رسانی از سرعت و نحوه بارگذاری بخش های مختلف سایت
۵- ارائه اطلاعات و آنالیز سایت به صورت روزانه، ماهانه و سالانه

اگر شما علاقه مند هستید تا یک سایت با سرعت بالا داشته باشید؛ نیازمند یک ابزار جامع برای سنجش سرعت تان هستید. GTMetrix این کار را به صورت کاملا دقیق و جامع برای شما انجام می دهد و به شما یک تصویر کامل از چگونگی عملکرد سایت تان را ارائه می‌دهد.
به طور کلی از GTMetrix می‌توان برای افزایش سرعت بارگذاری سایت؛ تجزیه و تحلیل سایت از نظر بهینه سازی تصاویر و … جهت بهینه‌سازی بهتر، مقایسه چندین سایت با یکدیگر، ارائه راهکارهای کاربردی در زمینه سئو سایت و… استفاده کرد.


چنانچه خواستید وب سایت خوددتون رو بهینه کنید و سرعت لود صفحات وب سایت خودتون رو افزایش بدید می تونید از طریق تلگرام در ارتباط باشید

برای این کار آدرس وب سایت خودتون رو برای ما ارسال کنید.
 
بالا