برگزیده های پرشین تولز

خدمات خاص به عاشقان صدا

Registered User
لایک‌ها
49
با سلام به دوستان گرامي
اين تاپيك رو براي علاقه مندان صدا زدم و اين خدمات شامل اين موارد هست

1- فروش و نصب برد mp3 پلير بر روي انواع ضبط و سيستم هاي چند طبقه

2- فروش و نصب برد همه كاره DVD قابليت تبديل انواع VCD پلير ها و Audio Player ها به DVD با قابليت پخش Mp3 از روي usb

3- تبديل CD سيستم هاي چند طبقه قديمي به قابليت DVD پلير هم مارك خودش

4- آماده سازي و جاگذاري برد آمپلي فاير ضبطهاي قديمي بر روي هر وسيله اي كه شما تمايل داريد

5- افزودن قابليت پخش انواع فايلهاي صوتي - تصوير و عكس از طريق USB به تمام ضبطهاي قديمي و سيستم هاي چند طبقه

ساير خدماتي كه مد نظر شماست و در اين عناوين نيستند را مطرح كنيد

Registered User
لایک‌ها
49
1- برد Mp3 پلير ها تماما چيني بوده و از 15 تا 60 تومن قيمت دارند

2- برد همه كاره از 40 تا 100 تومن و كلا چيني هستند و اپتيك هم بسته به مارك برد از 20 تومن به بالا

3- براي اين منظور ما از برد و مكانيك DVD پلير همنام سيستم شما استفاده ميكنيم كه قيمت شامل هزينه يكدستگاه دي وي دي پلير هم مارك دستگاه شما و اجرت جاگذاري ميگردد

4- برد آمپلي فاير هر مدل ضبط شما را جهت جاگذاري درون باند و يا باكس جداگانه امكان پذير مي سازد در جاگذاري جديد ميتوانيد تعدادي از قابليتها را داشته باشيد يا حذف كنيد اين بسته به نظر شماست
5 - خدمت 5 تخصصيتر و با هزينه حدود 200 هزار تومن ميسر ميگردد و تنها به دستگاه هايي مربوط ميگردد كه ارزش همچين خرجي را داشته باشند

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
کاره جالبی رو انجام میدی داداشی.خیلی حال میکنم با کارای اینجوری.موفق باشی.فقط یه موضوعی.کدوم سمت تهران ساکنی شما رییس؟

پ.ن:دستگاه 5 طبقه 220 ولت چیزی سراغ نداری؟

farzadiii

Registered User
لایک‌ها
117
داداش کاره خیلی خوبی می کنی
و نیاز دوستان را برطرف می کنی
واقعا ممنون که به فکر دوستان هستید
موفق باشید

Registered User
لایک‌ها
49
کاره جالبی رو انجام میدی داداشی.خیلی حال میکنم با کارای اینجوری.موفق باشی.فقط یه موضوعی.کدوم سمت تهران ساکنی شما رییس؟
ممنون دوست عزيز سمت غرب تهران محدوده جنت آباد ساكنيم

داداش کاره خیلی خوبی می کنی
و نیاز دوستان را برطرف می کنی
واقعا ممنون که به فکر دوستان هستید
موفق باشید

مرسي داداش والله كارم چيز ديگه هست اما اين يه روش براي بهينه كردن محصول و فروش موفق اون هست كه گفتم برا علاقه مندان صدا پيشنهاد بدم

arya_2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام برادر محترم من يه ست 4طبقه تكنيكس مدل
$T2eC16ZHJGMFFoYrcipYBSfhmqrYVQ~~60_58.JPG
دارم ميخوام يه برد يو اس بي قوي روش سوار كنم ساكن شهرستانم ايا اين بردچه فرمتهاي روساپورت ميكنه وايا ميشه باكنترل خودش كاركنه واينكه خودم يا تعميركارميتونه نصبش كنه ودرضمن رو كدام قسمتش نصب ميشه سپاس.

Registered User
لایک‌ها
49
رییس دستگاه 5 طبقه 220 ولت چیزی سراغ نداری؟
فعلا نه دوست عزيز
سلام برادر محترم من يه ست 4طبقه تكنيكس مدل دارم ميخوام يه برد يو اس بي قوي روش سوار كنم ساكن شهرستانم ايا اين بردچه فرمتهاي روساپورت ميكنه وايا ميشه باكنترل خودش كاركنه واينكه خودم يا تعميركارميتونه نصبش كنه ودرضمن رو كدام قسمتش نصب ميشه سپاس.

چون اول پختونو ديدم جوابتونو تو پخ دادم

saeed_pa3x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
275
سلام بر داداش گلم آقا خسته نباشی .
داداش شما میتونی روی دستگاه سی دی اون کنوود پرآوازه من برد dvd نصب کنی گه اصلا مشخص نشه ؟همون دگمه ها مثل فابریکش کارکنه؟ بعدش اینکه اینا کنترل هم دارن دیگه درسته؟قیمتش چند در میاد؟

VAHDATS

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
خدمت دوستان عارضم که یه سونی ۹۵۰ سراغ دارم کسی خواست پیغام بذاره
یا علی

Registered User
لایک‌ها
49
بله ميشه نصب كرد
برد چيني حدودا با نصبش 150 به بالا تا 200 حتي درمي ياد بايد اولا برد و مكانيك رو نصب كنيم
فايل آي سي فلشش رو دستكاري كنيم كه لوگوي كنوود اولش بياد
همين كار كوچيك يعني كل آي سي فلش با اون همه پايه در بياد و دوباره پروگرم بشه و باز سر جاش لحيم بشه
دكمه هاي دستگاه رو مطابق با كاركرد برد تنظيم كنيم محض اطلاع شما كه از الكترونيك سر رشته داري بايد مسير دكمه هاي برد دستگاه و قطع كنيم و با سيم هر دكمه رو به دكمه متناظر خودش روي برد دي وي دي لحيم كنيم
البته خروجي هاي برد كه قطعا با خروجي هاي دستگاه مطابقت نميكنه هم از نظر تعداد و هم مكان قرار گيريشون هم بايد همون بلاي دكمه ها سرش بياد:D
تمام اين كارها هم كه انجام بشه از بيرون كسي نميفهمه اما اگه كسي دستگاه و باز كنه متوجه تغييرات ميشه
اما اگه فقط بخوايد دي وي دي پخش كنه و با كنترل كارها رو انجام بده با 100 تومن ميشه رديفش كرد ;) ديگه دكمه هاي دستگاه كار نميكنند و لوگوي اول هم همون لوگوي خودش هست يعني silexx

Last edited:
بالا